Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczycielskie \"nie” dla prasy

Utworzony przez popieram reorganizację, 16 lutego 2008 r. o 15:20 Powrót do artykułu
no to żeśta się popisali belfry.............. Ja teraz wiem kto jest kto w Łęcznej, wszyscy wiedza ! Wiemy kto boi się reorganizacji, kto chce trwać w skostniałym systemie, kto buntuje rodziców, młodzież........ Ale nie wszyscy poddają się tej presji. Jestem za reorganizacją podobnie jak wielu łęczynian.. Kto za niech się wpisuje. Nauczyciele do nauczania młodzieży i.... siebie. Więcej szacunku i pokory bo będziecie traktowani tak jak wy traktujecie innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ciągu jednego dnia nauczyciele dali popis na spotkaniu negocjacyjnym a potem na Młodzieżowej Radzie Miasta. Zajmijcie się nauczyciele w końcu edukacją swoją i młodzieży. Przestańcie psuć to miasto, przestańcie utrudniać innym podejmowanie decyzjii nie sterujcie młodzieżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na przedostatnim spotkaniu ,i 90% czasu przy mownicy to zajmowały panie z nzz solidarność czyli pani Stec i NZNP a teraz się okazuje że oni wypraszają media .TO widocznie wszyscy kręcą i mają swój interes tylko nie słuch się rodziców ,gdzie moja córka w gimnazjum kończy zajecia ok.17,30 a powinna najpóżniej 15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Redakcjo Dziennika wschodniego. nie pozwolili wam uczestniczyć w zebraniu za sprawą tego na zdjęcu a wy go jeszcze promujecie. Usuńcie to zdjęcie bo nie każdy chce widzieć tego gościa w gazecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zaczyna się. Dziennik robi ludziom wodę z mózgu tylko ciekawe na czyje polecenie. No chyba, że to niewiedza dziennikarzy zmusza do pisania , aby zapchać czymś gazetę. W Łęcznej trwa walka o władzę. Prowadzą ją jawnie lub skrycie pewni ludzie. Zapamiętajcie te nazwiska przy najbliższych wyborach do czegokolwiek. Burmistrz szuka prowodyrów wśród nauczycieli , rodziców. Tak oni chcą dobra dla dzieci. Ale pewni ludzie zdobywają już punkty. Są np. jednogłośnie wybierani. Za komuny jak dużo krzyczałeś byłeś zaraz jakimś przewodniczącym. Dziennik jeszcze niech zrozumie , jak było spotkanie w szkole z mieszkańcami i nauczycielami to nikt z prasy nie raczył przyjechać. Ale na kameralne spotkanie u burmistrza dziennik przyjechał ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat mialam przyjemnośc uczestniczyc w obradach jako rodzic; panowie redaktorzy rozminęli sie z prawdą,że byli tylko nauczyciele; to w jaki sposób piszecie o sprawie, o której nie mają pojęcia świadczy tylko za tym, że nie powinni w ogóle być obecni podczas jakichkolwiek obrad naszego zespołu i myślę, że sukcesywnie będą wypraszani. Nie byliśmy przygotowani, a w jaki sposób jest to możliwe, żeby w ciągu 1 dnia naprawić to, co pan burmistrz i pan przewodniczący opracowywali, jak twierdzą, 3 lata? ze spotkania wynika tylko jeden wniosek: jako spłeczeństwo jesteśmy zupełnie ignorowani przez łęczyńską władzę i czas na zmiany, ale w Urzędzie Miasta. wystarczy już rządów ludzi, którzy nie mają o niczym pojęcia, a dzieci przesuwają pomiędzy szkołami, jak worki z ziemniakami. Pozdrowienia dla bardzo "rzetelnych" redaktorów Dziennika Wschodniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
akurat mialam przyjemnośc uczestniczyc w obradach jako rodzic; panowie redaktorzy rozminęli sie z prawdą,że byli tylko nauczyciele; to w jaki sposób piszecie o sprawie, o której nie mają pojęcia świadczy tylko za tym, że nie powinni w ogóle być obecni podczas jakichkolwiek obrad naszego zespołu i myślę, że sukcesywnie będą wypraszani. Nie byliśmy przygotowani, a w jaki sposób jest to możliwe, żeby w ciągu 1 dnia naprawić to, co pan burmistrz i pan przewodniczący opracowywali, jak twierdzą, 3 lata? ze spotkania wynika tylko jeden wniosek: jako spłeczeństwo jesteśmy zupełnie ignorowani przez łęczyńską władzę i czas na zmiany, ale w Urzędzie Miasta. wystarczy już rządów ludzi, którzy nie mają o niczym pojęcia, a dzieci przesuwają pomiędzy szkołami, jak worki z ziemniakami. Pozdrowienia dla bardzo "rzetelnych" redaktorów Dziennika Wschodniego.
Otworz oczy kobieto. Nauczyciele zrobili wam juz pranie mozgu. Patrzycie na cala sprawe przez pryzmat wciskanej ciemnoty przez pani Wiesi Stec. Nieprzekonani do zmian, bez agrumentow. Po prostu zal... Ty przejdz sie po ludziach w lecznej, zobaczysz jak wielu z nich wolaloby inne dudynki niz szkol i kosciolow widziec w lecznej. Nabijacie tylko swoimi durnymi wyspapieniami punkty Strycharczukowi. Zal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RODZIC masz rację!!! Przypomnę tylko,że DZiennik Wschodni to Sztandar Ludu więc "pisali'' i "piszą". Nie pozdrawiam redaktora Standaru Ludu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...