Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NIEWIARYGODNE ALE PRAWDZIWE

Utworzony przez jaro, 25 czerwca 2009 r. o 09:44
Od pewnego czasu bardzo złe rzeczy dzieją się w tz. "domowym przedszkolu" w Opolu Lubelskim- na głupocie i opieszałości państwa Ł. cierpią dzieci. Co na to ich rodzice? Czy warto płacić takie pieniądze i fundować dzieciakom taką atmosferę? Kochani rodzice przejrzyjcie na oczy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaro napisał:
Od pewnego czasu bardzo złe rzeczy dzieją się w tz. "domowym przedszkolu" w Opolu Lubelskim- na głupocie i opieszałości państwa Ł. cierpią dzieci. Co na to ich rodzice? Czy warto płacić takie pieniądze i fundować dzieciakom taką atmosferę? Kochani rodzice przejrzyjcie na oczy!!!!
Możesz jaśniej się wyrażać... zamiast pisać zagadkami ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaro napisał:
Od pewnego czasu bardzo złe rzeczy dzieją się w tz. "domowym przedszkolu" w Opolu Lubelskim- na głupocie i opieszałości państwa Ł. cierpią dzieci. Co na to ich rodzice? Czy warto płacić takie pieniądze i fundować dzieciakom taką atmosferę? Kochani rodzice przejrzyjcie na oczy!!!!
A co gminne przedszkole boi się konkurencji i usłużni z UM zaczynają atakować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że właściciele nowego przedszkola znacznie się przeliczyli. Mysleli, że mają pojęcie do interesów... a tu taka lipa. A Opole jest małe i wieści szybko się rozchodzą, zwłaszcza te kontrowersyjne! Przedszkole nie prosperuje tak jak powinno, widocznych jest wiele niedociągnięć i zaczynają widzieć to wszyscy dookoła... sąsiedzi również!!!A gminne przedszkole nigdy nie będzie miało powodów aby obawiać się konkurencji...hahaha niby jakiej.. tego prymitywnego, malenkiego przedszkola,śmieszny zarzut!!! W gminnym przedszkolu przynajmniej traktuje się na poziomie rodziców, pracowników pedagogicznych oraz obsługę. Bo drodzy Państwo Ł. skończyly się już czasy dyktatury i obecnie ma się ogromny szacunek dla pracownika! Powiem Wam jedno sami sobie zaszkodziliście... przykre.. ale cóz prawdziwe!!!!Może pora wyciągnąć wnioski!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..to chyba z główkami coś nie tak mają! tak czytam i widzę, że w Opolu ostatnio się dzieje! Ja bym dziecka tam nie posłała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nadal nie widzę tu konkretów tylko same ogólniki, które nic nie mówią. Jest taka zasada jak coś mówisz to operuj na faktach a nie na półsłówkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na jakiej ulicy jest to przedszkole o ktorym mowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A Opole jest małe i wieści szybko się rozchodzą, zwłaszcza te kontrowersyjne! Przedszkole nie prosperuje tak jak powinno, widocznych jest wiele niedociągnięć i zaczynają widzieć to wszyscy dookoła... sąsiedzi również!!!
Mieszkam w Opolu, ba jestem sąsiadką owego przedszkola i nie mam pojęcia o czym piszesz. Możesz rozwinąć o jakich niedociągnięciach piszesz ? Jakie kontrowersyjne wieści masz na myśli ? Mam wrażenie, że robisz zamęt mając jakiś cel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEST JEDNO PRYWATNE PRZEDSZKOLE W OPOLU....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możliwe, że nie masz pojęcia... tylko nie wiem czy to dobrze, że nie wiesz co się wokół Ciebie dzieje! Ja też mieszkam niedaleko i wczoraj słyszałem nienajlepszą opinię. Zresztą co tu dużo mówić prowadzących to przedszkole też kojarzę, bo tak jak mówię pochodzę z tego miasta, a tu się ludzie znają czy tego chcą czy też nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszesz, że słyszałeś opinię, ale wciąż nie wyjawisz o co chodzi. Wiesz jedna pani drugiej pani i wychodzi z tego niezła plota. Dlatego faktami operuj a nie stwierdzeniami typu " słyszałem" ... bo to zakrawa na dziecinadę. Myślisz, że opolacy to łykną ? Jak tak to jesteś w błędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdej plocie jest jakaś prawda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...