Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niemce: Nowa sygnalizacja świetlna budzi kontrowersje

Utworzony przez kici kici, 27 września 2009 r. o 22:25 Powrót do artykułu
Wójt z vice sie pomylił panu dziennikarzowi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jeszcze w piątek jak byłem w Urzędzie Gminy to Pan Jarosław Królik był zastępcą a Pan Stefan Czyżyk wójtem, a tu proszę jak ta władza u nas się szybko zmienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie przejeżdzam przez NIemce. To prawda, światła zostały źle ustawione, na tym przejściu nie ma ruchu. Nalezy to naprawić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ogóle pomyśl światel jest PORONIONY. Na trasie Lublin - Lubartów jedzie się w jednym wielkim korku. Najgorszy jest przejezd przez Niemce. Jeszcze do tego te światła. Horror. Niech sobie Niemce zafundują przejscie podziemne albo nadziemne :-)))) Albo katapulty dla każdego, żeby "przeskakiwać" ulicę. A tak poważnie - światła te potrzebnę tam są jak prostytutce majtki! (żeby nie powiedzieć brzydko)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak nastawiajcie świateł i zrobicie z Niemiec drugi Garwolin !!! Chyba niektórzy juz zapomnieli co się działo w Garwolinie przed wybudowaniem obwodnicy - w miesteczku tym, ze zwględu na sygnalizacje świetlne traciło sie ok . 30-45 min w dordze do Warszawy. To samo będzie w Niemcach gdy pojawią sie światła. Juz od dłuższego czasu pisze że sygnalizacja świetlna to pomysł najgorszy z mozliwych. Nie dość że generuje korki i tamuje ruch to wcale nie wpływa na bezpieczenstwo, bo ludzie i tak przechodzą na czerwonym lub 30 m przed swiatłami, bo tak wygodniej. Ale w Lublinie i okolicach jakis mądrala stwierdził że sygnalizacjeświatlne poustawia na każdym skrzyżowaniu i przejsciu. A moze tak zacząc szkolić kierowców i uczycich że gdy do przejścia zbliża siepieszy nalezy siezatrzymać, bo puki co samochody z "L" na dachu mają gdzieś zblizającego się do przejścia pieszego !! wiec nie ma się co dziwić że potem kierowcy tak jeżdżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fajnie autor tego artykułu nie wie kto jest kim w niemieckich władzach samorządowych........ Sama treść tego artykułu jest raczej lakoniczna. Brawo dla Pana Nalewajko. Bezpieczeństwo ludzi musi rodzić jakieś niedogodności dla innych użytkowników ruchu. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Czyżyk jest wójtem, a Królik zastępcą, w artykule jest błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MYŚLAŁEM,ZE NIEMCE WZOREM: LUBARTOWA, PIASK,PUŁAW POSTARAJĄ SIĘ O O OBWODNICĘ??TYLE LAT I DALEJ TRANZYT ROZJEŻDŻA TO MIASTECZKO!!WIDAC ODDECH NIEROBÓW Z LUBLINA CHYBA ZABIJA AKTYWNOŚC TUTEJSZYCH WŁADZ GMINNYCH,CHA,CHA...ZA BLISKO LUBLINKA..TAKA ODLEGŁOŚĆ KTÓRA UNIEMOŻLIWIA DOTARCIE ODDECHU NIERÓBSTWA I OLEWACTWA LUBLINOWYCH MIERNOT Z RATUSZA I WSZELAKICH URZĘDÓW TO JAKIEŚ 20-25 KM,CHA,CHA!!TYLE JEST NP. DO LUBARTOWA(OBWODNICA OD KILKU LAT) ITD!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEMCE MIASTECZKO? HAHA TO WIEŚ A NIE MIASTECZKO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja m yslałam z\że to Czyżyk jest wójtem gminy a zastępcą Królik kiedy to się zmieniło??? zamienili sie rolami??? dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za deb*** pisał ten artykuł żeby walnąć taki błąd i zamienić wójta z zastępcą... W zasadzie mieszkaniec ma racje ze przejscie jest mniej uczęszczane ale jak przysłowie mówi Jeszcze się taki nie urodził żeby ludziom na wsi dogodził... A oczywistym bylo ze skoro mają byc tylko jedne światła to będą blizej kościoła niż gminy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie to te światła sąjak najbardziej w dobrym miejscu. Bo wyjazd z różanej po godzinie 12.00 graniczył z cudem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blinki napisał:
Według mnie to te światła sąjak najbardziej w dobrym miejscu. Bo wyjazd z różanej po godzinie 12.00 graniczył z cudem.
Z ulicy Różanej w kierunku Lublina (w prawo) zawsze można było się włączyć bez problemu. Trudno było się włączać w kierunku Lubartowa i tak zostało a może nawet jest gorzej jeżeli na światłach czeka i blokuje cały pas ruchu kilkadziesiąt samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Dzięki Zainstalowaniu Świateł Babcie Szybciej Do Kościoła Dojdą w Niedziele. I żadna nie będzie na środku stała na tak zwanej wysepce i kierowała ruchem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to Jarosław Królik jest zastępcą wójta a pan Czyżyk wójtem a nie odwrotnie NO CHYBA ŻE TO JUŻ PRZEGŁOSOWANE A MIESZKAŃCY GMINY O TYM NIC NIE WIEDZĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...