Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ojtam zabierać prawo jazdy od razu...może lepiej rozstrzeliwać na miejscu a samochód wysadzać w powietrze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł, świetny nawet. Dziesięciu się rozstrzela, jedenasty się zastanowi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo mial kto interweniowac.A co jak na odcinku 100m sa trzy przejscia dla pieszych,z ktorych dwa tarasuja zaparkowane na nich auta?Brak patrolu,brak interwencji,auta stoja dalek,a jak juz nawet te odjada,to nastepne zaparkuja itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedenastego też rozstrzelać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze zabierać prawo jazdy wyprzedzającym i nieustępującym pierwszeństwa na przejściach. Oni są gorsi niż pijani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie oni robią prawko???????? Robią służbowymi samochodami w urzędach wojewódzkich tysiące kilometrów i nigdy nie maja wpadki co za fenomeny . A tutaj już nie długo będą zabierać prawko nawet za to że je masz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać nic się mentalnie we łbach młodych kierowców i - tak tak - pieszych - nie zmienia. Skoro zbliżam się do skrzyżowania autem co waży tonę i stoi pieszy, który jednak kurwa gdy jestem już 5m od przejścia postanawia jednak wlejźć, to jak się mam kurwa zatrzymać? Dlatego uważam, że kierowca wiedząc, że kamikadze stoją przed przejściem, to on nie da rady w takim wypadku zatrzymać auta "gdyby coś" i powinien z góry założyć, że pieszy (kamikadze) mu wtargnie i z daleka zacząć hamować by go przepuścić. Stąd przepis o nakazie przepuszczenia ma uzasadnienie i powinien jak najszybciej wejść w życie. Nie wiem dlaczego jeszcze nie wszedł. Na co te osły w sejmie czekają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma usprawiedliwienia, przed przejściem dla pieszych należy zwolnić i zachować szczególną ostrożność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety wypadek samochodowy z udziałem pieszego to zawsze wielka tragedia. Choć piesi tez powinni zwracać większą uwagę na samochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybic wszystkich pieszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego stracili prawo jazdy???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt.: "Biorąc pod uwagę niekorzystne warunki drogowe kierujący zapewne nie byliby w stanie wyhamować – ocenia Jacek Wójcik, oficer prasowy ryckiej policji" - koniec cyt. Wynika z tego, że piesi WTARGNĘLI NA JEZDNIĘ. Oddawać prawka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo moze dlatego jakies osly daly pasy tam gdzie mozna na skrzyzowaniu ciezko jest wyprzedzac no chyba ze jakies barany zapie... dwa razy tyle... stracilem kolege na pasach i jestem za bo jak nie ma sie za mlodu to z wiekiem tez rozum raczej nie przyjdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...