Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlpszy zespół na wesele

Utworzony przez Janex, 24 maja 2019 r. o 16:13
  Intensywnie poszukujemy z narzeczoną nowej kapeli na wesele, ostatnia nam zrezygnowała i jesteśmy w kropce. Słyszałem coś o zespole muzycznym Fiesta z Lublina, z tym że nie miałem okazji być na żadnym weselu z ich udziałem. Macie jakieś opienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję skontaktować się z zespołem Fiesta  ***imprezka.com.pl  grają super i warto 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry zespół, grają ciekawy repertuar, są sympatyczni i bardzo profesjonalni w tym co robią. Naprawdę warto ich rozważyć - może akurat mają wolny termin :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie Fiesta będzie w sam raz, jeżeli tylko mają termin. Ja bawiłam się z nimi rok temu u kuzynki i do tej pory miło wspominam to wesele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...