Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
<> - to raczej coraz więcej lewackich gazetek zastanawia się "Co to jeszcze wypisywać żeby napuścić ludzi na rząd, który wreszcie wprowadza w życie postawy propatriotyczne, kultywowanie polskiej tradycji i kultury?" Ciekawe czy te miernoty redaktorzyny pracujące w takich gazetkach każdorazowo dostają dyrektywy z zagranicy co i jak pisać żeby dokopać PiSowi, czy tez mają tak "ambitnych" przełożonych tu u siebie. Jak myślicie?
sam nie wierzysz w ten bełkot od prezesa który tworzysz :D  biedni sterowani przez kler ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mózg masz całkiem zrypany! Już nie myślisz racjonalnie, pisy całkiem cię przerobiły na swoją modłę, dosłownie, MODŁĘ!.  "Ruskie serwery, dyrektywy z zagranicy" itp... :D Można umrzeć ze śmiechu! Kto ci wpoił te bzdury?  Każdy, kto nie z pisiu, dla ciebie miernota, zdrajca itp. A ty? Sam myśleć potrafisz? Niestety, racjonalna ocena sytuacji to dla ciebie zupełna abstrakcja :(. Żałosne to i nie ma co ukrywać, straszne. Trzeba będzie lat, aby naród się podniósł po tych pisiowych rządach, niestety :( A tacy jak ty już nie mają szansy. Brak mózgu, brak myślenia :( Tragedia :(
Niestety 101 % racji. Mysle, że powinny powstawac specjalne oddziały w szpitalach, żeby tacy ludzie mogli jeszcze funckjonowac normalnie w społeczenstwie, bez ciągłych teorii spiskowych, medycyna idzie do przodu, jest nadzieja B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by tak 100% wszystkich Polaków chciało do wspólnoty katolickiej wnieść przeslanie bliźniego i oddanie panu bogu to ojczyzna mila by już bogactwem ogólnym na swiecie pokazywała jak my możemy razem i wspólnie! niestety, ale te 10 czy może nawet 15 % co na ziemi milej sercu każdego żyje nie pomagają wsiąść za pyski dolarowców i innych co brużdżą w mowie nienawiści i sprzeciwienstwa religii naszych ojców i historii powstań narodowych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to aby Polacy piszą te komentarze?
Nie wszystkie,czesc jest z Watykanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze o innym wydźwięku niż te poniżej, nie są publikowane! :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychowanie w poszanowniu czlowieka przez człowieka to podstawa lekcji wychowawczych. Przyklady miłości PiS -PSL- PO. SLD -SOLIDARNOŚĆ. NOWOCZESNA -PiS. I można tak dalej ale jak te miłości wdrożymy młodym ludziom będzie sielanka i wzajemne poszanowanie,trzeba o to zadbać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli mieszanka III Rzeszy z Korea północną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja karzę swoim dzieciom uczyć się i spieprzać z tego kraju bo tutaj tylko kłamca, oszust itp. mają się dobrze a uczciwi klepią biedę np. ja po 36 latach pracy mam 1400 zł netto i mam żal, że moi śp. rodzice uczyli mnie uczciwości i nie umiem inaczej żyć, ale to jest ze szkodą dla mnie i moje rodziny, bo żyjemy o misce zupy i kromce chleba.
Dlaczego tak się rozczulasz. Idzie nowa zmiana, nowa nadzieja, stąd tak wielu ludzi z innych zakątków Polski, by wam rodacy na tej wschodniej scianie przywrócić godność którą Wam zabrano! Odezwij się po świetach, może umiał będę  pomóc. Ale wychowuj swoje dzieci na porzadnych ludzi i Polaków. Żal mi dzieci, widzę codziennie na Apelu Jasnogórskim jak nasi polscy maturzysci nawet gęby nie otworzą przy spiewie Bogurodzicy!!! To w komunie musielśmy to na pamieć znac i spiewać...o Rocie to nawet nie wspomnę. Zubozali jakoś umyslowo i kulturowo nasze pociechy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychowanie w poszanowniu czlowieka przez człowieka to podstawa lekcji wychowawczych. Przyklady miłości PiS -PSL- PO. SLD -SOLIDARNOŚĆ. NOWOCZESNA -PiS. I można tak dalej ale jak te miłości wdrożymy młodym ludziom będzie sielanka i wzajemne poszanowanie,trzeba o to zadbać.
Co Tobie poradzić jak już zatraciłaś poczucie rozróżniania prawdy od fałszu, oceny co jest dobrem a co złem. To się nie uczy, to się ssie z mliekiem matki, i się ma w sercu gdzie sumienie nieprzekupne ocenia naszą postawę. Patriotyzm to nie partia polityczna, ale jedyna ochrona oslona człowieka, by nie czuł się bez korzeni, bez fundamentu. Napisałaś "wychowawczyni" a co wychowujesz? "róbta co chceta" bo tak chcą idioci ci sami co przez 25 lat już tak was sobie wychowali ze już nie wiesz co dobre co złe? Gdybym był Twoim dyrektorem zwolniłby Ciebie. Bo to Ty masz kształtować w młodych ludziach serce, miłość do wszystkiego co polskie i nam i Tobie bliskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Tobie poradzić jak już zatraciłaś poczucie rozróżniania prawdy od fałszu, oceny co jest dobrem a co złem. To się nie uczy, to się ssie z mliekiem matki, i się ma w sercu gdzie sumienie nieprzekupne ocenia naszą postawę. Patriotyzm to nie partia polityczna, ale jedyna ochrona oslona człowieka, by nie czuł się bez korzeni, bez fundamentu. Napisałaś "wychowawczyni" a co wychowujesz? "róbta co chceta" bo tak chcą idioci ci sami co przez 25 lat już tak was sobie wychowali ze już nie wiesz co dobre co złe? Gdybym był Twoim dyrektorem zwolniłby Ciebie. Bo to Ty masz kształtować w młodych ludziach serce, miłość do wszystkiego co polskie i nam i Tobie bliski
No właśnie tacy jak ty kształtują świadomość,a właśnie ''scena polityczna''  od kilkunastu lat kształtuje  ''jedność'' narodu. W szkole będzie opiewanie patriotyzmu na Kalego wzorcach?-wszystkie autorytety patriotyzmu wyszydzone i oplute. Chyba patriotyzm w oparciu o jednego ,który trwa na ''reducie'' i szerzy dobro na wzór ''liberum weto''.  ''Gdybym był twoim dyrektorem.....'' uchowaj Panie przed takimi uzdrowicielami NARODU POLSKIEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wychowawczyni" kogo i czego? Przypominam że to POpaprany politycznie element zwołuje niczym Targowica obce moce dla niby to ratowania wolności, znasz to z histori?  Popatrz sama, piszesz by nie politykywoć, a wiesz że 13 z 15 naszych historyków wycofało się na znak protestu z komisji dwustronnej do spraw podręczników szkolnych? To Bartoszewski i Sikorski uciekali przed Polakami we Frakfurcie ?n Odro!!! Czy wiesz że symbolem walki z totalitaryzmem i faszyzmem nie został nasz bohater rotmistr Pilecki, ale bez znaczenia grupka zbuntowanych studentów co zasłyneli z plakatów...tz"biała róża". Mnie Polakowi jest wstyd  za brak podstawowej wiedzy o innych społeczeństwach, za takich "wychowawców" co wychowują następne rzesze Kalich, bo niemcy mają swoją NARODOWĄ POLITYKĘ i bez względu kto rzadzi z żelazną konsekwencją j ą realizyją.  Podam Ci przykład, od lat próbują część winy zrzucić na faszystów jakby to nie byli niemcy, część za pomocą np. Grossa że za Holokaust odpowiada Polska...wtedy bez trudu można pisać o naszych obozach KL. Film "Nasi ojcowie nasze matki" pokazał obraz Polaków jako antysemitów, i prześladowców niewinnych niemieckich rodzin. Co to jest? Co to jest droga panie, nie jest to właśnie największym grzechem? Jest to grzech ZANIECHANIA, nie musimy kłamac, nie musimy nic robić, wystarczy ze się pogodzimy ze złem by być tak samo winni jak ono same!  Jest okres tak głęboko sprawdzający nasze sumienia, warto poznać co o tym nam mówi Jezus Chrystus.  Nie przejmuj się moją formą wypowiedzi, piszę ogólnie a Ty jesteś "pod ręką", od ponad 30 lat patrzę jak niemcy robią z Polaków to co hitlerowi się nie udało. Czas to zmienić, naprawdę wstańcie z kolan i wychowujcie Polsce patriotów, by znów wolność musieliśmy okupić własną krwią. Nie chowaj urazy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lecz się polonus na nogi na głowę za późno,bo ci na....li głupot. Nie używaj imienia Pana Boga swego......!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś słyszałem takie stwierdzenie. Cyt. Patriota to dla polityka pożyteczny idiota. I jak się tak nad tym głębiej  zastanowić to można na wiele wydarzeń historycznych spojrzeć od zupełnie innej strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za allach wisi na lewo od naszego orzeła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musimy bronic sytemu cywilizacji łacińskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze należy pielęgnować kulturę i tradycję polską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym tez postawił na dycyplinę bo bachory nie maja o niej pojęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<> - to raczej coraz więcej lewackich gazetek zastanawia się "Co to jeszcze wypisywać żeby napuścić ludzi na rząd, który wreszcie wprowadza w życie postawy propatriotyczne, kultywowanie polskiej tradycji i kultury?" Ciekawe czy te miernoty redaktorzyny pracujące w takich gazetkach każdorazowo dostają dyrektywy z zagranicy co i jak pisać żeby dokopać PiSowi, czy tez mają tak "ambitnych" przełożonych tu u siebie. Jak myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie kraje europejskie muszą brać przykład z Polski . Będzie ład i porządek w Europie i na świecie. Bo po tamtych komuchach i liberałach z łaski bożej widzicie sami co dzieje się z naszą młodzieżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze to likwidacja gimnazjów od września 2017 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...