Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niemce: Ukradł fiata, dachował i porzucił auto w rowie

Utworzony przez Gość, 24 listopada 2010 r. o 14:45 Powrót do artykułu
Haahaha-no kurde,Polsko-Włoska myśl technologiczna trzyma cenę-10 tyś.zł za 20 letniego FIATA 125?...K.rwa-dlaczego ja kilka lat temu takiego samego sprzedałem za 300zł?..O szeet....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rewelacja 20 letni fiat za 10 tys babcia chyba nie zna realiow, a samochod nie wygladal na antyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Haahaha-no kurde,Polsko-Włoska myśl technologiczna trzyma cenę-10 tyś.zł za 20 letniego FIATA 125?...K.rwa-dlaczego ja kilka lat temu takiego samego sprzedałem za 300zł?..O szeet....
Bo jesteś deb***...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ją poweliło żeby za tekie auto wołeć taką kasę nic nie mam przeciwko ale troszkę umiarkowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpiszcie na allegro fiat 125p i zobaczycie po ile są takie fiaty wystawione. Nawet 3 razy tyle. Także nie ma się co dziwić. Wiadomo ten na zdjęciach "już" nie wygląda na zabytkowy, więc ciężko ocenić w jak doskonałym był stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najdroższy 125p na allegro to 6500 !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martin napisał:
Wpiszcie na allegro fiat 125p i zobaczycie po ile są takie fiaty wystawione. Nawet 3 razy tyle. Także nie ma się co dziwić. Wiadomo ten na zdjęciach "już" nie wygląda na zabytkowy, więc ciężko ocenić w jak doskonałym był stanie.
Chcieć można bardzo wiele rzeczy, pytanie czy znajdzie się jakiś deb*** który to da . Dla mnie to ten fiat nie był wart 1000 zł a nie 10 tyś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie właściciel liczy jeszcze w starych pieniądzach - ja za niego nawet bym nie dal 500 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 000 zł 10 tysi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.auto.pl/gielda/osobowy_showone.php?zfn_in=185&zy3=6&zfn_in_1=185&kod=1y29z&zyr=0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam doskonale ten samochód.. Pani była jego właścicielką od nowości i śmiało można powiedzieć, że był w kolekcjonerskim stanie,, miał może kilkadziesiąt tyś. przebiegu.. szkoda..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pani Bogdy??? jesli tak to naprawde był tyle wart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie że szkoda każdego kanta w dobrym stenie ludzie trzymają po garażach takie cacka a przyjdzie deb*** i w kilka minut takie coś rozpieprzy , a druga sprawa to ta suma trochę wygórowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...