Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie żyje wójt gminy Godziszów

Utworzony przez jj, 2 czerwca 2014 r. o 15:44 Powrót do artykułu
Kondolencje dla rodziny Pana Wójta od przyjaciół z Dąbrowy Górniczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten co mówi na godziszowiaka śmieć i nie chce sam pokazać twarzy to tylko jedno mam na myśli ćieć i hałtura na jego gębie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co zrobił Wasz Wójt w ostatnim okresie z drogami, a szczegolnie z drogą do Branwi to wielka robota. Szkoda, że to koniec.Pokazał niektorym, ze można. Zato dziekujemy. Spoczywaj w Pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co zrobił Wasz Wójt w ostatnim okresie z drogami, a szczegolnie z drogą do Branwi to wielka robota. Szkoda, że to koniec.Pokazał niektorym, ze można. Zato dziekujemy. Spoczywaj w Pokoju.
Nasz Ś.P. Wójt nie wydawał pieniędzy na głupoty tylko na konkretne roboty i to było widać i pozostanie nam na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śpieszmy sie kochać ludzi tak szybko odchodzą kondolęcje dla rodziny od kolegi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak słyszę "dobry gospodarz" to mi się rzygać chce. Łaskę nam robił? Brał za to publiczne pieniądze. Czas najwyższy na zmiany w Godziszowie. Bo to co się działo było nie do zniesienia.  Niech Ci ziemia lekką będzie. A ten na górze go rozliczy za jego decyzje.
ciebie tez rozliczy nawet nie wiesz kiedy, trochę w  tej sytuacji niestosowne jest rozpisywać się czy był dobry czy nie zastanowiłeś się czy piszac to rodzina może to przeczytać, że sprawi to im ból, czy ty byś chciał aby pisano takie rzeczy gdybyś był w takiej samej sytuacji może czasem warto najpierw się zastanowic, z mojej strony  uważam ze był naprawdę dobrym gospodarzem, i napewno nikomu łaski nie robił i przekonasz się o tym  wtedy jak inny obejmie to stanowisko,może wtedy docenisz jego pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ś.p. Andzej Olech dobrze przysłużył się gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciebie tez rozliczy nawet nie wiesz kiedy, trochę w tej sytuacji niestosowne jest rozpisywać się czy był dobry czy nie zastanowiłeś się czy piszac to rodzina może to przeczytać, że sprawi to im ból, czy ty byś chciał aby pisano takie rzeczy gdybyś był w takiej samej sytuacji może czasem warto najpierw się zastanowic, z mojej strony uważam ze był naprawdę dobrym gospodarzem, i napewno nikomu łaski nie robił i przekonasz się o tym wtedy jak inny obejmie to stanowisko,może wtedy docenisz jego pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy , że za pracę brał publiczne pieniądze? To jak? Mial byc wójtem społecznie? Dajcie sobie spokój z negatywnymi wpisami. Ja jesyem z sąsiedniej gminy i widzę ile w gminie Godziszow się zrobiło. Ktos przeciez tym kierował i pozyskiwal kasę na te inwestycje. Do grobu ich nie zabrał. Bardzo szanuję św.p. Andrzeja i jego żonę. Modlę się za nią aby to wszystko jakoś przetrwala , aby nie przeczytala nigdy tych nienawistnych komentarzy i aby nikt jej o nich nie nie powiedział. Byl wspanialym człowiekiem. A że nie wszystkim dogodzil? Toż i kochający ojciec nie potrafi dogodzić wszystkim swoim dzieciom. I nie o dogadzanie wszystkim jest zadaniem wójta lecz sprawne kierowanie gminą i jej rozwój. A z tego zadania wywiązał się znakomicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gzik na Wójta !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachowaj Panie aby ten człowiek był Naszym wujtem.To dopiero by była tragedia, może wtedy wszyscy docenili by Olecha,który był wspaniałym gospodarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manek
Gzik na Wójta !!!
Gzik był już u władzy w powiecie przypomnijcie sobie jaką drogą jeździliśmy z Janowa do Godziszowa,myślę że "mądremu dość"Wszyscy którzy źle piszą o śp Andrzeju niech zobaczą ile ludzi było na pogrzebie,te tłumy świadczyły o wielkości tego człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie gadają, nasz ś.p. Wójt mógł zostać otruty. A na stołek szykowany jest Józef Wieleba - raddny powiatowy. Słyszał ktoś coś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widziałam jak zbierał wilcze jagody. Ciekawe co z nimi zrobił???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie gadają, nasz ś.p. Wójt mógł zostać otruty. A na stołek szykowany jest Józef Wieleba - raddny powiatowy. Słyszał ktoś coś?
Tak tak, otruty chyba znanym płynem z gorzelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy musiał go lubić, czy też akceptować fakt sprawowania przez niego władzy (co prawda okresu długiego, ale przecież ktoś musiał na niego głosować) oraz efektów z tym związanych, ale ostatnie komentarze są chyba nie na miejscu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy że ty słyszałeś  i_ dioto Ludzie gadają, nasz ś.p. Wójt mógł zostać otruty. A na stołek szykowany jest Józef Wieleba - raddny powiatowy. Słyszał ktoś coś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem kto jest na tyle głupi i bezmyślny żeby oczerniać tutaj ś.p. Wójta..  był on człowiekiem o wielkim sercu i szacunku do każdego..  pomagał wszystkim bez wyjątku na tyle ile mógl.. nikomu nie odmówił.. a także zobaczcie ile się pozmieniało, ile lepiej jest, piekniej w gminie..  a wy tutaj oczerniacie go, nie podając powodów nawet dlaczego.. nie mogę takich ludzi... sama jestem mieszkanką gminy Godziszów i jestem z tego dumna, bo znałam osobiście ś.p. Andrzeja Olecha i wiem jakim był człowiekiem..  wyrazy współczucia dla rodziny... :( 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...