Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
JA chce w łęcznej chociaż malutki prosze !!! błagam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ostateczności jem w tym dziadostwie. to zwykła pasza. a te burgery to pies zmielony razem z budą OHYDA. smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do poprzedniego goscia nie byles wiec nie pisz glupot moze jestes wegetarianinem, w mcdonaldzie wszystko jest smaczne lepsze od zwyklych barow ktorzy wlasciciele czy jakis tam wiesniak i tacy kupuja w biedronce frytki i w barze sprzedaja o 50% wiecej, paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁYNCZNA to dziura jakich mało, 10 tys mieszkanców i psy dupami szczekają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak TAk stolujcie sie w tej knajpie zwanej szumni donaldem tylko potem uwazajcie na wrzody bo jak ktos dobrze powiedzial,pies zmielony z budem i lancuchem to norma ,bierzmy przyklad z hameryki tam juz ponad polowa ma nadwage i ledwo chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pracuje w maku kilka lat i wiem co si etam dzieje.przede wszystkim z pracownikmi, ktorzy jedza to zarcie.tluszcz idzie im w brzuch glownie i potem nie da sie tego zgubic. to wszystko maxymalnie modyfikowane, duzo tluszczu. nie polecam. a co do smaku-> kurczak nie a smaku kurczaka.w zwyklym barze czy knajpie to potrawy pachna, a w maku?zero zapachu, a smak to jedynie nadaja sosy (obrzydliwie tluste).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bedzie mcdonalds w białej podlaskiej???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...