Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie masz konta na FB = Nie istniejesz

Utworzony przez jatoja, 6 lutego 2011 r. o 16:12 Powrót do artykułu
jakoś istnieję mimo, że nie mam konta ani na naszej klasie, ani na FB.Głupotą niektórych jest wywlekanie całej swojej prywatności na tych kontach , darmowe informacje i baza danych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak powyżej, istnieję bez konta na FB. Nie mam i mieć nie będę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie istnieję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie jak przedmówcy mam fece coś tam w .... Tam to mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja!!! Nie istnieję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jatoja napisał:
jakoś istnieję mimo, że nie mam konta ani na naszej klasie, ani na FB.Głupotą niektórych jest wywlekanie całej swojej prywatności na tych kontach , darmowe informacje i baza danych.
Podzielam Twoje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jednak jakoś to przeżyję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOW czyli likwidując konto sam się zabiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MIAŁAM, NIE MAM I NIE BĘDĘ MIAŁA KONTA NA FB ANI NA NASZEJ KLASIE BO CHCĘ ŻYĆ W REALU I KONTAKTOWAĆ SIĘ Z LUDŹMI, A NIE Z OBRAZKAMI NA EKRANIE KOMPUTERA DLA MNIE TEGO TYPU PORTALE SĄ PRZEDE WSZYSTKIM TWORAMI KOMERCYJNYMI (HANDLOWANIE LUBI TO NA FB, CO ZA POMYSŁ!) ALE JEDNOCZEŚNIE POWSTAJĄ GŁÓWNIE DLA OSÓB SAMOTNYCH - PRZYJACIELE Z SIECI TWORZĄ ZŁUDZENIE PRZYNALEŻENIA DO JAKIEJŚ SPOŁECZNOŚCI WIĘC WYCHODZI NA TO, ŻE W XXI WIEK WESZLIŚMY Z JAKO BUSZUJĄCY PO SIECI SAMOTNICY I JEST SMUTEK...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była nasza-klasa później Facebook a później będą inne "pierdziawki" na które społeczność i tak się zarejestruje niczym do lekarza podczas choroby , chwaląc się wakacjami a przede wszystkim swoja nieokiełznaną głupotą :-). Pozdrawiam użytkowników tych pseudo społecznych portali. Ps. dla uzależnionych :po usunięciu konta można dalej normalnie żyć a nawet lepiej :-) byłem ich niewolnikiem lecz w porę się obudziłem i nie marnuję już czasu na przeglądanie tych bzdur. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko w imię czego, pani Agnieszka Dybek wmawia niedojrzałym emocjonalnie małolato , " Nie masz konta na FB = Nie istniejesz " ? media niestety kreuję wiele , nie najmądrzejszych mód , delikatnie mówiąc, robiąc ludziom w głowach siano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytajcie ten artykuł (zwracam się do posiadaczy konta na facebooku) to wam szczęki opadną, co z ludźmi robi facebook! http://www.focus.pl/cywilizacja/zobacz/publikacje/jak-nas-psuje-facebog/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...