Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najgorsi wg. mnie lubelscy lekarze.

Utworzony przez Tomek P, 30 kwietnia 2020 r. o 13:37
1. lek Poiotr Niedziela: lek.Piotr Niedziela podczas wizyty lekarskiej w dniu  23 września 2019 roku powiedział mi, że tętniaki zwykle pękają jak mają 4 cm, moj ma 2 i   rośnie. Koniec wizyty. Zapomniał powiedzieć najważniejszego, że jak pęknie to nie ma ratunku, pacjent umiera. Z tego względu nie polecam tego lekarza. Wg mnie to najgorszy specjalista z tej dziedziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2.dr. med. Jacek Sompor: stwierdził, że brak prawej ręki do ramienia i uszkodzona lewa w trzech stawach tj, obojczykowym, łokciowym i nadgarstkowym, oraz choroby współistniejące nie są powodem do uznania za niezdolnego do pracy. Nie mylić z niezdolością do samodzielnej egzystencji. Z tego względu nie poecam, pała nr 2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3.dr Janusz Schabowski: stwierdził, że polipy jelita grubego jako choroba współistniejąca oraz owrzodzenie żołądka przy akutacji ręki prawej i uszkodzonej lewej nie jest podsdtawą do uznania za niezdolnegoi do pracy. Z tego względu nie polecam, pała nr 3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4.lek. med. Aldona Stachowicz: stwierdziła że drętwienie lewej nogi, dyskopatia kręgosłupa szyjnego oraz kręgoslupa lędzwiowego, zwyrodnienia stawów biodrowych, skolioza jako choroby współistniejace przy amputowanej prawej ręce i uszkodzonej w trzech stawach lewej nie jest podstawą do uznania za niezdolnego do pracy. Z tego względu nie polecam. Ode mnie pała nr 4.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr. Jolanta Mieczkowska: robi wrażenie ludziej - ale tylko wrażenie. W rzeczywistości uznała że choroby współistniejące z jej dziedziny tzn. nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, migotanie przedsionków  jako choroby współistniejące przy aputacji prawej ręki do ramienia i uszkodzonej lewej oraz inne choroby współistniejące nie stanowią podstawy do uznania za niezdolnego do pracy. Z tego względu nie polecam. Ode mnie pała nr 5.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podsumowanie: W/w lekarzy oceniam bardzo żle. Jednak swojej negatywnej oceny nie mogłem wstawić na stronie: ***s://***znanylekarz.pl/  gdyż moderator strony notorycznie je usuwał. Z tego powody ci lekarze mają dobrą opinię, a le to jest zwykły fałsz. Nie wierzcie rankingom tej strony. To zwykły fejk. - spam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...