Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedrzwica Duża: Skarbnik gminy pod lupą CBA

Utworzony przez mysz 23, 11 lutego 2014 r. o 13:34 Powrót do artykułu
W Niedrzwicy by nie jedna osoba się znalazla co myślała, ze Pana Boga za nogi złapała, Ale przyszło albo przyjdzie nie raz rozczarowanie- takie jest życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze gościu  mówisz, jJak jesteś człowiekiem to całe życie, a jak nie to szkoda pereł rzucać przed wieprze. Dot. to wszystkich różniących się politycznie i poglądami,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze gościu  mówisz, jJak jesteś człowiekiem to całe życie, a jak nie to szkoda pereł rzucać przed wieprze. Dot. to wszystkich różniących się politycznie i poglądami,
Co wy pieprzycie budowa drogi asfaltowej rozpoczeta więcej niz 14 lat temu i nadal nie skończona. Co dziwne droga asfaltowa jest po środku żużlówki. Ani z jednej ani z drugiej nie jest bezpośrednio połaczona z asfaltem . Przez tyle lat nie można dokonczyć te 3 km asfaltu. A przecież po wejsciu do UE kasa była trzeba było tylko zatrudnić ludzi co umieliby ją pozyskać w postaci napisania odpowiednich projektów. Sa zatrudnieni ludzie co tego nie umieją i otrzymują nagrody na dzien samorządowca i 13ki za to że komuś wygodnie jest ich trzymać. Można zrobić coś ale trzeba tego chcieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niedrzwicy by nie jedna osoba się znalazla co myślała, ze Pana Boga za nogi złapała, Ale przyszło albo przyjdzie nie raz rozczarowanie- takie jest życie.
Powiedz co się zmieniło przez te 4 lata ? Jak wysyłają na wiosnę równarke do skrobania drogi tak dalej jest. Poboczem łatane są dziury w drodze. Jazda na wiosne drogami kamienistymi jest jak jazda pustynią. SZkoda kasy im nawet na  kamień żeby załatać drogi. To są realia. Większośći nie obchodzi co oni tam wyrabiają w tej gminie byle mieli drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy w tej gminie  wszystko opiera się o drogi. Drogi takie są jak wszędzie, Zobacz na drogi w Lublinie niektórymi nie da się jechać a to miasto nie wieś. Zobacz jakie giganty traktory po naszej gminie jeżdżą i  drogi rozwalają i tak musi być bo mu nikt nie zabroni jeżdzić. Wybudują ci asfalt a pózniej będziesz gadał, że za szybko jeżdzą i będziesz bał sie o dzieci. Ja bym chciał by gmina lepiej finansowała oświatę bo z tego to przynajmniej pożytek. Zobacz w jakich warunkach uczą się dzieci w szkole w Niedrzwicy. Brak jest miejsc w przedszkolu to dla wielu jest problem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Co z tego,że mam działke przy asfaltówce jak nie moge sie przy niej pobudowac. Juz kilka lat temu zgłosiłem do gminy żeby mi ją zmienili na budowlaną i chyba się nie doczekam. Za kazdym razem jak przychodzę i pytam o losy mojej działki to pani mi tłumaczy i opowiada dłuuuuuugo i namiętnie taką bajkę, że sa problemy i trzeba czekać. Jej tekst znam już na pamięć.i nigdy nie mogę usłyszeć konkretów.  Cz ktoś ma podobny problem od kilku lat czy ja jestem wyjatkiem? To tak gmina pomaga w rozwoju ? nie stać mnie na kupno innej działki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki pan taki kram.Jaki wójt tacy pracownicy.Ja obserwuje z oddali inwestycje w gminie .Budowa fermy norek.itp.Uczeni gminni wykorzystują fakt,że ludziom nie chce się iść do sądu,nie mają pieniędzy .Sprawdzałm ile gmina wydaje na walkę z alkoholizmem i kogo zatrudnia i jaki jest efekt pracy.Żenada.Strat pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mordotymoja Jak ludziom nie chce sie iść do sądu to czego oczekujesz? Najlepiej jest krytykować i to w oddali bo z bliska to moze nie wypada, a beda wiedzieć kto krytykuje. To tak jak z psami pojedyńczy nie jest grożny ale watah(ch)a to juz odważnie mozemy poujadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy w tej gminie  wszystko opiera się o drogi. Drogi takie są jak wszędzie, Zobacz na drogi w Lublinie niektórymi nie da się jechać a to miasto nie wieś. Zobacz jakie giganty traktory po naszej gminie jeżdżą i  drogi rozwalają i tak musi być bo mu nikt nie zabroni jeżdzić. Wybudują ci asfalt a pózniej będziesz gadał, że za szybko jeżdzą i będziesz bał sie o dzieci. Ja bym chciał by gmina lepiej finansowała oświatę bo z tego to przynajmniej pożytek. Zobacz w jakich warunkach uczą się dzieci w szkole w Niedrzwicy. Brak jest miejsc w przedszkolu to dla wielu jest problem.
  Wszędzie ? to Ty chyba nie wyjeżdzasz po za niedrzwicę . Zobacz jak jest w gminie konopnica czy głusk . Zobacz ile tam jest żużlówek a ile w naszej gminie . Duże Traktory asfaltowej drogi ci nie zniszcza jeżeli ta droga została dobrze zaprojektowana z odpowiednią głebokością asfaltu i nikt nie przywłaszczył sobie materiałow do budowy drogi bo i tak bywało.   Oświata jeżeli nauczyciele mają zagwarantowane duże pensje i w dodatku dostają kase za 2 miesiące siedzenia w domu to jak ma byc dobrze. Przedszkola to jest wymysł ostatnich czasów. Kiedy ja chodziłem do szkoły a mam 30 lat nie było takich wynalazków na wsiach i ludzie sobie radzili. Z oświatą jest nie najgorzej. kto chce się nauczyć to się nauczy. Najważniejsze kształtowanie człowieka i tak następuje dopiero w szkole średniej bo wtedy on wie co chce robić dalej. Całe te gimnazja są nie porozumiem. Szkoły się nie rozpadają, jest czysto i schludnie a to że każdy dzieciak nie ma laptopa czy tableta to wyjdzie im tylko na dobrze   Moją drogę buduje się 14 i lat i nadal jest nie zrobiona bo asfalt jest po środku. To co zbudowali te 14 lat temu wcale nie popękało a po dalszej cześci jeżdzi się jak po pustyni  
A czy w tej gminie  wszystko opiera się o drogi. Drogi takie są jak wszędzie, Zobacz na drogi w Lublinie niektórymi nie da się jechać a to miasto nie wieś. Zobacz jakie giganty traktory po naszej gminie jeżdżą i  drogi rozwalają i tak musi być bo mu nikt nie zabroni jeżdzić. Wybudują ci asfalt a pózniej będziesz gadał, że za szybko jeżdzą i będziesz bał sie o dzieci. Ja bym chciał by gmina lepiej finansowała oświatę bo z tego to przynajmniej pożytek. Zobacz w jakich warunkach uczą się dzieci w szkole w Niedrzwicy. Brak jest miejsc w przedszkolu to dla wielu jest problem.
Wszędzie ? to Ty chyba nie wyjeżdzasz po za niedrzwicę . Zobacz jak jest w gminie konopnica czy głusk . Zobacz ile tam jest żużlówek a ile w naszej gminie . Duże Traktory asfaltowej drogi ci nie zniszcza jeżeli ta droga została dobrze zaprojektowana z odpowiednią głebokością asfaltu i nikt nie przywłaszczył sobie materiałow do budowy drogi bo i tak bywało.   Oświata jeżeli nauczyciele mają zagwarantowane duże pensje i w dodatku dostają kase za 2 miesiące siedzenia w domu to jak ma byc dobrze. Przedszkola to jest wymysł ostatnich czasów. Kiedy ja chodziłem do szkoły a mam 30 lat nie było takich wynalazków na wsiach i ludzie sobie radzili. Z oświatą jest nie najgorzej. kto chce się nauczyć to się nauczy. Najważniejsze kształtowanie człowieka i tak następuje dopiero w szkole średniej bo wtedy on wie co chce robić dalej. Całe te gimnazja są nie porozumiem. Szkoły się nie rozpadają, jest czysto i schludnie a to że każdy dzieciak nie ma laptopa czy tableta to wyjdzie im tylko na dobrze   Moją drogę buduje się 14 i lat i nadal jest nie zrobiona bo asfalt jest po środku. To co zbudowali te 14 lat temu wcale nie popękało a po dalszej cześci jeżdzi się jak po pustyni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie ? to Ty chyba nie wyjeżdzasz po za niedrzwicę . Zobacz jak jest w gminie konopnica czy głusk . Zobacz ile tam jest żużlówek a ile w naszej gminie . Duże Traktory asfaltowej drogi ci nie zniszcza jeżeli ta droga została dobrze zaprojektowana z odpowiednią głebokością asfaltu i nikt nie przywłaszczył sobie materiałow do budowy drogi bo i tak bywało.   Oświata jeżeli nauczyciele mają zagwarantowane duże pensje i w dodatku dostają kase za 2 miesiące siedzenia w domu to jak ma byc dobrze. Przedszkola to jest wymysł ostatnich czasów. Kiedy ja chodziłem do szkoły a mam 30 lat nie było takich wynalazków na wsiach i ludzie sobie radzili. Z oświatą jest nie najgorzej. kto chce się nauczyć to się nauczy. Najważniejsze kształtowanie człowieka i tak następuje dopiero w szkole średniej bo wtedy on wie co chce robić dalej. Całe te gimnazja są nie porozumiem. Szkoły się nie rozpadają, jest czysto i schludnie a to że każdy dzieciak nie ma laptopa czy tableta to wyjdzie im tylko na dobrze   Moją drogę buduje się 14 i lat i nadal jest nie zrobiona bo asfalt jest po środku. To co zbudowali te 14 lat temu wcale nie popękało a po dalszej cześci jeżdzi się jak po pustyni   Wszędzie ? to Ty chyba nie wyjeżdzasz po za niedrzwicę . Zobacz jak jest w gminie konopnica czy głusk . Zobacz ile tam jest żużlówek a ile w naszej gminie . Duże Traktory asfaltowej drogi ci nie zniszcza jeżeli ta droga została dobrze zaprojektowana z odpowiednią głebokością asfaltu i nikt nie przywłaszczył sobie materiałow do budowy drogi bo i tak bywało.   Oświata jeżeli nauczyciele mają zagwarantowane duże pensje i w dodatku dostają kase za 2 miesiące siedzenia w domu to jak ma byc dobrze. Przedszkola to jest wymysł ostatnich czasów. Kiedy ja chodziłem do szkoły a mam 30 lat nie było takich wynalazków na wsiach i ludzie sobie radzili. Z oświatą jest nie najgorzej. kto chce się nauczyć to się nauczy. Najważniejsze kształtowanie człowieka i tak następuje dopiero w szkole średniej bo wtedy on wie co chce robić dalej. Całe te gimnazja są nie porozumiem. Szkoły się nie rozpadają, jest czysto i schludnie a to że każdy dzieciak nie ma laptopa czy tableta to wyjdzie im tylko na dobrze   Moją drogę buduje się 14 i lat i nadal jest nie zrobiona bo asfalt jest po środku. To co zbudowali te 14 lat temu wcale nie popękało a po dalszej cześci jeżdzi się jak po pustyni
 
Wszędzie ? to Ty chyba nie wyjeżdzasz po za niedrzwicę . Zobacz jak jest w gminie konopnica czy głusk . Zobacz ile tam jest żużlówek a ile w naszej gminie . Duże Traktory asfaltowej drogi ci nie zniszcza jeżeli ta droga została dobrze zaprojektowana z odpowiednią głebokością asfaltu i nikt nie przywłaszczył sobie materiałow do budowy drogi bo i tak bywało.   Oświata jeżeli nauczyciele mają zagwarantowane duże pensje i w dodatku dostają kase za 2 miesiące siedzenia w domu to jak ma byc dobrze. Przedszkola to jest wymysł ostatnich czasów. Kiedy ja chodziłem do szkoły a mam 30 lat nie było takich wynalazków na wsiach i ludzie sobie radzili. Z oświatą jest nie najgorzej. kto chce się nauczyć to się nauczy. Najważniejsze kształtowanie człowieka i tak następuje dopiero w szkole średniej bo wtedy on wie co chce robić dalej. Całe te gimnazja są nie porozumiem. Szkoły się nie rozpadają, jest czysto i schludnie a to że każdy dzieciak nie ma laptopa czy tableta to wyjdzie im tylko na dobrze   Moją drogę buduje się 14 i lat i nadal jest nie zrobiona bo asfalt jest po środku. To co zbudowali te 14 lat temu wcale nie popękało a po dalszej cześci jeżdzi się jak po pustyni   Wszędzie ? to Ty chyba nie wyjeżdzasz po za niedrzwicę . Zobacz jak jest w gminie konopnica czy głusk . Zobacz ile tam jest żużlówek a ile w naszej gminie . Duże Traktory asfaltowej drogi ci nie zniszcza jeżeli ta droga została dobrze zaprojektowana z odpowiednią głebokością asfaltu i nikt nie przywłaszczył sobie materiałow do budowy drogi bo i tak bywało.   Oświata jeżeli nauczyciele mają zagwarantowane duże pensje i w dodatku dostają kase za 2 miesiące siedzenia w domu to jak ma byc dobrze. Przedszkola to jest wymysł ostatnich czasów. Kiedy ja chodziłem do szkoły a mam 30 lat nie było takich wynalazków na wsiach i ludzie sobie radzili. Z oświatą jest nie najgorzej. kto chce się nauczyć to się nauczy. Najważniejsze kształtowanie człowieka i tak następuje dopiero w szkole średniej bo wtedy on wie co chce robić dalej. Całe te gimnazja są nie porozumiem. Szkoły się nie rozpadają, jest czysto i schludnie a to że każdy dzieciak nie ma laptopa czy tableta to wyjdzie im tylko na dobrze   Moją drogę buduje się 14 i lat i nadal jest nie zrobiona bo asfalt jest po środku. To co zbudowali te 14 lat temu wcale nie popękało a po dalszej cześci jeżdzi się jak po pustyni   Człowieku, nie porównuj Głuska czy Konopnicy do Niedrzwicy Dużej - mógłbyś porównywać gdyby wójtem był nadal Antoń - chłop zaczął coś robić ale niestetynie dokończył bo nie właził w dupę lokalnemu biznesowi, kóry sprytnie posłużył się lokalnymi pieniaczami, znającymi się na funkcjonowaniu samorządu jak świnia na gwiazdach, i teraz mamy Kunę - faceta, który w okresie intensywnych śnieżyc nie mógł dotrzeć do UG i odpowiedzieć Telewizji Lublin na pytania, zasłaniając się jakąś przestraszoną dziwczyną chociaż mieszka o przysłowiowy rzut beretem od miejsca pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze ktoś komuś w du...ę właził i bedzie właził, tylko, że za każdym razem były / bedą to inne albo nawet i te same osoby. Przypamnij sobie każdą władzę zawsze miała  kogoś na obstawie,kogos kto donosił i komu musiała w du...e włazic by sie utrzymać. W tej materii  nic się nie zmienia, i sie nie zmieni a tylko ci co mają zamknięte oczy lub widza tylko siebie -to będa widziec swój i tylko swój punkt widzenia. Pamietaj sam z sobą możesz wygrać ale i  to nie zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wtorek 4 marca 2014r. sesja rady gminy 6pkt. odwołanie skarbnika gminy niedrzwica duza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRAYULACJE DLA PANA ;N;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda najlepszego kolegi Pana.N.Fajny KOLO ZNIEGO JEST ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto z terenu gminy bedzie obiecywał rolnikom, że im pomoże. To co sie ostatnio  dzieje w temacie świń to powinno nas wszystkich obchodzić, dobry byłby temat na wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto z terenu gminy bedzie obiecywał rolnikom, że im pomoże. To co sie ostatnio  dzieje w temacie świń to powinno nas wszystkich obchodzić, dobry byłby temat na wybory.
zwruć się do pana N.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan N cienko dzisiaj już zaczyna pierdzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wtorek 4 marca 2014r. sesja rady gminy 6pkt. odwołanie skarbnika gminy niedrzwica duza
  Skarbnik gminy nie została dzisiaj odwołana. I dobrze, bo gmina pozbyłaby się kompetentnego fachowca wskutek ludzkiej zawiści, donosicielstwu i małości. Na szczęście większość radnych nie podzieliła argumentów towarzysza przew. A. Pydy i jego sprzymierzeńców, którzy z braku ewidentnych sukcesów swoich rządów w tej kadencji nie potrafili rozwiązywać sensownie problemów tej gminy tylko skupiali się na walce z przeciwnikami, tymi rzeczywistymi i wyimaginowanymi. Pozdrowienia dla rozsądnej części rady gminy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A komu ty tak kadzisz ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A komu ty tak kadzisz ??
  A kto pyta zawistnie i zjadliwie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...