Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedrzwica Duża: Złowił 10-kilogramowego karpia

Utworzony przez Gość, 27 maja 2011 r. o 16:05 Powrót do artykułu
szacun za to, ze rybka trafiła do wody. Nie to co moczykijki z zalewu gdzie nawet robaka na haczyku do siatki wrzucają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładny, ładny, pogratulować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna ryba. Gratuluję umiejętności, szczęścia i pięknęgo stosunku dla "przedmiotu" tego hobby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna zdobycz. Gratuluje! Cieszy mnie to, że rybka trafiła do wody. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rybka fajna tylko autor nazwisko wędkarza przekręcił. Pan Arek ma na nazwisko Biżek a nie Biżyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj oj.... to rzeczywiście wyczyn na stawach w NIedrzwicy..... jak Pan Arek złapie 15 do 20 kg to niech leci do gazetki. Druga sprawa na tym łowisku każdy karp powyżej 5 kg i tak musi być wypuszczony.... pozdrawiam znajomych z "cichej wody"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypuścił go bo taki stary to żylaste mięso mogłoby być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojjjojjjoj ale mi to wyczyn 10 kg karpia proszę bardzo rekordy z "cichej wody" http://www.cichawoda.com.pl/?rekordy,4 jestem wędkarzem od wielu lat i właśnie zawsze jeżdżę na "cichą wodę" i ten karp to jeszcze nic . Pozdrawiam wędkarzy z "cichej wody"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojojoj cicha woda, cicha woda! To jedź sobie na tą cichą wodę i tam się podniecaj! Ty jesteś najlepszy i jesteś bogiem, bo jeździsz na cichą wodę i wyciągasz 500kg karpie koparką! Dla tego człowieka 10kg to też sukces! więc trochę wyrozumiałości a nie wieczne narzekanie... Pozdrawiam wszystkich "anonimowych mistrzów wędkowania", którzy także skomentują ten temat..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co Emi "zatkało kakało" komentujemy Ci wyczyny..... ups tematy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry początek, na jesień będzie 30kg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karpik napisał:
i co Emi "zatkało kakało" komentujemy Ci wyczyny..... ups tematy
Zatkało Ci zdrowy umysł w podstawówce, anonimowy napinaczu. Idź siedzieć degeneracie nad tą cichą wodą. ja bym się cieszył z 2kg karpia, bo nigdy nie łowiłem. A ty chuju śmiesz kogoś wyśmiewać za to że się cieszy z czegoś. Poje***y jesteś i ten 10kg karp wciągnie Cie do wody i wypłyniesz dopiero jak napuchniesz :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre jest mięso takiego 10kilogramowca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie śmierdzi mułem,ale wszystko w rękach kucharza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...