Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
widocznie więcej pacjentów nie doczekało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No patrzcie... ledwo kilka miesięcy pis u władzy, jeszcze nic w sprawie nie zrobił, a JUŻ KRÓTSZE KOLEJKI!!! A niech mnie... Po kilku kadencjach gabinety będą łapać pacjentów na ulicach :D A tośmy doczekali :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po kilku kadencjach to mnie już zmiecie choroba i nie załapię się na łapankę! Nie będą mieli kogo łapać! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe k*rwa skąd NFZ wzioł te dane,odnośnie tego ile w ubiegłym roku czekali pacjenci na wizyty do specjalisty.A najbardziej ciekawa informacja jest że pacjenci czekali średnio 9-ęć dni na wizyte do onkologa.Poprostu śmiech na sali dziewięć dni to może czekali ci,co poszli na prywatną wizyte płacąc za nią około 100 zł,bo na NFZ w moim przypadku jak sie zarejestrowałem w styczniu zeszłego roku,to wizyte mi wyznaczono na miesiąc sierpień roku ubiegłego.Dziewięć dni oczekiwania na wizyte do onkologa?żart na dodatek bardzo mało śmieszny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam dziś w Luxmedzie na ul. Koncertowej 4D, gdzie stawiły się tłumy ludzi do lekarzy specjalistów. Oczywiście każda wizyta jest płatna ale jest to jedyna droga by dostać się dziś do lekarza specjalisty, zgroza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj chciałam się zapisać na rehabilitację (mobilizacja i masaże kręgosłupa). Niestety już nie ma miejsc do końca roku i nie wiadomo, kiedy znów zaczną zapisywać (skierowanie od lekarza jest ważne przez 30 dni, więc trzeba ponownie stanąć w kolejce do lekarza). Zastanawiam się czy nie lepiej już teraz spróbować zapisać się na operację kręgosłupa, bo za rok sama rehabilitacja może mi nie pomóc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie niektórzy pacjenci ...nie doczekali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...