Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedźwiada wiecznie żywa

Utworzony przez marko, 26 października 2007 r. o 01:43 Powrót do artykułu
Myślę że na swoim przecież miasto wykupiło już dawno grunty jeszcze przed zmianą na Świdnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie sprzeda na pewno za małe pieniądze. A z tego co się dowiedziałem to najprawdopodobniej wywłaszczyć też nie mogą a jeżeli chcą kupić to naprawdę muszą dać bardzo ale to bardzo atrakcyjną cenę wraz z odszkodowaniem.Nie dajcie się zastraszyć wywłaszczeniem, niech dają wszystko na piśmie i w tedy warto zainwestować w prawnika to się na prawdę opłaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież w Świdniku władze i zarząd uważają ze takiego problemu nie będzie wszyscy są głusi a tak wogule to trzeba się poświęcićdla idei, już kiedyś takie sformułowanie padło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie WOJTAS , ma PAN RACJĘ - Świdnik to BAGNO bez dna. Tak trzymać Ludowcy złączcie się i do boju. Za NIedżwiadę. Na pochybel Świdnikowi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie jak byś był ze Świdnika to byś inaczej piał, mało kto w Świdniku chce takiego Gówna, niech wsadzą sobie to lotnisko w Lublinie. Nas interesują Miejsca pracy, zakłady pracy, fabryki a nie jakieś ***** co będzie robiło dożo hałasu a pracować i tak tam będą zainteresowani z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic mi do PSL. Smieszy mnie jak odwołują się byli Zeteselowcy (przystawka PZPR) do Witosa.Ale w sprawie NIedźwiady mają rację. Upadło FSC , Ursus i wiele innych zakładów. W to miejce nic nie powstało.Dużę lotnisko , do niego dobre drogi dojazdowe , niedaleko dużę przejścia graniczne z dwoma państwami - to szansa,na jakąś zmianę tego terenu w którym pokutuje mentalność zaboru rosyjskiego: Silna władza trzymająca za mordę , która łaskawie daje ochłapy. Tęskni się do ukazów i reformy rolnej.Proszę to przemyśleć, zanim będzie się wyszydzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam są ziemie 5 i 6 klasy . Płasko od Niedźwiady do Leszkowic. Pojedź , zobacz a potem krytykuj. A na marginesie -Napewno nie lubisz jak Ci ktoś zagląda do kieszeni. Nie rób drugiemu co ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież miasto wykupiło już grunty w Niedzwiadzie a w Świdniku są ale mieszkają na nich susły droga działka wyszła dla susłów NAśCIE MILIONóW ZłOTYCH - kto wie dokładnie?Ile będzie kosztowało wykupienie gruntów od mieszkanców, przecież nikt za darmo nie odda160- 170 domów razy co najmniej 1mil. ( według mnie to i tak jest mało tym bardziej słyszałem wywiad że w ostatnim okresie najwięcej na Lubelszczyżnie podrożał 1m mieszkania zmiana o 20% i oczywiście do tego jeszcze odszkodowanie)Ile będzie kosztowało wykupienie lasów i wycinka drzew ( z tego co wcześniej wyczytałem to minimum 160mil.zł)Ile jeszcze takich oszałamiających kosztów o których my nie wiemy .Budowa lotniska w Świdniku to absurd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie WOJTAS , ma PAN RACJĘ - Świdnik to BAGNO bez dna. Tak trzymać. Ludowcy złączcie się i do boju. Za Niedżwiadę. Na pochybel Świdnikowi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież miasto wykupiło już grunty w Niedzwiadzie a w Świdniku są ale mieszkają na nich susły droga działka wyszła dla susłów NAśCIE MILIONóW ZłOTYCH - kto wie dokładnie?Ile będzie kosztowało wykupienie gruntów od mieszkańców, przecież nikt za darmo nie odda160- 170 domów razy co najmniej 1mil. ( według mnie to i tak jest mało tym bardziej słyszałem wywiad że w ostatnim okresie najwięcej na Lubelszczyżnie podrożał 1m mieszkania zmiana o 20% i oczywiście do tego jeszcze odszkodowanie)Ile będzie kosztowało wykupienie lasów i wycinka drzew ( z tego co wcześniej wyczytałem to minimum 160mil.zł)Ile jeszcze takich oszałamiających kosztów o których my nie wiemy .Budowa lotniska w Świdniku to absurd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisałem swój komentarz do artykułu, dla czego nie są widoczne świeże komentarze na stronie pod artykułem ostatni jest z 8.02 a pisząc i wysyłając czytałem późniejsze większość krytycznych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie objęli stołków a już wracają do swoich pomysłów na 'nachapanie się', sprawą lotniska w Niedźwiadzie powinno się zająć CBA, kto, za ile i jakie przebicie gruntów w Niedźwiadzie. PSL od początku pomysłu chce zrobić na tym interes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marni gospodarze w tej Niedźwiadzie. Nie mogą wyprostować tablicy i pomalować słupka pod nazwą miejscowości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o poinformowanie kto kupił działki w Niedźwiadzie. Może tym zajmie się jakiś rzutki dziennikarz Dziennika Wschodniego. Takie dogłębne zbadanie sprawy może stanowić ciekawą sprawę. Być może to nie PSL wykupywał ziemie a inne osoby. Ciekawe kim są te osoby i jakie sprawują funkcje publiczne. Liczę na profesjonalną robotę dziennikarską. Zapewne wielu czytelników zainteresuje te śledztwo dziennikarskie. Pozdrawiam i czekam na kolejne wiadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cłopie nie do boju tylko dp GNOJU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż widać kretynów wszędzie można spotkać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu dyplomatołków z PiS wypowiada się na forum chyba nie mają co robić w tych urzędach.Szkoda że do ludzi najłatwiej trafiają komentarze oszołomów a nie ludzi, którzy chcą naprawdę zrobić coś dla województwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro Wojtas tak podskakuje to czarno widzę "powrót PSLu na polityczną scenę" (lubelską)..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie krytykuje ja faktycznie jestem ciekaw jak wygląda kwestia techniczna i kwestia własności. Dzięki za informacje. Wiem już prawie wszystko w tej kwestii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o poinformowanie kto nakazał kupić działki i od kogo działki siedliskowe ze susłami za takie pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...