Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciele z Lubelskiego będą protestować przed MEN

Utworzony przez zbulwersowany leon, 17 kwietnia 2015 r. o 14:02 Powrót do artykułu
Zlikwidowac karte nauczyciela - natychmiast! i brac sie lenie do roboty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidowac karte nauczyciela! I... wezcie sie wreszcie do normalnej pracy .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!8 godzin tygodniowo 45 min. + 2 h kółka tygodniowo, wolne wakacje, ferie, okolice świąt i in. Jak oni mają czelność jeszcze protestować. Niech zaczną pracować jak wszyscy pozostali to wtedy zrozumieją na czym polega praca, bo teraz to jest rozrywka.... Skończmy wreszcie z bezczelnością nauczycieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące zachowanie nauczycieli! Najbardziej uprzywilejowana grupa zawodowa w Polsce, w dodatku z zerową odpowiedzialnoscią za wykonywaną pracę. Kasta obiboków żada nakładów na ich coroczne podwyżki płac! A może by tak pracowali 4o godz tygodniowo i wtedy żadali podwyżki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja podwyżki nie dostałam od 6 lat !!!! Zarabiam najniższą krajową tyle co nie ubliżając nikomu - pani sprzątaczka, a mam odpiwiedzialność za swoją pracę !!! Dodatkowo 2 godz. dziennie poświęcam na dojaz i powrót z pracy. Pracuję tu gdzie pravuję bo każdy wie jak jest z pracą ciesząc się, że wogól ją mam. A nauczyciele - proszę !!! Dać im więcej zwłaszcza przed wyborami, żeby miał kto głosować na PO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące zachowanie nauczycieli! Najbardziej uprzywilejowana grupa zawodowa w Polsce, w dodatku z zerową odpowiedzialnoscią za wykonywaną pracę. Kasta obiboków żada nakładów na ich coroczne podwyżki płac! A może by tak pracowali 4o godz tygodniowo i wtedy żadali podwyżki?
Baranie to dlaczego nie jesteś nauczycielem? Przestań piep...ć głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie mamy nic przeciwko takim szkołą"- SZKOŁĄĄĄĄĄĄĄĄĄ ??? litości, redaktorzyny, wróćcie do szkoły. Takim SZKOŁOM! Zanim rzucicie nauczycieli na żer internautom, sami troszeczkę pomyślcie. Myslenie nie boli. Nie podkreślajcie też sinansowego powodu strajku. Finanse to coś, o czym chętnie mówią zwiazki zawodowe. Nauczyciele też, ale jako temat trzeciorzędny. Nauczycieli boli majstrowanie przy szkolnych programach, bezgłowe reformowanie, tragiczne podręczniki, biurokracja, zabierająca czas należący się uczniom. Wejdźcie do szkół, zapytajcie nauczycieli, czego oczekują od rządu. Będziecie mieli materiał na znakomity artykuł. Czyba że zakładacie, jak większość tych, ktorych kokosy nauczycielskie są solą w oku, że trzeba dowalić, obrazić, skrytykować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące zachowanie nauczycieli! Najbardziej uprzywilejowana grupa zawodowa w Polsce, w dodatku z zerową odpowiedzialnoscią za wykonywaną pracę. Kasta obiboków żada nakładów na ich coroczne podwyżki płac! A może by tak pracowali 4o godz tygodniowo i wtedy żadali podwyżki?
Chyba cię zadziwię- nauczyciele pracują 40 godzin tygodniowo. Bywają tygodnie, że nawet więcej. Robią to w domu, bo z racji oszczędności na oświacie szkoła nie zapewnia warunków do pracy pozalekcyjnej. Domowe komputery, domowe drukarki, domowy papier pozwalają tworzyć pożywkę dla znacznie lepiej zarabiających urzędników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do durni przedmówców ,przeciez jest 35 zawodów z kartą i róznymi przywilejami, czemu kutafony ich nie obrażacie? może fajfusy nawet nie wiecie ,jakie to zawody? wszedzie pełno tłuków co kamieniami w szkołe rzucali głąby ,a zobaczycie jakie wasze bachory mundre bedom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję ponad 30 lat jako nauczyciel i nigdy nie poznałam osoby, której pomogło ZNP!!   Ta organizacja broni tylko kadrę zarządzającą w placówkach oświatowycvh, pracowników kuratorium oraz pełniących funkcje  w organizacji związkowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję ponad 30 lat jako nauczyciel i nigdy nie poznałam osoby, której pomogło ZNP!!   Ta organizacja broni tylko kadrę zarządzającą w placówkach oświatowycvh, pracowników kuratorium oraz pełniących funkcje  w organizacji związkowej.
i to jest temat a tak obiektywnie jeżeli nauczyciele nie pojmą że są marionetkami w rękach tych działaczy skończą jak stoczniowcy czy górnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba cię zadziwię- nauczyciele pracują 40 godzin tygodniowo. Bywają tygodnie, że nawet więcej. Robią to w domu, bo z racji oszczędności na oświacie szkoła nie zapewnia warunków do pracy pozalekcyjnej. Domowe komputery, domowe drukarki, domowy papier pozwalają tworzyć pożywkę dla znacznie lepiej zarabiających urzędników.
Człowieku - lecz się na nogi, bo na głowę już za późno ! Jakie 40 godzin tygodniowo ? Dość dofinansowywania bandy nierobów i wiecznych roszczeniowców ! Komu nie pasi być nauczycielem - droga wolna. Glazurnik czy kierowca TIR-a zarobi, a leserzy ze szkół - do roboty !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać tym pasożytom tyle samo co dostały pasożyty górnicy. A co, stać nas. W razie czego podniesie się podatki, nie ma sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sie w tym kraju dzieje!!! tylko nagonka i nagonka.Dla wszystkich jesteśmy pasozytami, którzy nic nie robią. A to my dbamy o przyszłość Waszych dzieci!!!! Taki konflikty nikomu nie służą. To jest nasza praca i kochamy ją wykonywać, ale ktoś kto nie wie jak to wygląda w środku, nie zrozumie jak ważna i ciężką prace wykonujemy. Aha a tak na marginesie skoro tak wszyscy nam zazdroszczą, to dlaczego nie kończycie odpowiednich studiów - zapraszamy do szkolnictwa!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę bardzo. skończę studia pedagogiczne,nauczyciel narzekający niech się zwolni a ja wejdę na jego miejsce. Skoro to tak słabo płatna praca to dlaczego nie pozwalniacie się? Ja jestem za wprowadzeniem 40 godzinnego tygodnia pracy dla nauczyciela. Masz trzy lekcje jednego dnia? super,resztę czasu możesz poświęcić na sprawdzenie klasowek,przygotowanie się do zajęć. o 16 pakujesz rzeczy i wychodzidz do domu,jak większość ludzi pracujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące zachowanie nauczycieli! Najbardziej uprzywilejowana grupa zawodowa w Polsce, w dodatku z zerową odpowiedzialnoscią za wykonywaną pracę. Kasta obiboków żada nakładów na ich coroczne podwyżki płac! A może by tak pracowali 4o godz tygodniowo i wtedy żadali podwyżki?
Pracuję codziennie od 7.00 do 15.00 oprócz tego rady, wywiadówki, zespoły przedmiotowe i zadaniowe,...no i praca w domu..klasówki... odpowiedzialność..ogromna.. bo za cudze dzieci odpowiada się  bardziej niż za swoje.,.. nie pisz bzdur...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku - lecz się na nogi, bo na głowę już za późno ! Jakie 40 godzin tygodniowo ? Dość dofinansowywania bandy nierobów i wiecznych roszczeniowców ! Komu nie pasi być nauczycielem - droga wolna. Glazurnik czy kierowca TIR-a zarobi, a leserzy ze szkół - do roboty !!!
 
Człowieku - lecz się na nogi, bo na głowę już za późno ! Jakie 40 godzin tygodniowo ? Dość dofinansowywania bandy nierobów i wiecznych roszczeniowców ! Komu nie pasi być nauczycielem - droga wolna. Glazurnik czy kierowca TIR-a zarobi, a leserzy ze szkół - do roboty !!!
A kierowcę TIR-a i glazurnika do szkoły..ciekawy jestem, kto narobi mniejszych szkód i da sobie rade na nowym stanowisku...nauczyciel jako kierowca lub glazurnik czy  ci dwaj jako nauczyciele..Tak od razu podpowiem..glazurę zawsze można wymienić..ale szkód w edukacji i wychowaniu naszych pociech nie da się tak łatwo zniwelować..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My nie narzekamy, tylko ciągle musimy się tłumaczyć i udawadniać innym co robimy w pracy i że jest to praca 40 godzin tygodniowo a nawet i więcej. Ale po co ja to pisze..... Nasz naród nigdy się nie zmieni i zawsze bedziemy się gnoić nawzajem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W oswiacie czas na duze zmiany! Oswiatowym cwaniakom spoleczenstwo mowi dosc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli się nam jakaś praca nie podoba i nie spełnia naszych oczekiwań, to zawsze można się zwolnić i przekwalifikować do profesji spełniającej nasze oczekiwania. Przecież nauczyciele jako wykształceni ludzie to doskonale wiedzą !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...