Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma dojazdu dla pracujacych do 22 !

Utworzony przez szaro, 26 kwietnia 2011 r. o 19:09
Witajcie! Chciałam poruszyć bardzo istotną kwestię. Mieszkam od niedawna na trasie Lublin- Nałęczów i pomimo iż dojazd można uznać za dość dobry ( choć ceny już nie bardzo) to jednak pojawia się kluczowa kwestia - mianowicie nie ma dojazdu po godzinie 22. Więc nie dość, że jeśli ktoś szuka pracy to jeszcze musi być to praca jedno zmianowa, ten kto kończy o 22 nie ma jak wrócić do domu. Dla mnie to nie do pomyślenia. Tak się nie da żyć!! Busy ostatnie koło 19, PKS jest owszem 21.35 ale tylko w dni nauki szkolnej, a wracają nim głównie osoby pracujące (dodam, że ten atuobus w czasie wakacji będzie zlikwidowany). Samochód się albo ma albo nie, a chyba jakiś środek dojazdu powinien być. Mówimy o odległości około 18 km od Lublina, w większych miastach podjeżdżają tak autobusy miejskie. Nie wiem jak i gdzie poruszyć to sprawę, podpowiedzcie coś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem z dojazdem do domu w pózniejszych godzinach dotyczy także innych miejscowosci . SNOPKÓW , NATALIN , SMUGI to miejscowości leżące praktycznie kilka kilometrów od granic Lublina .Niestety GMINA nic nie robi aby polepszyć dojazd mieszkańców do pracy i do domu . Nadal musimy korzystać z usług Transpedu i dojazdu busikami 77 , które bardzo rzadko kursują . Także nadal brak jest rozkładu jazdy autobusu 77 na przystankach , pomimo kilkakrotnych monitów. Może w końcu Ktoś w tej Gminie zainteresowałby się przedłuzeniem linii 18 lub linii 5 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...