Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co za ludzie tam mieszkają - srają gdzie popadnie - zero kultury jak widać - dzicz poprostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak chcesz moge nasrac i na ciebie. to nie jest wina wszystkich mieszkanców tylko jakiegos jednego cymbała który nie myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zły to ptak, co własne gniazdo kala...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś dzicz a tak w ogóle to nigdzie w gminie nie jest założony przy wodomierzu zawór antyskażeniowy a po drugie to wina właściciela wodociągu aby kase za wode brać bez żadnych badań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nałęcz przynajmniej raz w miesiącu powinien oddawać próbki wody do badania ze względu na ilość podłączeń do nowo wybudowanych domów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spółka nałęcz to nic sobie nie ma do zarzucenia kasę każe płacić i nie mała w porównaniu z innymi miejscowościami a siedzi i stołki grzeją i w kieszenie umieją pchać kasę. A beczkowozy może i jeżdzą ale gdzie i w jakich godz tego i nikt nie powie to jest GMINA W KTÓREJ NIE CHCE SIĘ ŻYĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Pani aga1411 nie wie, że jak się ma od kilku dni biegunki i wymioty, to się idzie do lekarza, a nie smaruje do gazety? Panom dziennikarzom, jeżeli tak bardzo zależy na świeżych informacjach, też korona by z głowy nie spadła, gdyby od czasu do czasu sprawdzili serwisy internetowe odpowiednich instytucji, w tym Sanepidu. Komunikat o fakcie wisi na witrynie internetowej PSSE w Lublinie od godz. 14.20, a na witrynie WSSE od godz. 15.00. Tymczasem u was artykuł pojawia się "po informacji czytelnika" o godz. 20.00. Najwyższy czas wyrobić sobie pewne nawyki dziennikarskie, a nie poprzestawać na tym co powiedziała "kuma kumie". Przy okazji, czy w Niedrzwicy powstała już może oczyszczalnia ścieków, o której mówi się od lat kilkunastu co wybory, a zwłaszcza po ostatniej hecy z wodą z 2008 r.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bioware wiem o tym doskonale! Moja roczna córeczka dostała biegunki i wymiotów (mimo iż woda z którą przygotowuję mleko jest przegotowana) dziecko w ciągu tygodnia schudło 2kg! Myślisz ze sram i rzygam a w miedzy czasie piszę do gazety?! Mylisz się drogi kolego. Mam w tym swój cel, otóż ja wiedziałam o skażeniu wody dokładnie o godzinie 14.34 i natychmiast zadzwoniłam do sanepidu aby dowiedziec się szczegółów, jak tylko miałam możliwość napisałam do DW, jednak artykuł ukazał się kilka godzin później. Myślałam że dotrze to do mieszkancow wczesniej, bo wiem ze wielu z nich tutaj zagląda, jednak widocznie w redakcji było coś ważniejszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam jeszcze że córka była przez 5 dni hospitalizowana, więc skażenie było o wiele wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami sa winni jak szamba na pole wylewają!!!! i do rzek!!! jołopy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest jak się szambo wylewa do studni a śmieci wyrzuca w okolicznych lasach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze sie wreszcie niedrzwiczaki naucza ze szambo powinna wywozić firma a nie sami se za dom wylewają! dobrze im...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@aga proszę przyjąć wyrazy ubolewania z powodu dziecka, najwyraźniej źle zinterpretowałem treść fragmentu artykułu mówiącego że "W Niedrzwicy Dużej w ciągu ostatnich kilku dni mieszkańcy zaczęli miewać biegunki i wymioty". Sugeruje to, że zachorowań było dużo więcej. @redakcja jeśli mogę zasugerować, napiszcie ludziom do czego nie można używać wody, a do czego nie, skąd mają brać wodę, i z kim mają się kontaktować. Według komunikatu Sanepidu to blisko 4 tysiące osób pozbawionych wody bieżącej w okresie świątecznym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woda z wodociągu w Niedrzwicy Dużej w obecnym stanie nie nadaje się do spożycia przez ludzi, tzn. do przygotowywania posiłków, picia lub innych celów domowych (mycie, kąpiel). Woda może być używana tylko do spłukiwania toalet. Nie dotyczy mieszkańców ulic w Niedrzwicy Dużej: - Kraśnicka prawa strona w kierunku Lublina do skrzyżowania z ulicą Leśną, - ul. Partyzancka prawa strona od ul. Leśnej do ul. Słonecznej, - ul. Bychawska od Marianki, - ul. Wrzosowa, Wiśniowa, Słoneczna, Bazowa - ul. Bednarzówka, Przeskok, Murarska. Mieszkańcy, którzy nie otrzymali wody rozwożonej przez strażaków, mogą pobrać ją z hydrantów przy ul. Słonecznej w Niedrzwicy Dużej (na przeciwko sklepu Promyk oraz na przeciwko ul Wrzosowej). Woda z tych hydrantów pochodzi z ujęcia w Niedrzwicy Kościelnej, które nie jest skażone bakteriami coli. Po wodę należy przyjść z własnymi pojemnikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W miejsach, do których nie dotarły dziś strażackie beczkowozy, woda będzie rozwożona jutro (czwartek) od godz. 8.00. O możliwości pobrania wody strażacy informują sygnałem dźwiękowym oraz migającymi światłami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wody można używać tylko i wyłącznie do spłukiwania toalet. Strażacy rozwożą wodę do celów spożywczych dając sygnały świetlne i dźwiękowe. Można ją również pobierać z hydrantu przy ul. Słonecznej gdyż źródło to jest już podłączone do innego wodociągu. Jutro około godziny 8 rano woda będzie rozwożona. Strażacy zatrzymują się przy "najważniejszych" okolicznych punktach takich jak: szkoła, sklepy. Należy ze sobą zabierać własne pojemniki na wodę. W najbliższym czasie (przypuszczalnie piątek po południu) Niedrzwica Duża zostanie podłączona do wodociągów z Marianki i Niedrzwicy Kościelnej. Zaleca się oszczędzanie wody pitnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze - O litości jak ta wiadomość jest napisana. Które okoliczne przychodnie i dlaczego zostały zamknięte ? przecież bakterie wykryto tylko w wodociągu w niedrzwicy Dużej to jaki związek maja okoliczne ze skażeniem wody po co było zamykać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchojta Nędznicy z Niedrzwicy. Jak bedzieta szamba spuszczać do Nędznicy , to wasza wiocha zostanie przemianowana . Nie bedzie Niedrzwica tylko Nędznica. I widzita. Bin Laden wam niepotrzebny sami sie wytrujeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedzie tak robia ! Tym sie rozni wies od miasta, ludzie na wszystkim oszczedzaja zalatwiajac sie do wlasnego ogrodka. Ciekawe kto w koncu sie tym zajmie, tym oraz przerabianiem starych studni murowanych na szamba. Wies to wies.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby patrzeć jak będzie podwyzka wody bo koszty akcji dowożenia wody trzeba bedzie pokryć. Co to da dowożenie tej wody przeciez i tak wszyscy mieszkasńcy korzystający z tego wodociągu juz pili z bakteriami a co niektórzy pija bo może wcale nie wiedzą o bakteriach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...