Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedziela wolna od handlu? Biskupi apelują do wiernych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 czerwca 2016 r. o 09:34 Powrót do artykułu
tydzień pracy w handlu z niedzielą to 7 dni, a bez niedzieli to 6 dni. Nietrudno przewidzieć że hipermarkety zwolnią 1/7 pracujących bo o tyle skróci się ich tydzień handlu. Pozostali będą musieli w 6 dni zrobić to co teraz w 7 dni bo w tygodniu /a konkretnie w sobotę/ i tak musisz zrobić zaopatrzenie na tym samym poziomie co teraz. Te głupie pomysły powiększą bezrobocie i przysporzą większej harówki ludzi pracujących w hipermarketach i już nie starczy im sił by w niedzielę pójść pomodlić się za "mądrości" biskupów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego tylko niedziele wolne w handlu? Walczmy o wolne niedziele w wojsku, Policji, wolne dla górników,lekarzy,strażaków,pracowników stacji paliwowych i WSZYSTKICH LUDZI PRACUJĄCYCH W NIEDZIELĘ. Otóż nie!!! Biskupom marzy się nie wolne dla pracowników handlu. Chodzi o to by w niedzielę zamknąć placówki handlowe i przekierować te tłumy dosłownie spędzających tam czas do kościoła. Czy są tak naiwni wierząc w to? Biskupi muszą wierzyć w coś- wierzą w mamonę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zamierzam w niedzielę handlować, czy się to komukolwiek podoba, czy nie :). Kto mi da zakaz? Czasy KCPZPR się skończyły, nawet jeżeli PiS chciałby centralnego sterowania to ciężko mu będzie zrobić z Nas Koreę z jednym władcą na czele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli zamiast w niedzielę zrobimy zakupy w sobotę lub inny dzień to obroty się nie zmienią a pracownicy swoje 40 godzin i tak odpracuja bo przecież za pracę w niedzielę mają wolny dzień. Nie wiem więc skąd te zwolnienia. Chyba tylko fakt że księża zabrali głos wywołał u wielu sprzeciw, bo nie rachunek ekonomiczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ten apel wystosowali pracownicy a nie księża ktorzy widzą w tym wlasny interes bo zamiast na zakupy to jeden z drugim hojniej sypnie na tacę to można byłoby go poprzeć a tak nigdy w życiu. Nie dla wypchanych kieszeni kleru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no, to zbieramy pod-PiS-y o ZAMKNIECIE KOśCIOŁOW W NIEDZIELE I śWIETA! OK/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: Kz Nszz Solidarnosc Organistow (z do-PiS-kiem: 2; 3 i 4). Resztę obejmuje PiS – lamowska CENZURA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
próżniakom nie chce sie pracowac w niedziele?to zwolnic przyjdą na te miejsce ukraińcy i to za połowe stawki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księża na księżyc !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomniało mi się stare hasło - KSIĘŻA NA KSIĘŻYC !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zakaz handlu będzie też obejmował kościelne sklepiki, sprzedaż gazet w kościele oraz wstrzymanie się od pobierania tacy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sekta Czarnych z k.kat na księżyc opasłych pasibrzuchów oderwanych od rzeczywistości albo pasożytów do roboty ale kto ich zatrudni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarecki napisał:
Jeśli zamiast w niedzielę zrobimy zakupy w sobotę lub inny dzień  to obroty się nie zmienią a pracownicy swoje 40 godzin i tak odpracuja bo przecież za pracę  w niedzielę mają wolny dzień. Nie wiem więc skąd te zwolnienia. Chyba tylko fakt że księża zabrali głos wywołał u wielu sprzeciw, bo nie rachunek ekonomiczny.
To nie na twoją głowę, dobry człowieku. Lepiej się pomódl, chyba już nic więcej ci nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: Kz Nszz Solidarnosc Organistow (z do-PiS-kiem: 2; 3 i 4). Resztę obejmuje PiS – lamowska CENZURA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmiem przez to ze kościół również bedzie za darmo służył nie bedzie zbierania na tace jak i nie beda pobierac żadnych opłat za gazety opłatki świczki i inne rzeczy które są sprzedawana po zamknietej mszy tak samo ksieża nie beda przyjomwac opłąty " co łaska " za zamowienie mszy bo  to też zarobek jesli tak to okej jestem za ale jesli nie to wtedy mamy doczynienia z dyskryminacja osób które chca pracowac prowadzą firmy i nie maja wyjscia i musza pracowac w niedziele a nawet gdy nie musza a chca to tez maja do tego prawo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RainooRS napisał:
Rozmiem przez to ze kościół również bedzie za darmo służył nie bedzie zbierania na tace jak i nie beda pobierac żadnych opłat za gazety opłatki świeczki i inne rzeczy które są sprzedawana po skończonej  mszy tak samo ksieża nie beda przyjomwac opłąty " co łaska " za zamowienie mszy bo  to też zarobek jesli tak to okej jestem za ale jesli nie to wtedy mamy doczynienia z dyskryminacja osób które chca pracowac prowadzą firmy i nie maja wyjscia i musza pracowac w niedziele a nawet gdy nie musza a chca to tez maja do tego prawo.
RainooRS napisał:
literówki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...