Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najbogatsza gmina ma problem z dostepem do własnych pieniędzy

Utworzony przez the_show_must_go_on, 7 września 2009 r. o 10:21 Powrót do artykułu
Jeszcze nie wiemy, czy urządzenie zostanie zainstalowane w budynku Urzędu Gminy [...]
a może urządzenie zainstalujemy w kościele hmm?, albo w ostateczności w kanale - jeden metr pod powierzchnią lustra wody? kurna ale znowu się pismaki popisały, wio do lubelskich "Harvardów" się dokształcać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja z Łęcznej po pieniądze muszę jeździć do Lublina bo w Łęcznej nie ma bankomatu ani mojego banku ani zadnego który by nie pobierał 5 zł prowizji i jakos żyje mam 25 km a oni zaledwie 6 ale problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łęczynianka napisał:
a ja z Łęcznej po pieniądze muszę jeździć do Lublina bo w Łęcznej nie ma bankomatu ani mojego banku ani zadnego który by nie pobierał 5 zł prowizji i jakos żyje mam 25 km a oni zaledwie 6 ale problem
A ile płacisz za dojazd do Lublina i za powrót? A jak potrzebujesz natychmiast pieniędzy, to wypłacasz (z prowizją, ale na miejscu, a nie za 6 km), a tamci nie mają takiej możliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi przejsce z domu do bankomatu zajmie tyle samo co ludziom z puchaczowa przyjechanie busem/samochodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łęczynianka napisał:
mi przejsce z domu do bankomatu zajmie tyle samo co ludziom z puchaczowa przyjechanie busem/samochodem
hehe a na busa do lublina wydasz ta prowizje za wypłatę z bankomatu w łącznej:-) Czas poświęcony do lublina na dojazd-bezcenne:-) Gdzie tu logika? :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli władze gminy chcą bankomatu, bank także, a i mieszkańcy również - to komu się właściwie nie opłaca? Chyba tylko tym, co zarabiają na dowożeniu ludzi do Łęcznej. A może w Puchaczowie działa jakiś gang lichwiarzy pożyczających gotówkę na procent?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ta na zdjęciu nie jest mieszkanką Puchaczowa jest tylko pracownikiem Urzędu Gminy i mieszka w Łęcznej. mogli już przeprowadzić wywiad z bardziej wiarygodną osobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...