Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedrzwica Duża: 47-latek ukradł przesyłkę w laptopem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2017 r. o 13:22 Powrót do artykułu
Niedrzwica Duża: 47-latek ukradł przesyłkę w laptopem? HAHAHAAAAAAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej tam policjanci wiedzą jak pracować. W dużych miastach po prostu stwierdzonoby, że wszelkie działania nie mają sensu. A tutaj wystarczyło się rozejrzeć i skojarzyć fakty. Jak dla mnie niby niewielka akcja, ale zasługująca na uznanie. Ci goście powinni skrócić swój dystans do stopnia dedektywa. Bo im zależało i wiedzieli jak do tej roboty podejść. Oby więcej takich funkcjonariuszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mojej koleżance dwa lata temu z listu listonosz poczty polskiej zapieprzył 500 zł, owszem nie powinna przesyłać, ale myślała, ze sie jej uda, wysyłała jako prezent na ślub rodziny. No widać jak listonosze prześwietlają listy. Składała skargę i pomimo procedur, lit dotarł do miejscowej poczty ale dalej nie "doszli" który to listonosz zapieprzył, taką otrzymała odpowiedź, no ale chyba było dla poczty wiadomo który listonosz danego dnia pobrał ten list. Poczta była na prawie, że nie wolno wysyłać pieniędzy listem, ale dla mnie kradzież jest kradzieżą i winny wydać tego listonosza i go obciążyć oddaniem tych pieniędzy oraz wypieprzyć z pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...