Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Witamy w Polsce. Miałem podobnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak lepiej brać uchodźców i sponsorować a chłopaka olac bo co po co im chora slaba jednostka wola przyjąć tabun "dorodnych" mężczyzn z erytrei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle ten je.....ny ZUS! w tym poj...kraju alkoholizm jest bardzo poważną chorobą i należy się świadczenie a tu chłopakowi życie "umilają"i szukają co jeszcze można mu zabrać! Dać im w tym zusie pensję taką jak ten chłopak ma wysokość renty i wtedy zobaczymy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wystąpi do Premiera Rządu ma pulę na takie przypadki,bo w sądzie duża kolejka i wokanda będzie dość późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja córka nie dostała renty po swoim ojcu, bo ten za wcześnie umarł (miał 23 lata) i nie zdążył uzbierać 5 lat składkowych (głupi zamiast po podstawówce pójśc do pracy, uczył się dalej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w jednostce samorządowej i wiele razy byłam świadkiem żalu ludzi po otrzymaniu decyzji. Ale na Boga, nie ma tu winy instytucji, ale ustawodawcy - bo ktoś wydał takie przepisy. A tym ktosiem są oczywiście nasi parlamentarzyści i rządzący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie są wytyczne PO z przed kilku lat . Lekarze orzecznicy mają uzdrawiać chorych , nawet nie mając z nimi kontaktu , na podstawie kwitów . Pamiętajmy o tym w dniu wyborów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytaj artykuł. Jak wół jest napisane, że lekarz z ZUS przyjechał do domu i dał mu orzeczenie o niezdolności do pracy (co chyba jest oczywiste, bo facet od lat choruje).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych co pracowali długo jest zwykła renta. Dla tych co krótko albo wcale jest renta socjalna. Proste zasady. On ma tą drugą. Według mnie ma to sens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korwin ma racje , cały ten ZUS i renty doprowadza do wyginięcia narodu. A to z prostej przyczyny: kiedyś nie było rent i emerytur i to dzieci były jakimś tam gwarantem tego że na starość albo w czasie choroby człowiek godnie bedzie żył . I mimo biedy dzieci były i to dużo. Teraz nie ma biedy (bo bieda to była po wojnie , teraz jest oczekiwanie życia ponad stan nazywana biedą) i dzieci nie ma bo po co?? lepiej zyc wygodnie a na starość czy w chorobie państwo się zaopiekuje. Ujemny przyrost naturalny do nieuniknione wyginięcie narodu , i nikt mi nie powie że to z biedy!!! Akurat tam gdzie jest bieda jest największy przyrost naturalny - patrz wszystkie najbiedniejsze kraje afryki i azji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak działają przedstawiciele , komisje i kontrole ZUS-u . Dowiesz się dzisiaj oglądając " Państwo w państwie " . Warto ! Czołówkę już oglądałem . Mam nadzieję że się mylę , ale z tego co zauważyłem , to w naszym kraju jest POzwolenie na działalność okradania płatnika ZUS , a urzędnicy " palą głupa " że są bezradni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kradną co miesiąc niebotyczne kwoty od podatników (sam co miesiąc muszę im przelewać 1092,28zł), a co w zamian: opieka zdrowotna której praktycznie nie ma, albo opisane w tym artykule sytuacje ....wszystko byle znaleźć jakiś paragrafik i nie dać złamanego grosza a wręcz przeciwnie - instytucja stworzona by kraść na potęgę w świetle "prawa", by budować pałace i mieć poletko do przekrętów na ogromną skalę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tam gdzie jest bieda i patologia jest największy przyrost naturalny a wiesz dlaczego, bo te obiboki nie mają nic innego do roboty tylko się rozmnażać a potem jakos to będzie, i własnie państwo pomoże. W dzisiejszych czasach móc sobie pozwolic na dzieci i to dwójka max to jest luksus i  nie nazywaj życiem ponad stan faktu, że zamiast robić raz na tydzien zakupów w biedronce pójde raz w miesiącu do leclerca, bo jeśli porównamy się do zachodu to tak jest u nas bieda i to przez duże B i nie wiem jakim trzeba być ignorantem, żeby tego nie widzieć, ty chyba nigdy za Odre nie wyjezdzasz i nie wiesz jak tam ludzie żyją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie martw się kolego !!!!!! jak 25 pozbędziemy się tej skorumpowanej bandy na czele z Kopaczową,Komorowskim,Halickim,Sawickim,Burym ,Karpińskim i resztą wspólników wówczas dostaniesz zasłużoną rentę !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odp do -kamieni kupa" - tam gdzie się rozmnażają to nie ma żadnej opieki państwa. tam właśnie dzieci pełnia rolę ZUSu tyle że na normalnych zasadach, inwestujesz w dzieci = masz utrzymanie na starość. - Nie nazywaj bieda tego co jest obecnie bo bluźnisz. Dziś nikt z głodu nie umiera , podstawowa żywność (nieprzetworzona) jest tania ale trzeba umieć i chcieć coś z tego zrobić a nie kupowac gotowe dania do mikrofali, ubrania prawie za darmo (ale nie adidas) , edukacja za darmo , opieka zdrowotna za darmo itp. Owszem to nie jest wysokiej jakości ale to nie jest bieda!!!! Teraz ci co mają najmniej patrza na tych co maja ponad stan i uważają że zyją biednie i sa skrzywdzeni ale to nie jest bieda!!!!! - brutalna prawda jest taka że żyjemy w naturze a natura eliminuje słabe jednostki. Wiem że to brutalne i niehumanitarne ale taka jest natura. To nasza cywilizacja ratuje chore jednostki które później przekazują chore geny dalej , to także nic dobrego nie wróży. To jest po prostu wbrew prawom natury a tego nie da się oszukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowski prezydent i wszystko jasne. Niszczyć pis!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."niedługo po jego zakończeniu." co to znaczzy "NIEDŁUGO"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...."niedługo po jego zakończeniu." Co to znaczy tydzień, miesiąc czy moze rok?. Co za dyurne przepisy oczywiście ustanowione przez naszych wybrańców ostatniego 25 lecia. Won już z Sejmu RP i na emeryturę polityczną. Tylko . Nowoczesna może coś tchnąć w ten bezład gospodarczo-polityczny. .Nowoczesna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi wystąpić do prezesa ZUS o przyznanie renty specjalnej albo do posła ze swojego okręgu o inicjatywę ustawodawczą mająca na celu zmianę niekorzystnych dla niego przepisów prawa. Smutno mi jak to piszę ale ZUS renty z tytułu niezdolności do przy w tym stanie rzeczy przyznać nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy chorzy powinni złożyć pozew zbiorowy przeciwko ZUS może w tedy ktoś by się tym zainteresował. Szum medialny nie dał by zamieść tego pod dywan. Historii takich jest więcej wiec umierajmy nie chorujmy- taka jest dewiza naszego kraju. Idą wybory pytajmy polityków o takie sprawy, a nie o wraki samolotów, podsłuchy i autostrady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...