Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
głębokim poważaniu cyfryzację. Dostają kasę od każdego mieszkania kradnąc sygnał. Sygnał cyfrowy dostarczany jest od dawna, ale UPC która dostaje pieniądze za dostarczanie sygnału telewizyjnego - narzucone opłatą w czynszu przez spółdzielnie na lokatorów, zamiast dostarczać ogólnie dostępny sygnał cyfrowy i 19 kanałów cyfrowo i kilka dostępnych za darmo analogowych, przesyła tylko tvp1, tvp2, tvp3, polsat, tvn, tv puls i TYLE. Chcesz więcej to wykup pełny pakiet... a gdzie reszta kanałów cyfrowych??? Czyż to nie kradzież sygnału? Za którą dostaje się zapłatę. Jeżeliby utrzymać anteny na dachach budynków/bloków każdy już dawno miałby w domu sygnał cyfrowy, ale nie. Lepiej było dogadać spółdzielnia-UPC i brać po 6-7 zł od mieszkania za nic ( blok ok 100 mieszkań to już ok 700 zl, osiedle tylko 10 bloków to juz 7 tyś zł - za nic, czyli pakiet podstawowy UPC. ) Dodatkowo UPC zapowiedziało iż po wyłączeniu sygnału analogowego i całkowitym przejściu na sygnał cyfrowy oni dalej będą dostarczać tylko sygnał analogowy!!!! Cyfrowy za dodatkową opłatą! A co z wykluczeniem cyfrowym mieszkańców?? Czy to jest zgodne z prawem?? Pomijam kradzież/niedostarczanie obecnego sygnału. Gdzie jest UOKIK?? Przecież to ewidentne praktyki monopolistyczne i wykorzystywanie swojej dominującej pozycji na dostarczanie sygnału do bloków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Tak ale w UPC mają w głębokim poważaniu cyfryzację. Dostają kasę od każdego mieszkania kradnąc sygnał. Sygnał cyfrowy dostarczany jest od dawna, ale UPC która dostaje pieniądze za dostarczanie sygnału telewizyjnego - narzucone opłatą w czynszu przez spółdzielnie na lokatorów, zamiast dostarczać ogólnie dostępny sygnał cyfrowy i 19 kanałów cyfrowo i kilka dostępnych za darmo analogowych, przesyła tylko tvp1, tvp2, tvp3, polsat, tvn, tv puls i TYLE. Chcesz więcej to wykup pełny pakiet... a gdzie reszta kanałów cyfrowych??? Czyż to nie kradzież sygnału? Za którą dostaje się zapłatę. Jeżeliby utrzymać anteny na dachach budynków/bloków każdy już dawno miałby w domu sygnał cyfrowy, ale nie. Lepiej było dogadać spółdzielnia-UPC i brać po 6-7 zł od mieszkania za nic ( blok ok 100 mieszkań to już ok 700 zl, osiedle tylko 10 bloków to juz 7 tyś zł - za nic, czyli pakiet podstawowy UPC. ) Dodatkowo UPC zapowiedziało iż po wyłączeniu sygnału analogowego i całkowitym przejściu na sygnał cyfrowy oni dalej będą dostarczać tylko sygnał analogowy!!!! Cyfrowy za dodatkową opłatą! A co z wykluczeniem cyfrowym mieszkańców?? Czy to jest zgodne z prawem?? Pomijam kradzież/niedostarczanie obecnego sygnału. Gdzie jest UOKIK?? Przecież to ewidentne praktyki monopolistyczne i wykorzystywanie swojej dominującej pozycji na dostarczanie sygnału do bloków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPC już umiera śmiercią naturalną . To taki sam trup w Lublinie jak WARTA w POlsce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyłączą mi telewizję, to nie będę mógł oglądać reklam. Czyba się popłaczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AX napisał:
No Tak ale w UPC mają w głębokim poważaniu cyfryzację. Dostają kasę od każdego mieszkania kradnąc sygnał. Sygnał cyfrowy dostarczany jest od dawna, ale UPC która dostaje pieniądze za dostarczanie sygnału telewizyjnego - narzucone opłatą w czynszu przez spółdzielnie na lokatorów, zamiast dostarczać ogólnie dostępny sygnał cyfrowy i 19 kanałów cyfrowo i kilka dostępnych za darmo analogowych, przesyła tylko tvp1, tvp2, tvp3, polsat, tvn, tv puls i TYLE. Chcesz więcej to wykup pełny pakiet... a gdzie reszta kanałów cyfrowych??? Czyż to nie kradzież sygnału? Za którą dostaje się zapłatę. Jeżeliby utrzymać anteny na dachach budynków/bloków każdy już dawno miałby w domu sygnał cyfrowy, ale nie. Lepiej było dogadać spółdzielnia-UPC i brać po 6-7 zł od mieszkania za nic ( blok ok 100 mieszkań to już ok 700 zl, osiedle tylko 10 bloków to juz 7 tyś zł - za nic, czyli pakiet podstawowy UPC. ) Dodatkowo UPC zapowiedziało iż po wyłączeniu sygnału analogowego i całkowitym przejściu na sygnał cyfrowy oni dalej będą dostarczać tylko sygnał analogowy!!!! Cyfrowy za dodatkową opłatą! A co z wykluczeniem cyfrowym mieszkańców?? Czy to jest zgodne z prawem?? Pomijam kradzież/niedostarczanie obecnego sygnału. Gdzie jest UOKIK?? Przecież to ewidentne praktyki monopolistyczne i wykorzystywanie swojej dominującej pozycji na dostarczanie sygnału do bloków.
nie rozumiem twojego problemu. Olej to całe UPC i sie wyrejestruj. Mieszkasz w Lublinie? Masz nowy telewizor w MPEG4? Kup sobie najtansza antene wewnetrza za kilkadziesta zł w sklpie RTV ( dowolnym, chociaz w tym dla idiotów moga miec taniej) i podłacz do telewizroa. nie wiem z jakiej jestes dzielnicy, ale na 100% złapiesz MUX 1 i MUX2 z Piask , jesli mieszkasz w Południowo-zachdoniej czesci mista mozesz miec problem z MUX3 ale od czarwaca MUX 3 tez edzie nadawny z piask. W moim bloku jest i multimedia i upc i wiekszosc ludzi wyryrejstrowała ten shit i ma kilkanascie programów w lepszej jakosci/ rodzielczosci bez daniny.Nawet gdybys załapałał tylko dwa MUxy z trzech to i tak warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 kluczowe pytania, czy da sie ten sygnał odbierać z anten talerzowych, mam dwie po cyfrze+ oraz czy te całe MUX łapiesz na raz czy oglądać można tylko i wyłącznie z jednego także ze wybierasz np. MUX 1 i nie masz już polsatu tvn tylko tvp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież cała ta cyfryzacja nie dotyczy tych, którzy odbierają tv przez kablówkę czy tv satelitarną (n, c+, cyfrowy polsat). Szkoda, że nie jest to wyraźnie podkreślone w informacjach o wyłączeniu sygnału. Dotyczy to tylko osób, które dotychczas odbierały tv za pomocą anten np. siatkowych. Więc straszenie wszystkich, że nie będzie można oglądać tv, jeśli ma się stary telewizor jest nieuzasadnione. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój mały poradnik dla tych mieszkańców Lublina, którzy nie chcą być waleni po rogach i dojeni z kasy przez płatne kablówki i platformy cyfrowe : 1. Kup tuner/dekoder za 100 zł (posiadacze kineskopowych TV). 2. Jeśli masz w miarę nowy (max 5-letni) płaski TV (z wbudowanym tunerem DVB-T MPEG-4) to spoko. 3. Kup lub zastosuj swoją starą antenę (nawet wewnętrzną pokojową - z zasilaczem). Musi mieć dobre wzmocnienie i zasilacz podłączony do gniazdka. 4. Trzeba polatać po pokoju z anteną, bo w nie każdym miejscu będzie dobrze odbierała. Musi być jak najbliżej okna i na odpowiedniej wysokości (metoda prób i błędów). 5. Jeśli to nie zadziała, wystaw antenę na balkon i na nim poszukaj dobrego miejsca do umocowania. 6. Odbierasz już 15 kanałów (MUX-1 oraz MUX-2), a w drugiej połowie roku będziesz odbierał MUX-3. Razem będziesz odbierał w tym roku 18 kanałów, a od 2014 roku 22 kanały, bo przybędą 4 nowe. 7. Olewaj płatnych operatorów ... to cwaniaczki, którzy oferują 100 - 120 badziewiastych kanałów, tak samo naszpikowanych reklamami jak kanały w darmowej DVB-T. 8. Ja odbieram w tym momencie 15 kanałów w DVB-T w jakości identyko albo i nawet lepszej niż kablówka cyfrowa czy platform (w tym TVP1 HD oraz TVP2 HD)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dużo zamieszania i straszenia ludzi. Sytuację wykorzystują naciągacze-domokrążcy. Nie rozumiem, po co mieszać w to kościół? Na rynku są firmy zajmujące się antenami, są serwisy RTV. To do nich należy się zwracać z problemami dotyczącymi cyfryzacji. Nie warto kupować anteny lub tunera w ciemno, a na pewno nie należy podpisywać żadnych umów. Nie w całym Lublinie antena pokojowa wystarczy do niezakłóconego odbioru. www.anteny.lublin.pl - serwis antenowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plati1985 napisał:
2 kluczowe pytania, czy da sie ten sygnał odbierać z anten talerzowych, mam dwie po cyfrze+ oraz czy te całe MUX łapiesz na raz czy oglądać można tylko i wyłącznie z jednego także ze wybierasz np. MUX 1 i nie masz już polsatu tvn tylko tvp
czy jest kltos wstanie poprostu odpoweiedziec na te pytania? mam obecnie słaba cyfre+ chce zrezygnować z tego ale nie wiem czyh z takiej anteny talerzowej tez bedę mógł łapać sygnał DVBT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czowiekuobudzsie napisał:
nie rozumiem twojego problemu. Olej to całe UPC i sie wyrejestruj. Mieszkasz w Lublinie? Masz nowy telewizor w MPEG4? Kup sobie najtansza antene wewnetrza za kilkadziesta zł w sklpie RTV ( dowolnym, chociaz w tym dla idiotów moga miec taniej) i podłacz do telewizroa. nie wiem z jakiej jestes dzielnicy, ale na 100% złapiesz MUX 1 i MUX2 z Piask , jesli mieszkasz w Południowo-zachdoniej czesci mista mozesz miec problem z MUX3 ale od czarwaca MUX 3 tez edzie nadawny z piask. W moim bloku jest i multimedia i upc i wiekszosc ludzi wyryrejstrowała ten shit i ma kilkanascie programów w lepszej jakosci/ rodzielczosci bez daniny.Nawet gdybys załapałał tylko dwa MUxy z trzech to i tak warto.
Wiem, ja tak właśnie zrobiłem, ale chodzi mi o te setki ludzi którzy są dojeni przez UPC i nie wiedzą jak moga mieć więcej kanałów ( np. ludzie starsi ) tylko płacą czynsz. Zwracam uwagę na problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plati1985 napisał:
czy jest kltos wstanie poprostu odpoweiedziec na te pytania? mam obecnie słaba cyfre+ chce zrezygnować z tego ale nie wiem czyh z takiej anteny talerzowej tez bedę mógł łapać sygnał DVBT
Z talerza, czyli anteny satelitarnej odbiera się TV satelitarną. Do odbioru Naziemnej Telewizji Cyfrowej służą anteny naziemne. - Twój talerz się nie nada. Możesz ewentualnie wykorzystać uchwyt i przewód. Jeśli miejsce montażu będzie odpowiednie. - MUX'y odbierasz wszystkie razem. Mogą być ewentualnie problemy z odbiorem MUX-3, zależy gdzie mieszkasz i gdzie będzie i jaka antena. www.anteny.lublin.pl - serwis antenowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plati1985 napisał:
czy jest kltos wstanie poprostu odpoweiedziec na te pytania? mam obecnie słaba cyfre+ chce zrezygnować z tego ale nie wiem czyh z takiej anteny talerzowej tez bedę mógł łapać sygnał DVBT
Witaj Na talerz naziemnej telewizji nie złapierz. Musisz mieć dekoder DVB-T ( telewizji naziemnej, nie satelitarnej ) w standardzie MPEG-4 ( starsze mogą mieć MPEG -2 ) lub telewizor z takim dekoderem w budowanym. Odbierasz jak każdy program w telewizji. MUX znazczy że na jednym kanale jest przesyłanych kilka programów ( np na kanale 21 - 7 cyfrowych programów - MUX ). Programujerz każdy program odzielnie, albo samo się programuje jak masz Plug&Play w dekoderze/telewizorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NLF jerseys Cheap 49ers Jerseys wholesale is your response.Putting on NFL jerseys is a Nike 49ers Jerseys extremely great way to show that you are supporting your group regardless they free in one particular or two game titles San Francisco 49ers Jerseys or have clinched the title.Actually, NFL jerseys are a bandwagon in sports activities industries as much more 49ers Jerseys and far more faithful fan base even the San Francisco 49ers Jerseys Cheap curious ones have become intrigued in donning them.But in sporting them, you don't have to use just any womens 49ers jerseys team's jersey just because your good friend wears the same issue.Since the first All-star game held in 1951, youth 49ers jerseys it's been 60 years of the NBA All-star history. custom 49ers jerseys So let's take a look at how the All-star have changed during the 60 years.In 1951, nike nfl jerseys the first NBA All-star http://www.cheap49ersjerseystop.com game was held. It was only 2 years after BAA merged with NBL, new nfl jerseys and there were only 11 teams in the league, as the Washington Capitols.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plati1985 napisał:
czy jest kltos wstanie poprostu odpoweiedziec na te pytania? mam obecnie słaba cyfre+ chce zrezygnować z tego ale nie wiem czyh z takiej anteny talerzowej tez bedę mógł łapać sygnał DVBT
Co jeszcze się tyczy anteny to musi być oczywiście naziemna - nie satelitarna. przykłady: http://allegro.pl/sp...ny-anteny-49145 Podłącz do dekodera lub TV z wbudowanym dekoderem i masz wszystkie kanały za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam rozumieć że po 17 czerwca ruszy MUX-3 na większą część lubelszczyzny i spora część ludzi którzy zakupili dekodery SD znowu będą mieli jedynkę w SD?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NLF jerseys Cheap 49ers Jerseys wholesale is your response.Putting on NFL jerseys is a Nike 49ers Jerseys extremely great way to show that you are supporting your group regardless they free in one particular or two game titles San Francisco 49ers Jerseys or have clinched the title.Actually, NFL jerseys are a bandwagon in sports activities industries as much more 49ers Jerseys and far more faithful fan base even the San Francisco 49ers Jerseys Cheap curious ones have become intrigued in donning them.But in sporting them, you don't have to use just any womens 49ers jerseys team's jersey just because your good friend wears the same issue.Since the first All-star game held in 1951, youth 49ers jerseys it's been 60 years of the NBA All-star history. custom 49ers jerseys So let's take a look at how the All-star have changed during the 60 years.In 1951, nike nfl jerseys the first NBA All-star http://www.cheap49ersjerseystop.com game was held. It was only 2 years after BAA merged with NBL, new nfl jerseys and there were only 11 teams in the league, as the Washington Capitols.
Co za pedały zaśmiecaja forum???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plati1985 napisał:
czy jest kltos wstanie poprostu odpoweiedziec na te pytania? mam obecnie słaba cyfre+ chce zrezygnować z tego ale nie wiem czyh z takiej anteny talerzowej tez bedę mógł łapać sygnał DVBT
Jak masz słabą cyfre to kup talerz 90-120cm dobrze go ukierunkuj i po bólu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co należy zrobić, dowiemy się m.in. w kościołach.... A jeśli ktoś nie chodzi do kościoła lub jest innego wyznania to skąd się dowie co zrobić?Ile otrzyma pieniędzy kościół za takie "szkolenie"?Kiedyś też szkolono ludzi aby nie dali się nabrać oszustom,poszło na to trochę społecznych pieniędzy,a ludzie byli częściej okradani.Mohery wszystko powiedzą na spowiedzi.Ile mają pieniędzy i gdzie są przechowywane....Wkrótce po "wyznaniu" grzechów taki penitent zostaje okradziony.A kochanka księdza (i ksiądz) ma nową brykę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co mają własną antenę na dachu to bedą mieli naziemna cyfrową, ja mieszkam w bloku i UPC nic sobie nie robi i dalej bedzie przesyłac tv analogowo ( 6 czy 7 kanałów) i pobierać opłate ok. 7 zł . Monopol w spółdzielniach nie do ruszenia i lokatorzy tylko na tym stracą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...