Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe egzaminy na prawo jazdy trudniejsze i droższe

Utworzony przez Antypasożyt, 19 stycznia 2013 r. o 08:23 Powrót do artykułu
Czemu mają służyć te nowe egzaminy??? Poprawie bezpieczeństwa, czy może wzrostowi łapówkarstwa? A może Ukraińskie WORDy muszą zarobić na Polskich przyszłych kierowcach??? W całej Europie jest łatwiej zdobyć prawo jazdy. Czy to już stało się tradycją w Polsce że pod płaszczykiem bezpieczeństwa okrada się Polaków z pieniędzy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to wyjątkowo nieprzyjazny kraj dla jego obywateli. Poczynajac od podatków a kończąc na służbie zdrowia, szkolnictwie i oczywiscie na egzaminowaniu na prawo jazdy. Nigdzie w Europie nie ma takiego draństwa i atkich absurdów jak tu. A urzędnicy wykorzystuja swoją "wladzę" do własnych ionteresów i interesików. Nie masz znajomosci , ukladów, kasy - nic nie znaczysz. W Lublinie w tym wiejskim mieście wsztstkio jest postawione na kumoterstwie i łatwej kasie. Ukraina blisko, oj blisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno ten nowy rodzaj egzaminow to wymog naszej uniełnuchowiejskiej, a jak to naprawde jest ? niech sie ktos wypowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warchoł z abramowic napisał:
Polska to wyjątkowo nieprzyjazny kraj dla jego obywateli. Poczynajac od podatków a kończąc na służbie zdrowia, szkolnictwie i oczywiscie na egzaminowaniu na prawo jazdy. Nigdzie w Europie nie ma takiego draństwa i atkich absurdów jak tu. A urzędnicy wykorzystuja swoją "wladzę" do własnych ionteresów i interesików. Nie masz znajomosci , ukladów, kasy - nic nie znaczysz. W Lublinie w tym wiejskim mieście wsztstkio jest postawione na kumoterstwie i łatwej kasie. Ukraina blisko, oj blisko.
Ale nie było tak zawsze,POstkomuna wróciła w bardzo brutalnej formie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzrośnie lawinowo import praw jazdy z Ukrainy,i Polacy tam będą zostawiać pieniądze,a nasi niech się w d.u.p.ę POcałują......Mądry tego nie wymyślił,tylko GŁUPI JAK POLAK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze,że egzaminy będą trudniejsze. Będzie mniej gówniarzy jeździć i cisnąć swoje 20 letnie rozpadające się graty kupione za flaszkę wódki lub worek kartofli Co do podniesienia ceny to jest to kurestwo ze strony państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ducati Diavel napisał:
Bardzo dobrze,że egzaminy będą trudniejsze. Będzie mniej gówniarzy jeździć i cisnąć swoje 20 letnie rozpadające się graty kupione za flaszkę wódki lub worek kartofli Co do podniesienia ceny to jest to kurestwo ze strony państwa.
odezwal sie ten co nigdy nie byl gowniarzem, wez pajacu schowaj sobie takie wypociny w skarpetki pod sciana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykorzystali sytuację i podnieśli opłaty za egzamin, i tak już wysokie. Szkoda To chory kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam takie pytanie Gdyż zdawałem e.teoretyczny wg . starych zasad i miałem 18/18 czyli oczywiście zdany I zapisałem się następnego dnia na egzamin praktyczny za te nizsze stawki niż te co są obecnie i mam potwierdzenie tego od WORDU Tam jest już moje orzeczenie lekarskiego, wydany kurs od mojej szkoły jazdy, plus wcześniejsze opłaty I teraz się pytam czy musze ponownie przyjeżdzać na ulice Hutniczą po to tylko aby dopłacić do tego egzaminu, bo jeśli tak to uznam to za niesprawiedliwe 2 razy za to samo płacić, ale jak będzie trzeba to zapłace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tepiciel glupoty napisał:
odezwal sie ten co nigdy nie byl gowniarzem, wez pajacu schowaj sobie takie wypociny w skarpetki pod sciana
Byłem gówniarzem,niektórzy mówią,że dalej nim jestem ale nigdy nie bujałem się 20 letnimi skorodowanymi gratami i nie siałem zagrożenia na drodze jeżdżąc kupą złomu z której dymi jak z parowozu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ducati Diavel napisał:
Byłem gówniarzem,niektórzy mówią,że dalej nim jestem ale nigdy nie bujałem się 20 letnimi skorodowanymi gratami i nie siałem zagrożenia na drodze jeżdżąc kupą złomu z której dymi jak z parowozu.
Pamiętaj IDIOTO że roczne daewo czy kijanka,nigdy nie będzie bezpieczniejsze od 20- letniego mercedesa.Wbij sobie to w ten zakuty łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z autami,jest mniej więcej tak samo jak z samolotami,te nowe i nowoczesne stoją do naprawy,czy do remontu,a te stare wciąż latają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniel napisał:
A ja mam takie pytanie Gdyż zdawałem e.teoretyczny wg . starych zasad i miałem 18/18 czyli oczywiście zdany I zapisałem się następnego dnia na egzamin praktyczny za te nizsze stawki niż te co są obecnie i mam potwierdzenie tego od WORDU Tam jest już moje orzeczenie lekarskiego, wydany kurs od mojej szkoły jazdy, plus wcześniejsze opłaty I teraz się pytam czy musze ponownie przyjeżdzać na ulice Hutniczą po to tylko aby dopłacić do tego egzaminu, bo jeśli tak to uznam to za niesprawiedliwe 2 razy za to samo płacić, ale jak będzie trzeba to zapłace
Jeżeli praktyczny masz ustalony po 19.01 to będziesz musiał dopłacić te 28 zł żeby łączna kwota wynosiła 140 zł za egzamin praktyczny. Z tym że niestety w WORDZIE pani, która mnie obsługiwała nie potrafiła powiedzieć kiedy trzeba będzie to dopłacić gdyż oni sami jeszcze nie wiedzą, ot taki chory system
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca bombowca napisał:
Pamiętaj IDIOTO że roczne daewo czy kijanka,nigdy nie będzie bezpieczniejsze od 20- letniego mercedesa.Wbij sobie to w ten zakuty łeb.
Racja, dwudziestoletni szmelcsedes jest tak bezpieczny i komfortowy, że każdy komu zależy na bezpieczeństwie powinien sobie sprawić tego złoma i nie wydawać kasy na nowe fury naszpikowane poduszkami i elektroniką. Po co? Niech ci których nie stać nawet na taką nową kijankę czy inne badziewie nie wypisują głupot bo nowe samochody są znacznie bezpieczniejsze od starych gratów które tylko smrodzą i w ogóle powinny zniknąć z polskich dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupię,może być ukraińskie,amerykańskie lub każde inne.cena nie gra roli. 662785347
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca bombowca napisał:
Pamiętaj IDIOTO że roczne daewo czy kijanka,nigdy nie będzie bezpieczniejsze od 20- letniego mercedesa.Wbij sobie to w ten zakuty łeb.
Frajerze w swoim życiu użytkowałem 5 aut. Dwa razy miałem BMW 5,Toyota Avensis,Toyota Prius a teraz jeżdżę 5 letnim VW Touran żadne z moich aut nie przekroczyło 6 lat więc nie wyskakuj mi tu z Kia czy Daewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ducati Diavel napisał:
Frajerze w swoim życiu użytkowałem 5 aut. Dwa razy miałem BMW 5,Toyota Avensis,Toyota Prius a teraz jeżdżę 5 letnim VW Touran żadne z moich aut nie przekroczyło 6 lat więc nie wyskakuj mi tu z Kia czy Daewo.
wow, to duzo penisów musiales obsluzyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie sobie na statystyki smiertelnych wypadkow w Polsce. W wiekszosci uczestnicza w nich złomy w wieku 15 lat i starsze.Zajmujemy jedno z czołowych miejsc w europie pod wzgledem śmiertelnych wypadków!!!! Dlaczego???? Dlatego że....Kazek,Józek,Mietek,Zdzicho jeżdżą samochodami które ze wzgledu na swój wiek nie powinne być dopuszczone do ruchu. `18-20 lat i powinno się zezłomować to żelastwo co tylko z nazwy jest samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Popatrzcie sobie na statystyki smiertelnych wypadkow w Polsce. W wiekszosci uczestnicza w nich złomy w wieku 15 lat i starsze.Zajmujemy jedno z czołowych miejsc w europie pod wzgledem śmiertelnych wypadków!!!! Dlaczego???? Dlatego że....Kazek,Józek,Mietek,Zdzicho jeżdżą samochodami które ze wzgledu na swój wiek nie powinne być dopuszczone do ruchu. `18-20 lat i powinno się zezłomować to żelastwo co tylko z nazwy jest samochodem. [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1358590701' post='722519'] Popatrzcie sobie na statystyki smiertelnych wypadkow w Polsce. W wiekszosci uczestnicza w nich złomy w wieku 15 lat i starsze.Zajmujemy jedno z czołowych miejsc w europie pod wzgledem śmiertelnych wypadków!!!! Dlaczego???? Dlatego że....Kazek,Józek,Mietek,Zdzicho jeżdżą samochodami które ze wzgledu na swój wiek nie powinne być dopuszczone do ruchu. `18-20 lat i powinno się zezłomować to żelastwo co tylko z nazwy jest samochodem.
moze dlatego ze zarabiamy 300/400 euro na miesiac? nie wziales tego pod uwage?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Racja, dwudziestoletni szmelcsedes jest tak bezpieczny i komfortowy, że każdy komu zależy na bezpieczeństwie powinien sobie sprawić tego złoma i nie wydawać kasy na nowe fury naszpikowane poduszkami i elektroniką. Po co? Niech ci których nie stać nawet na taką nową kijankę czy inne badziewie nie wypisują głupot bo nowe samochody są znacznie bezpieczniejsze od starych gratów które tylko smrodzą i w ogóle powinny zniknąć z polskich dróg.
TAK JAK CI PISAŁEM,kijanka,daewo,czy inne takie wynalazki są już niebezpieczne,jak tylko wyjadą z salonu,myślę że ty takim nie śmigasz,jak jeszcze żyjesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...