Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie właściwe zachowanie dyspozytorki POGOTOWIA RATUNKOWEGO w Opolu lubelskim

Utworzony przez aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, 23 marca 2013 r. o 22:47
pp
Ostatnio edytowany 28 marca 2013 r. o 13:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety rządzący komuniści doprowadzili do tego,że jak nie masz ze sobą grubej koperty,to przynajmniej weż siekierę i w akcie rozpaczy ratuj życie swojej żony,za to się nie siedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Niestety rządzący komuniści doprowadzili do tego,że jak nie masz ze sobą grubej koperty,to przynajmniej weż siekierę i w akcie rozpaczy ratuj życie swojej żony,za to się nie siedzi.
Proszę nie komentować tego postu, przynajmniej do wyjaśnienia sprawy przez sąd. Wszystko jest niezgodne z prawdą, Sąd wyjaśni sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.polityka....-pogotowiu.read
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisownia jak u 10 -12 latka. To nie może być prawda! Idź synusiu lepiej zajrzyj do książek, poćwicz pisownię i gramatykę, bo ci kiepsko wychodzi pisanie tych bajek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nn napisał:
Proszę nie komentować tego postu, przynajmniej do wyjaśnienia sprawy przez sąd. Wszystko jest niezgodne z prawdą, Sąd wyjaśni sprawę.
O jakich ty sądaćh człowieku piszesz ? Wszystkie sądy są tuska, jak ten w Gdańsku,Wrocławiu itp w zależności od zaPOtrzebowania,można by tak godzinami wymieniać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu komuś chyba też by pasowało zrobić badanie na wystąpienie guza w głowie żeby takie głupoty pisać . Zastanów się człowieku zanim coś napiszesz bo media już ci głowę zlasowały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rm napisał:
Temu komuś chyba też by pasowało zrobić badanie na wystąpienie guza w głowie żeby takie głupoty pisać . Zastanów się człowieku zanim coś napiszesz bo media już ci głowę zlasowały.
Ja mu muszę przyznać rację,pamiętacie nie tak dawno PAWULON i ŁOWCY SKÓR, to jest straszne chamstwo,to co się dzieje. Mafia rzeżnicza w białych kitlach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa napisał:
Witam wszystkich dzisiaj dnia, 23-03-2013 przed godziną dwudziestą zadzwoniłem na POGOTOWIE RATUNKOWE gdyż małżonka się źle poczuła i było jej bardzo słabo i jej ciało się trzęsło i miała zawroty głowy. Telefon odebrała dyspozytorka więc powiedział Pani dyspozytor że małżonka ma guza mózgu i opowiedziałem objawy a Pani dyspozytor przyjeła zgłoszenie i powiedziała pańska żona nie ma guza mózgu niech lepiej pójdzie do psychologa i to jest zachowanie Pani dyspozytor? Moja małżonka ma bardzo poważne choroby ma guza muza mózgu, chorobę serca nadciśnienie tętnicze niedomykalność zastawek pierwszego stopnia, cukrzyce, uciski na worek oponowy i wiele innych chorób i podejrzaną padaczkę. Moja jest ma zaledwie 29 lat i bardzo dużo chorób. Przez takich ludzi i zachowa dyspozytorów coraz częściej słyszę w mediach a to karetka nie dojedzie a to karetki niema itd przez takich ludzi coraz częściej dochodzi do zaniedbań i zgonów. Jak to usłyszałem co mi powiedziała pani dyspozytor przez telefon że moja żona niema guza mózgu i kazała żeby małżonka poszła do psychologa to mało z siebie nie wyszłem .Taka dyspozytorka powinna ponieść karę dyscyplinarną z uwagi gdyż w komputerach mają dane żony i że często jest wzywana karetka prawie co dwa tygodnie a POGOTOWIE RATUNKOWE zapoznało się z kartami choroby żony. Dyspozytor powinien przyjąć zgłoszenie i wysłać karetkę a nie opowiadać niedorzeczne głupoty Gdy żona lepiej się poczuła na IZBIE PRZYJĘC PO PODANYCH KROPLÓWKACH POSZEDL poszedłem wraz z małżonką do dyspozytorki i poprosiłem książkę skarg dyspozytorka powiedziała że niema książki skarg więc rzuciłem dokumentacją medyczną na stolik i powiedziałem niech pani sprawdzi żona ma guza mózgu a ta pani odpowiedziała ja tą sytuacje waszą znam ale dla nas i dla was jest to uciążliwe !!! Cholera za co my płacimy ubezpieczenia i podatki żeby dyspozytorka robiła łaskę że wyśle karetkę? Odezwał się sanitariusz deb*** i niech pan nie krzyczy !!! A jak tu nie krzyczeć jak przez takich deb***i ludzie umierają bo dyspozytorce się nie chce wysłać karetki jak by to z jej kieszeni szło i głupie docinki
Człowieku ale o co ci chodzi , czy dyspozytorka odmówiła ci przyjęcia wezwania , czy wysłania karetki , więc o takie historie to sobie pisz w pamiętniku a nie oczerniaj pogotowia a jak masz jakiś problem to se sam załatwiaj a nie będziesz obsmarowywał wszystko co się dzieje jak ktoś coś źle zrobi albo krzywo spojrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowaliście ? To teraz macie to co wybraliście. Nie ma kasy na nic. Nasze składki idą nie tam gdzie trzeba. Premie za to potrafią sobie rządzący windować. NFZ robi co chce. Taka dyspozytorka sanitariusz pielęgniarka czy lekarz to dobie mogą. Jeśli nie trzymają się wytycznych NFZ out na bruk. Limit pacjentów, limit badań, limity na wszystko !!!! A Wy głosujcie na nich dalej !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
loluk napisał:
Głosowaliście ? To teraz macie to co wybraliście. Nie ma kasy na nic. Nasze składki idą nie tam gdzie trzeba. Premie za to potrafią sobie rządzący windować. NFZ robi co chce. Taka dyspozytorka sanitariusz pielęgniarka czy lekarz to dobie mogą. Jeśli nie trzymają się wytycznych NFZ out na bruk. Limit pacjentów, limit badań, limity na wszystko !!!! A Wy głosujcie na nich dalej !!!!
RYŻY musi odejść !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...