Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdzie jest ojciec dzieci Moniki ? p.s: Niby bieda a pełnoletni syn co sobote na dyskotece ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba się cieszyć, że są ludzie którzy pomagają -ale nie rozumiem gdzie ma rozum córka która rozmnażała się jak królik przez 4 lata czworo dzieci !!!! wtedy nie zastanawiała się za co je wykarmi, za co pośle do szkoły i wykształci. Tacy ludzie powinni być sterylizowani albo masz rozum albo nie. Niech teraz idzie do tego z którym sie tak puszcz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No z nią nie tak coś było od zawsze... Cicha, spokojna, zamknięta w sobie a jako pierwsza z naszej klasy urodziła dzieciaka Więc nie wymagajmy od niej myślenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
trzeba się cieszyć, że są ludzie którzy pomagają -ale nie rozumiem gdzie ma rozum córka która rozmnażała się jak królik przez 4 lata czworo dzieci !!!! wtedy nie zastanawiała się za co je wykarmi, za co pośle do szkoły i wykształci. Tacy ludzie powinni być sterylizowani albo masz rozum albo nie. Niech teraz idzie do tego z którym sie tak puszcz....
Sterylizacji powinno się poddawać takich głąbów bez sumienia jak ty! I Tak nie przekażesz nic dobrego swojemu potomstwu więc lepiej żebyś się nie powielał/a bo rozmnożysz kolejnych bezdusznych kołków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak kilka prezerwatyw, bo zdaje się,że ktoś nie zna umiaru....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
trzeba się cieszyć, że są ludzie którzy pomagają -ale nie rozumiem gdzie ma rozum córka która rozmnażała się jak królik przez 4 lata czworo dzieci !!!! wtedy nie zastanawiała się za co je wykarmi, za co pośle do szkoły i wykształci. Tacy ludzie powinni być sterylizowani albo masz rozum albo nie. Niech teraz idzie do tego z którym sie tak puszcz....
Słuszna uwaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
A może tak kilka prezerwatyw, bo zdaje się,że ktoś nie zna umiaru....
Najlepiej z instrukcją obsługi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój tej biednej kobiecie i jej dzieciom!!! Banda zwyronialców!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sie dziwic. chmiel, to ciemnogrod. ludzie tam nie widza co to cywilizacja. sex wedlug nich jest po to, zeby robic dzieci a nie czerpac z tego przyjemnosc. dupczenie sie z sasiadami u nich to normalka, co druga malolata ma bahora z sasiadem. a pozatym z chmiela bym nawet kota nie wzial... !!! a co mowic babe na zone???!!!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę,że lepszą pomocą było by "dać im wędkę-a nie rybę"... i niech się wezmą do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co da wędka jak ona nigdzie pracy nie znajdzie... Ukończone gimnazjum i chyba tylko tyle. Ludzie po studiach mają problemy ze znalezieniem roboty. zresztą nie pogodzi pracy z wychowywaniem dzieci Trzeba myśleć nad tym co się robi. Zastanowić sie trochę nad konsekwencjami. Pomożecie im, to za pół roku będzie artykuł, że jest z 5 dzieciakiem w ciąży ; ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3b napisał:
No z nią nie tak coś było od zawsze... Cicha, spokojna, zamknięta w sobie a jako pierwsza z naszej klasy urodziła dzieciaka Więc nie wymagajmy od niej myślenia...
cicha, spokojna ale nogi umie rozkładac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej podarujcie jej za darmo wibrator, bo ona bez chłopa napewno nie wytrzyma i będą kolejne dzieci albo zasponsorujcie antykoncepcję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona chyba tylko jedną robotę...lubi.Nie wymaga myślenia(w jej przypadku),o wykształcenie nikt nie pyta,a konsekwencje to tylko odpowiedzialni ludzie ponoszą za własne czyny.No cóż głupota nie boli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sterylizacji powinno się poddawać takich głąbów bez sumienia jak ty! I Tak nie przekażesz nic dobrego swojemu potomstwu więc lepiej żebyś się nie powielał/a bo rozmnożysz kolejnych bezdusznych kołków
Ty chyba jakaś nienormalna jesteś albo masz taki sam problem najpierw narobić dzieci o nic sie nie martwiąc a teraz płakać , że się nie ma!!!!! i niech ludzie pomagają! i kołek to jest z ciebie zwierzyno - bo ja dbam o to zeby moje dziecko nie musiało zaznawać głodu czy biedy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A GDZIE TATUSIOWIE???To niestety prawda.Dzieci są błogosławieństwem,ale jeżeli nie ma się na utrzymanie ich to trzeba pomysleć podczas sexu o tym.Ostatnie dziecko ma kilkanaście miesięcy,TO GDZIE JEST OJCIEC???Poza tym przy ośmiorgu dzieci wcześniejszych,jak uprawiała sex to nie pomyśleła o wcześniejszych,że trzeba jeść dać.Potem nasze podatki idą na bezsensowną pomoc społeczną.A przecież mogła pomysleć o tym robiąc kolejne dzieci.Pomoc jak najbardziej tylko wiecie ile jest takich przypadków.Może zawiodła nauka o antykoncepcji w szkole przed którą wmaga się większość rodziców,bo niby za wcześnie,a kościół to już wogle,może to właśnie niech on pomaga najbardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi tu raczej o pomoc dla tych niewinnych ,biednych dzieci. Krytykowanie i ubliżanie matce nie zmieni ich położenia. Jeśli ktoś z was przez własną głupotę złamie nogę ,to wszyscy mają krzyknąć -dobić go! ,czy pomóc jak najszybciej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
Chodzi tu raczej o pomoc dla tych niewinnych ,biednych dzieci. Krytykowanie i ubliżanie matce nie zmieni ich położenia. Jeśli ktoś z was przez własną głupotę złamie nogę ,to wszyscy mają krzyknąć -dobić go! ,czy pomóc jak najszybciej...
głaszczmy Monisię po głowie i du*** i tam i tam już ma poprzewracane i dawajmy jak najwięcej , niech trwa hodowla kolejnego patologicznego pokolenia które będą utrzymywać nasze dzieci i wnuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
Chodzi tu raczej o pomoc dla tych niewinnych ,biednych dzieci. Krytykowanie i ubliżanie matce nie zmieni ich położenia. Jeśli ktoś z was przez własną głupotę złamie nogę ,to wszyscy mają krzyknąć -dobić go! ,czy pomóc jak najszybciej...
Jaka pomoc? kurde, jak ja zrobie sobie dzieciaka to mi pomoże państwo ? GÓW*** nie pomoże. też kiedyś będzie artykuł o mnie- powiem, że nie stać mnie na utrzymanie bo co miesiąc muszę kupić sobie nowy samochód/tv/telefon i na dzieci nie mam pieniędzy ;] Trzeba myśleć nad tym co się robi ! Nie miała pracy, pieniędzy- zachciało się miłości ? to teraz zarabiaj d*** na dzieci- to jest jakieś rozwiązanie . PATOLOGIA ! Albo alimenty, przecież zna ojca tych dzieci (chyba, że każde jest z innym)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbój napisał:
głaszczmy Monisię po głowie i du*** i tam i tam już ma poprzewracane i dawajmy jak najwięcej , niech trwa hodowla kolejnego patologicznego pokolenia które będą utrzymywać nasze dzieci i wnuki
Słuszna uwaga... W mojej okolicy są takie rodziny,którym już od 20-30 lat ludzie pomagają,bo: "to biedna rodzina wielodzietna jest...". I co? Ludzie im pomagają,a oni płodzą kolejne dzieci,kolejną patologię której pomagać trzeba i tak to się ciągnie już od wielu lat takie błędne koło-a jedyne co się zmieniło przez te lata,to to że jest ich jeszcze więcej i więcej trzeba im dawać. Prawda jest taka,że leniwych dziadów/dzieciorobów pomocą materialną nie zmienisz-bo wszelka pomoc w postaci: żywności,pieniędzy,mebli,ubrań,itd. jedynie jeszcze bardziej ich rozzuchwala,bo uważają,że wszyscy MUSZĄ im pomagać,a oni nawet nie umieją poszanować tego,co im dobrzy ludzie ofiarowują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...