Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma towaru w mieście

Utworzony przez yogi, 11 lipca 2008 r. o 14:46 Powrót do artykułu
Mnie też złapali z podbitą lufką rzucili na chodnik skuli zaciągani do busa i wrzeszczeli że pójdę siedzieć jak zaraz nie powiem od kogo to mam zabrali mnie na komisariat zostawili na 2 godziny sprawdzili wszystko co miałem przy sobie telefon i tak dalej potem rozmowa z Panem chyba prokuratorem postawienie zarzutów, znowu zostawili mnie na 2 godziny. Dostałem świstek kiedy i gdzie mam się stawić na rozprawę. Bardzo dobrze to pamiętam bo ślady po kajdankach jeszcze mam. Moim zdaniem trochę przesadzili nie jestem bandytą, złodziejem, kryminalistą uczę się, pracuję a w wolnych chwilach lubię sobie zapalić zresztą tak jak większość. Palę i jest to mój wybór dodam tylko że nikogo nie sprzedałem bo wole sam ponieść konsekwencje niż jeszcze kogoś w to mieszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo policja!!! Nareszcie wzięli się za przestępców. Może skończyli wreszcie ze ściganiem gimnazjalistów za lewe gry i wzięli się za prawdziwą przestępczość. J...ć bandytów, ulice dla obywateli! Powinni jeszcze dla przykładu paru handlarzy narkotykami odstrzelić w czasie próby ucieczki albo za stawianie oporu! Tylko żby dostali za to medal i awans, a nie zarzuty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiek napisał:
Brawo policja!!! Nareszcie wzięli się za przestępców. Może skończyli wreszcie ze ściganiem gimnazjalistów za lewe gry i wzięli się za prawdziwą przestępczość. J...ć bandytów, ulice dla obywateli! Powinni jeszcze dla przykładu paru handlarzy narkotykami odstrzelić w czasie próby ucieczki albo za stawianie oporu! Tylko żby dostali za to medal i awans, a nie zarzuty...
Jebać cie ku*** stara,frajerze. żeby ci huja w dupsko wbili cwelu je***y i zebys zdychal na smietniku kiedys za to co powiedziales konfidencie je***y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...