Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czytam i czytam - nie mogę dojrzeć tej najlepszej i najgorszej szkoły jazdy. Nie warto nawet schodzić ze strony głównej bo dalej nic nie ma. Czy DW tak jak KL schodzi systematycznie coraz bardziej na psy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to za ranking? Jaka wiarygodnosc dla nauki jazdy moze miec jakis procent zdanych za pierwszym razem egzaminow?? Zdalem za 2 razem ale tylko i wylacznie z mojej glupoty. Co do cabrio - niestety nie moge powiedziec nic dobrego. Niby mowia ze mozna wybrac sobie jednego z ktorym sie bedzie jezdzilo - NIEPRAWDA! Nigdy nie udalo mi sie jezdzic wiecej niz 2 razy z jednym instruktorem. Bezsensowne jazdy i wypytywanie sie co umiesz a czego nie umiesz zamiast poprawianie bledow ktore najczesciej popelnialem. Instruktorzy czesto nerwowi i nie chca lub nie chce im sie tlumaczyc-moze dlatego ze jezdza po 12-14 godzin dziennie. Kazali mi dokupic 10 godzin doszkalan. Nie zgodzilem sie i doszkalanie kupilem w innej szkole - 2 godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszeliście coś o Akademii Auto Świat? Podobno otwierają naukę jazdy w Zamościu. Jeśli jest tak jak piszą to będzie fajna szkoła i na pewno wybiorę to niż jaką lokalne quatro czy cabrio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszeliście coś o Akademii Auto Świat? Podobno otwierają naukę jazdy w Zamościu. Jeśli jest tak jak piszą to będzie fajna szkoła i na pewno wybiorę to niż jaką lokalne quatro czy cabrio.
No właśnie i ja trafiłam na artykuły, że powstaje w Zamościu Akademia Auto Świat. Szykuję się do zapisu na prawko i jestem bardzo ciekawa kiedy to u nas ruszy??! Gdzie się dowiadywać szczegółów, ktoś coś wie w tym temacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie i ja trafiłam na artykuły, że powstaje w Zamościu Akademia Auto Świat. Szykuję się do zapisu na prawko i jestem bardzo ciekawa kiedy to u nas ruszy??! Gdzie się dowiadywać szczegółów, ktoś coś wie w tym temacie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...