Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nasze wielkie żydowskie wesele

Utworzony przez lbn, 29 maja 2009 r. o 08:32 Powrót do artykułu
No i po co to?? Zajmijcie się czymś pożytecznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jednak było jej ogolić głowę,bo do łysej ponoć więcej dociera ?.Ciekaw jestem co wiedzą na temat obrzędów weselnych w takiej Kocudzy czy Starej Hucie?.Jak zechcę zobaczyć takie coś to pojadę do USA albo Izraela,oczywiście jak otrzymam wizę od tych odwiecznych "przyjaciół".Swojego czasu starałem się o taką,ale zadano mi tyle pytań,że sam Pan Bóg by tylu nie zadał gdybym starał się o wejście do nieba."Cudze........swojego nie znacie"A propos ci w kapeluszach to wnuki Michnika-Szechtera a może Litmana?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymają się na odległość chusteczki a dzieci mają po dziesięcioro,nawet tutaj serwują obłudę.Rozmawiałem kiedyś z przedwojennym człowiekiem który mówił,że najlepsze prostytutki były na Starym Mieście ale zapomniałem go zapytać czy były koszerne czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągle tylko ci "cudowni" żydzi i ich kultura... A może powiedzcie o pogardzie z jaką żydzi zachowywali się w stosunku do Polaków (przed II wojną), a także ilu żydów współpracowało z sowietami i ilu żydów było w UB... przestańcie ciągle pomijać bardzo ważne fakty z przeszłości! Niestety te fakty były na szeroką skalę... a teraz skrzętnie się je ukrywa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ginter Raus napisał:
Trzymają się na odległość chusteczki a dzieci mają po dziesięcioro,nawet tutaj serwują obłudę.Rozmawiałem kiedyś z przedwojennym człowiekiem który mówił,że najlepsze prostytutki były na Starym Mieście ale zapomniałem go zapytać czy były koszerne czy nie?
dzieci mają dużo ale w ich domach w każdej sypialni jest po 2 pojedyńcze łóżka, wiec czasami zastanawiam sie skąd biorą sie te dzieci, bo nie zależnie czy małżeństwo jest z dłuższym czy krótszym stażem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami ! Czego nie zrobią sobie np. wesela cygańskiego, arabskiego, a nawet afrykańskiego co gorsze jest ? Tylko w kółko żydzi i żydzi ! Ciągle jakieś rocznice ,obchody świąt, dni kulury , festiwale filmowe itd.. Jaki to ma cel ? Wciąż mnie to dziwi i coraz bardziej daje do myślenia tak duża ilość informacji w mediach promująca kulturę żydowską w Lublinie. Mieszkałem w innej części Polski i z czym takim w takiej ilości się nie spotkałem. Przecież przed wojną żyły na lubelszczyźnie też inne mniejszości narodowe. A jakoś tylko jedna kultura jest promowana i nadreprezentatywna w mediach. Jak im się tak podoba ich kultura to niech sobie pojadą do izraela na dłużej i zobaczą na własne oczy jak to wygląda w rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Wy wszystko musicie krytykować? Nie dociera do Was to, że może ktoś chciał przemówić do Waszych pustych główek, abyście się trochę zastanowili nad swoim stosunkiem stosunkiem do innych - Żydów, Cyganów. Jeżeli się interesujecie inną kulturą, którą wg Was należy przedstawić lublinianom, bo: miała wpływ na naszą, lublinianie jej nie rozumieją itp., to nic nie stoi na przeszkodzie, abyście zorganizowali taki projekt. I proszę, nie piszcie że nikt nt. cyganów i ich kultury nie organizował w lublinie, bo to nie prawda. Lubelski Festiwal kultury cygańskiej, zorganizowanym przez Agnieszkę Caban, jest trzecim w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hary56 napisał:
Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami ! Czego nie zrobią sobie np. wesela cygańskiego, arabskiego, a nawet afrykańskiego co gorsze jest ? Tylko w kółko żydzi i żydzi ! Ciągle jakieś rocznice ,obchody świąt, dni kulury , festiwale filmowe itd.. Jaki to ma cel ? Wciąż mnie to dziwi i coraz bardziej daje do myślenia tak duża ilość informacji w mediach promująca kulturę żydowską w Lublinie. Mieszkałem w innej części Polski i z czym takim w takiej ilości się nie spotkałem. Przecież przed wojną żyły na lubelszczyźnie też inne mniejszości narodowe. A jakoś tylko jedna kultura jest promowana i nadreprezentatywna w mediach. Jak im się tak podoba ich kultura to niech sobie pojadą do izraela na dłużej i zobaczą na własne oczy jak to wygląda w rzeczywistości.
Co cię obchodzi że ktoś urządza w wolnym kraju "żydowskie wesele" .Ty możesz też coś takiego urządzić .Zrób huculskie , albo inne. Natomiast jeśli chodzi o myślenie to takim jak ty nic do myślenia nie daje bo jesteś małym zaściankowym polaczkiem z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki to ma cel ,żeby pamięc o tym wszystkim przetrwała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Własnie tutaj!!!!!!!!!! Własnie w Lublinie !!!!!!!!!!!!!!!!Chwała "małym polaczkom z L."Szalom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=XU8LIwRUQJM Ale nie, kochajmy sie szanujmy, stop antysemityzmowi.....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kosynier napisał:
A może jednak było jej ogolić głowę,bo do łysej ponoć więcej dociera ?.Ciekaw jestem co wiedzą na temat obrzędów weselnych w takiej Kocudzy czy Starej Hucie?.Jak zechcę zobaczyć takie coś to pojadę do USA albo Izraela,oczywiście jak otrzymam wizę od tych odwiecznych "przyjaciół".Swojego czasu starałem się o taką,ale zadano mi tyle pytań,że sam Pan Bóg by tylu nie zadał gdybym starał się o wejście do nieba."Cudze........swojego nie znacie"A propos ci w kapeluszach to wnuki Michnika-Szechtera a może Litmana?.
Wizy będą,jak całkiem zaniknie antysemityzm w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleksx7 napisał:
Ciągle tylko ci "cudowni" żydzi i ich kultura... A może powiedzcie o pogardzie z jaką żydzi zachowywali się w stosunku do Polaków (przed II wojną), a także ilu żydów współpracowało z sowietami i ilu żydów było w UB... przestańcie ciągle pomijać bardzo ważne fakty z przeszłości! Niestety te fakty były na szeroką skalę... a teraz skrzętnie się je ukrywa...
Nie kto inny,jak właśnie żydzi zgotowali taki los POLAKOM w KATYNIU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleksx7 napisał:
Ciągle tylko ci "cudowni" żydzi i ich kultura... A może powiedzcie o pogardzie z jaką żydzi zachowywali się w stosunku do Polaków (przed II wojną), a także ilu żydów współpracowało z sowietami i ilu żydów było w UB... przestańcie ciągle pomijać bardzo ważne fakty z przeszłości! Niestety te fakty były na szeroką skalę... a teraz skrzętnie się je ukrywa...
Nie kto inny,jak właśnie żydzi zgotowali taki los POLAKOM w KATYNIU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sympatyzowali z zaborcami zawsze byli blisko wladzy obojetnie jaka ona byla czy sowiecka czy niemiecka w poznaniu 80%handlu bylo w rekach zydowskich i mieli wieksze wplywy u wladzy pruskiej ~"nasze kamienice ,wasze ulice "slynne powiedzenie pogardzali nami polakami pouciekali co bogatsi do niemiec za zaborca , apotem hitler zgotowal im jatke, jak po 1wojnie kupowali fabryki ,kamienice sklepy i inne dobra ,za 1marke i w ten sposob doprowadzili niemcow do ruiny , a potem z tej chciwosci przed 2wojna dotowali jego poczynania zbrojeniowe zeby jeszcze bardziej sie wzbogacic a on mial plan ktory zrealizowal ,zaslurzyli na to biedny chciwy narod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sympatyzowali z zaborcami zawsze byli blisko wladzy obojetnie jaka ona byla czy sowiecka czy niemiecka w poznaniu 80%handlu bylo w rekach zydowskich i mieli wieksze wplywy u wladzy pruskiej ~"nasze kamienice ,wasze ulice "slynne powiedzenie pogardzali nami polakami pouciekali co bogatsi do niemiec za zaborca , apotem hitler zgotowal im jatke, jak po 1wojnie kupowali fabryki ,kamienice sklepy i inne dobra ,za 1marke i w ten sposob doprowadzili niemcow do ruiny , a potem z tej chciwosci przed 2wojna dotowali jego poczynania zbrojeniowe zeby jeszcze bardziej sie wzbogacic a on mial plan ktory zrealizowal ,zaslurzyli na to biedny chciwy narod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sympatyzowali z zaborcami zawsze byli blisko wladzy obojetnie jaka ona byla czy sowiecka czy niemiecka w poznaniu 80%handlu bylo w rekach zydowskich i mieli wieksze wplywy u wladzy pruskiej ~"nasze kamienice ,wasze ulice "slynne powiedzenie pogardzali nami polakami pouciekali co bogatsi do niemiec za zaborca , apotem hitler zgotowal im jatke, jak po 1wojnie kupowali fabryki ,kamienice sklepy i inne dobra ,za 1marke i w ten sposob doprowadzili niemcow do ruiny , a potem z tej chciwosci przed 2wojna dotowali jego poczynania zbrojeniowe zeby jeszcze bardziej sie wzbogacic a on mial plan ktory zrealizowal ,zaslurzyli na to biedny chciwy narod
Teraz naszą ojczyznę rozkładają,sejm, senat, 78 % w rządzie, banki,spółki skarbu państwa,nie damy Qurwa rady z tym !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...