Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciele: Strajk włoski to za mało, wychodzimy na ulice

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 listopada 2019 r. o 08:20 Powrót do artykułu
Nauczycielu z 10 letnim stażem , pokaż rocznego PITa + nieopodatkowane korepetycje !!! Nie siej zamętu i nie ośmieszaj sie. Gdyby inni cieżko pracujący zobaczyli wasze PITy to zlinczowali by was na tej ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu wypisujesz bzdury? nauczyciel powinien zarabiać dobrze, żeby nie musiał dorabiać korepetycjami, .......................... pedagogom należy się szacunek,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korepetycji to udziela tylko część nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czerwona cholota znowu na ulice!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oswiadczenia majatkowe radnych bedacych nauczycielami z calej Polski mówią jasno , nauczyciele zarabiają rocznie z dodatkami 50-80 tys zl. Dodając inne liczne przywileje ( 18h etat, wakacje, ferie, swieta, 1 rok urlopu platnego) i przeliczając na pieniądze wychodzi 2x tyle. Nie podoba sie to trzeba szukac pracy na wolnym rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla nauczycieli? Owszem ale tylko dla tych po których nie trzeba poprawiać w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielu pokaż PIT-a !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha jak mi sie moja praca nie podoba to ja zmieniam. Z Wami nauczycielami jest następujący program Wy nic innego nie potraficie robić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlikwidować kartę nauczyciela , zero przywilejów . na trzy lata do prywatnych szkół . Na kolanach będziecie prosili o TO CO BYŁO !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korepetycji to udziela tylko część nauczycieli.
 Reszta nie ma wiedzy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej... ktoś się kształcił pół życia i teraz chce zarabiać lepiej niż zwykły robol co niedługo 4k dostanie. No straszne ! Jak tak można???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chodziłam do prywatnej szkoły, gdzie nauczyciele byli zadowoleni ze swoich pensji. Dzięki temu nie byli frustratami i widzę przekazywali z pasją. W efekcie napisałam bardzo dobrze maturę i dostałam się na Politechnikę Warszawską, a po studiach mam jak pączek w maśle. Pomyślcie gdzie skończą wasze dzieci jak na nauczyciela będą przychodzić najgorsi za najgorszą kasę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha nie będzie udzielał korepetycji ,a zabronisz mu?podwyżka powinna iść za kompetecjami  nauczyciela ,a nie bo tak i już.W du....ch się poprzewrcało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele ZNP wychodzą na ulice? Wrócą niestety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy Lublin xD Ból d*** bo ktoś chce zarabiać lepiej. Mam radę. Ja wyjechałam za pracą do Poznania i mam dobrą pracę w zawodzie za dobry hajs. Może warto postarać się o swoją lepszą przyszłość, a nie byle inni mieli gorzej. Jaki z was żal. U mnie w korpo w Poznaniu nikt nie zarabia tak słabo jak nauczyciel. Nawet recepcjonistka. Ale typowy wschód za 1600 musi żale z siebie wyrzucić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga - to nie wypada . Samochwała w kącie stała i lewaka udawała .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tęczowy piątek jest w podstawie programowej? Jeśli nie, to drodzy nauczyciele, wasz strajk jest IDEOLOGICZNY i POLITYCZNY. Markety czekają na was. Na wasze miejsca są chętni do pracy, ale nie mogą się przebić bez politycznego i towarzyskiego POparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra niech nie kombinują całe g pracują maja przewileje i robią co chcą i mało nie zarabiają. Normalni ludzie pracują w soboty o w niedzielę na zmiany i zarabiają mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Broniarz działa teraz z ukrycia chyba. Kolega Grzesio zagrożony, już go zbytnio nie kocha, do wyborów jeszcze trochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy każdych świętach co najmniej 2 dni wcześniej wolne,ferie,wakacje,rekolekcje- wolne,d do tego zadają uczniom prace domowe bez konsultacji z innymi nauczycielami, czasami dziecko cały wieczór ślęczy nad lekcjami w domu, i jeszcze te ciężkie plecaki bo nauczycielom nie chce się powiedzieć że np. jutro nie bierzcie książek bo nie będziemy z nich korzystać, o religii nie wspomnę- to jakiś idiota wymyślił książki do religii- ogólnie nauczyciele to.....(cenzura)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...