Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najwyższa i najniższa emerytura w woj. lubelskim. Ile dostają emeryci?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 maja 2019 r. o 19:23 Powrót do artykułu
kilka lat temu firma potrzebowała pracownika na stanowisko robotnicze /praca na 1 zmianę , pobory skromne /100 zł pow płacy minimalnej , ale umowa o pracę , fundusz socjalny , wszystko zgodne z kodeksem pracy / przyszło 5 kandydatów - żaden nie przyjął warunków pracy - powód - nie opłaca się - stracimy dopłaty z MOPS i MUSIMY PRACOWAĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emeryci zyja w ubostwie. Czy politykow to obchodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja babka ma 9 tys emerytury, byla architektem, dorabiala i naodkladala, ma wille i mieszkanie. Nic mi nie chce dac ani pozyczyca mi ciężko bo musialem przerwać studia a na budowe nie pójdę ani do skkepu bo mam problemy z kregoslupem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawna wiadomo, że robota to głupota .................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Rydzyka im wystarcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój stary jest deweloperem Lubelskim. Nie musimy się bać emerytury, bo obecny Ratusz nas ustawił do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokay Angeli 08.03.2017 r. "Znam swoją rolę jako przewodniczącego Rady Europejskiej. Jestem i będę w przyszłości bezstronny i politycznie neutralny wobec wszystkich 28 państw członkowskich".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OFE i PO. Gdzie jest? To po prostu kradzież ! Dziś chodzą i obiecują nadal. Zobaczycie jak rozdrapaliby to co obecny rząd ustawia na nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten emeryt za 22 tyś niech pokarze co zrobił tylko co on zrobił nieco zrobili ludzie . Jaki to etat trzeba mieć na taką emeryturę. ciekawe ile on ton przeżucil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto dodać, że w grupie okradzionych są kobiety urodzone w 1953, którym PO i PSL zmieniło warunki emerytalne w trakcie pobytu na emeryturze. To jest kolejna grupa okradzionych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pupilkowie komuny najwięcej dostają za ideologię a nie pracę dla Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U znacznej części trzeba jeszcze odliczyć stówkę na rydzykowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy biedne ubeckie sieroty jak tam żyjecie za te dwa tysiące?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten emeryt za 22 tyś niech pokarze co zrobił tylko co on zrobił nieco zrobili  ludzie . Jaki to etat trzeba mieć na taką emeryturę.  ciekawe ile on ton przeżucil.
 Po twojej wypowiedzi widać, że będziesz miał malutką emeryturkę. Wróć chopie do szkoły podstawowej. "Pokarze"- to jest wyrażenie od słowa "pokarać". "Przeżucił"- pochodzi od słowa - przeżuć, przeżuwać- jeśli tony to chodziło ci o słonia?. Bo on przeżuwa tony. Po za tym stylistyka - jeden bełkot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile odołożyłes to tyle masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etat? Mentalność z PRL... A może człowiek miał własną firmę? Pracował na granicą i zarabiał w innej walucie? Możliwości poprawienia "losu" jest wiele. Na etacie to tylko zeby w ścianę a na starość płacz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...