Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie żyje 18-latek. To już druga ofiara grypy w woj. lubelskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2019 r. o 15:10 Powrót do artykułu
Ale Irmina panikuje, zima się kończy, szczepionki nie sprzedane i premii dla sanepidu nie będzie. Ale może iluś naiwnych złapie jeszcze przed końcem sezonu na ten artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa szczepionka by pomogła-bzdura.już dawno udowodniono ze szczepionka ta bardziej szkodzi i nie pomaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczep się sama babo z dziwnym imieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od tygodnia nie moge się dostać do lekarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie badania kliniczne dowodzą skuteczności szczepionek. Trzeba tylko pamiętać, że szczepionka nie chroni przed zachorowaniem, ale przed powikłaniami pogrypowymi oraz (w zależności od typu i mutacji wirusa) łagodzi objawy.  Nawet teraz nie jest za późno za zaszczepienie - szczyt zachorować na grypę to druga połowa marca. Szczepię sie od wielu lat i widzę wielką różnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja szczepię się co roku i nie choruję,jednemu pomagają a innym nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się nie szczepię bo właściwie się ubieram i odżywiam stosownie do pogody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry, A ja chciałbym się dowiedzieć co znaczy słowo dramatyczniejsza? Bo gdyby było napisane bardziej dramatyczna to pewnie bym zrozumiał. Czy mogę pisać artykuły dla prasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 90 % szczepionka jest nieskuteczna.Dane ze zrodła nie z dupy koncernów farmaceutycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sie doktorzy z internetu zlecieli, co następny to mądrzejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczepiona jestem i choruję już dwa tygodnie.Antybiotyk biore już 14 dzień .Jutro kontrola i zobaczymy co dalej .Na razie w płucach gra .bolesne dolegliwości ustąpiły trochę ale ciężar nadal czuję . I co dała szczepionka ? nic............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
premia nie dla pracowników sanepidu tylko i wyłącznie dla p. dyrektor a to jest różnica. Pani dyrektor robi wszystko aby się spodobać inspektorowi sanitarnemu, co niektórzy dla pieniędzy są w stanie tak jak w tym powiedzeniu "sprzedać skórę diabłu" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka była prawdziwa przyczyną zgonu 18-latka? Czy doktorzy same nie wiedzą? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W takich przypadkach życie uratowałaby szczepionka" bzdura, bzdura, bzdura... Wszyscy wiedzą, że nie istnieją badania dotyczące skuteczności szczepionki na grupę. Nie ma takich badań i nigdy nie będzie (m.in. z racji technologi produkcji szczepionki). Po co grać na emocjach i straszyć ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nikt mądry nie raczył napisać, że najważniejsze jest co? I nie szczepionki tylko co? Profilaktyka moi drodzy. Właściwe odżywianie, dieta bogata w witaminy i błonnik. Minerały. To wszystko ma znaczenie a nie nabijanie kasy koncernom farmaceutycznym. Tyle w temacie. Profilaktyka i tyle. Szczepionka to osłabione bakterie wirusa a jak wiadomo wirus grypy mutuje błyskawicznie. Co zatem daje szczepienie w przypadku grypy? No właśnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas jest problem że ludzie boją się iść na L4 i sami się leczą lub przechodzą chorobę. I wtedy są powikłania. Tylko budżetówka na ten komfort psychiczny, że nie boi chorować i stracić pracy. Grypę należy przeleżeć w łóżku i leczy się ją tylko objawowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antybiotyk leczy zakażenie bakteryjne. Grypa ma podłoże wirusowe, więc nie chorujesz na grypę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczepiona jestem i choruję już dwa tygodnie.Antybiotyk biore już 14 dzień .Jutro kontrola i zobaczymy co dalej .Na razie w płucach gra .bolesne dolegliwości ustąpiły trochę ale ciężar nadal czuję . I co dała szczepionka ?  nic............
 nic nie dała bo skoro stosujesz antybiotyk masz zakażenie bakteryjne,  grypa ma podłoże wirusowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko, przecież dyrektor WSSE w Lublinie i Wojewódzki Inspektor Sanitarny to ta sama osoba... Jakie premie, ludzie wy się zastanówcie co piszecie... To są pomówienia, przecież zachowania, o których piszecie są nielegalne, a na to to już trzeba mieć dowody chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nikt mądry nie raczył napisać, że najważniejsze jest co? I nie szczepionki tylko co? Profilaktyka moi drodzy. Właściwe odżywianie, dieta bogata w witaminy i błonnik. Minerały. To wszystko ma znaczenie a nie nabijanie kasy koncernom farmaceutycznym. Tyle w temacie. Profilaktyka i tyle. Szczepionka to osłabione bakterie wirusa a jak wiadomo wirus grypy mutuje błyskawicznie. Co zatem daje szczepienie w przypadku grypy? No właśnie...
 szczepionka to osłabione bakterie wirusa?  Czyżby nowa medycyna?  :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...