Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe egzaminy na prawo jazdy trudniejsze i droższe

Utworzony przez Antypasożyt, 19 stycznia 2013 r. o 08:23 Powrót do artykułu
Antypasożyt napisał:
Czemu mają służyć te nowe egzaminy??? Poprawie bezpieczeństwa, czy może wzrostowi łapówkarstwa? A może Ukraińskie WORDy muszą zarobić na Polskich przyszłych kierowcach??? W całej Europie jest łatwiej zdobyć prawo jazdy. Czy to już stało się tradycją w Polsce że pod płaszczykiem bezpieczeństwa okrada się Polaków z pieniędzy???
ŁUPIENIU i jeszcze raz ŁUPIEŃIU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie nowe testy są łatwiejsze. z Ciekawoscio rozwiązałem jeden z nich. Wreszcie testy są na myslenie a nie uczenie na pamiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ducati Diavel napisał:
Frajerze w swoim życiu użytkowałem 5 aut. Dwa razy miałem BMW 5,Toyota Avensis,Toyota Prius a teraz jeżdżę 5 letnim VW Touran żadne z moich aut nie przekroczyło 6 lat więc nie wyskakuj mi tu z Kia czy Daewo.
i to wszystko z KRĘCENIA FAJII.Ja bym tak nisko nigdy nie spadł.hi.hi.hi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Popatrzcie sobie na statystyki smiertelnych wypadkow w Polsce. W wiekszosci uczestnicza w nich złomy w wieku 15 lat i starsze.Zajmujemy jedno z czołowych miejsc w europie pod wzgledem śmiertelnych wypadków!!!! Dlaczego???? Dlatego że....Kazek,Józek,Mietek,Zdzicho jeżdżą samochodami które ze wzgledu na swój wiek nie powinne być dopuszczone do ruchu. `18-20 lat i powinno się zezłomować to żelastwo co tylko z nazwy jest samochodem.
To nie jest wina tych aut,tylko kierowców,chleją,immunitet,i prędkośc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
moze dlatego ze zarabiamy 300/400 euro na miesiac? nie wziales tego pod uwage?
ON MA TYLE NA TYDZIEŃ,Z ROBIENIA KNAGI KAPITALISTOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ducati Diavel napisał:
Frajerze w swoim życiu użytkowałem 5 aut. Dwa razy miałem BMW 5,Toyota Avensis,Toyota Prius a teraz jeżdżę 5 letnim VW Touran żadne z moich aut nie przekroczyło 6 lat więc nie wyskakuj mi tu z Kia czy Daewo.
ho.ho.ho,widzę że gawędziarzy nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ducati Diavel napisał:
Frajerze w swoim życiu użytkowałem 5 aut. Dwa razy miałem BMW 5,Toyota Avensis,Toyota Prius a teraz jeżdżę 5 letnim VW Touran żadne z moich aut nie przekroczyło 6 lat więc nie wyskakuj mi tu z Kia czy Daewo.
BUCU jak by ci naprawdę zależało na bezpieczeństwie,to bierz przykład ze mnie ,na zimę Audi 7 a na lato Audi R8,trzymam się jednej marki tylko i wyłącznie ze względów bezpieczeństwa,i nie śmigam tak jak ty na letnich oponach w zimie.BU.HA.HA.HA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha napisał:
wow, to duzo penisów musiales obsluzyc
"Lubie to" //
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frajerze w swoim życiu użytkowałem 5 aut i jeden czołg.Dwa razy miałem BMW 5,Toyota Avensis ,Toyota Prius a teraz jeżdżę 70 letnim czołgiem T54 żadne z moich aut nie przekroczyło 75 lat więc nie wyskakuj mi tu z Kia czy Daewo, bo ja mam czołg. Oczywiście chodziło mi o modele plastikowe tych aut, a czołg to mam naprawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to w Polsce .Jedni z mocy ustawy ,która weszła w życie nabyli prawa do jazdy np.osoby pełnoletnie czyli kto w wczoraj ukończył 18 -tkę to może nadal bez żadnych uprawnień prowadzić motorower,a my którzy rozpoczęliśmy szkolenia na prawo jazdy jeszcze na starych zasadach bez możliwości zapoznania się z nowymi pytaniami ,będziemy musieli zmierzyć się z nowością która ma niby podnieść bezpieczeństwo na drogach....wolne żarty . .Dlaczego osoby które zdały i dostały już zaświadczenia do WORD-U nie mogą zdawać na starych zasadach ,czyli czy nie powinno się wprowadzić okresu przejściowego, Ci na strych zaświadczeniach powinni zdawać stare testy , a Ci którzy dostana nowe zaświadczenia zdawać na nowych testach...czy My podobnie jak kończący 18-w dniu poprzedzającym wejście ustawy,którym wolno dalej jeździć motorowerem na dowód.osobisty nie nabyliśmy prawa które mówi o nabytych przywilejach z poprzedniej ustawy.....SZKODA ,ŻE NIKT SIĘ TYM NIE PRZEJMUJE A Z OBYWATELAMI MOŻNA ROBIĆ WSZYSTKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KURSANTKA napisał:
Jak to w Polsce .Jedni z mocy ustawy ,która weszła w życie nabyli prawa do jazdy np.osoby pełnoletnie czyli kto w wczoraj ukończył 18 -tkę to może nadal bez żadnych uprawnień prowadzić motorower,a my którzy rozpoczęliśmy szkolenia na prawo jazdy jeszcze na starych zasadach bez możliwości zapoznania się z nowymi pytaniami ,będziemy musieli zmierzyć się z nowością która ma niby podnieść bezpieczeństwo na drogach....wolne żarty . .Dlaczego osoby które zdały i dostały już zaświadczenia do WORD-U nie mogą zdawać na starych zasadach ,czyli czy nie powinno się wprowadzić okresu przejściowego, Ci na strych zaświadczeniach powinni zdawać stare testy , a Ci którzy dostana nowe zaświadczenia zdawać na nowych testach...czy My podobnie jak kończący 18-w dniu poprzedzającym wejście ustawy,którym wolno dalej jeździć motorowerem na dowód.osobisty nie nabyliśmy prawa które mówi o nabytych przywilejach z poprzedniej ustawy.....SZKODA ,ŻE NIKT SIĘ TYM NIE PRZEJMUJE A Z OBYWATELAMI MOŻNA ROBIĆ WSZYSTKO
http://www.testy-na-prawo-jazdy.com.pl/ tu masz nowe testy , pobierz i ćwicz ja osobiście rozwiązywałem je i bardziej mi się podobają niż te stare , szkoda ze nie można przyspieszyć czasu pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
BUCU jak by ci naprawdę zależało na bezpieczeństwie,to bierz przykład ze mnie ,na zimę Audi 7 a na lato Audi R8,trzymam się jednej marki tylko i wyłącznie ze względów bezpieczeństwa,i nie śmigam tak jak ty na letnich oponach w zimie.BU.HA.HA.HA.
Tak tak wierzymy Ci ha ha ha a teraz się obudź i odpal na popych swoją corse z 1995 r bo na nowy akumulator cie nie stać. Ha ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ku*** wieśniaki się kłócą który jeździ lepszym autem a tak naprawdę wszyscy jeździcie furmankami a na nogach macie gumofilce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KURSANTKA napisał:
Jak to w Polsce .Jedni z mocy ustawy ,która weszła w życie nabyli prawa do jazdy np.osoby pełnoletnie czyli kto w wczoraj ukończył 18 -tkę to może nadal bez żadnych uprawnień prowadzić motorower,a my którzy rozpoczęliśmy szkolenia na prawo jazdy jeszcze na starych zasadach bez możliwości zapoznania się z nowymi pytaniami ,będziemy musieli zmierzyć się z nowością która ma niby podnieść bezpieczeństwo na drogach....wolne żarty . .Dlaczego osoby które zdały i dostały już zaświadczenia do WORD-U nie mogą zdawać na starych zasadach ,czyli czy nie powinno się wprowadzić okresu przejściowego, Ci na strych zaświadczeniach powinni zdawać stare testy , a Ci którzy dostana nowe zaświadczenia zdawać na nowych testach...czy My podobnie jak kończący 18-w dniu poprzedzającym wejście ustawy,którym wolno dalej jeździć motorowerem na dowód.osobisty nie nabyliśmy prawa które mówi o nabytych przywilejach z poprzedniej ustawy.....SZKODA ,ŻE NIKT SIĘ TYM NIE PRZEJMUJE A Z OBYWATELAMI MOŻNA ROBIĆ WSZYSTKO [/quote][quote name='KURSANTKA' timestamp='1358593836' post='722546'] Jak to w Polsce .Jedni z mocy ustawy ,która weszła w życie nabyli prawa do jazdy np.osoby pełnoletnie czyli kto w wczoraj ukończył 18 -tkę to może nadal bez żadnych uprawnień prowadzić motorower,a my którzy rozpoczęliśmy szkolenia na prawo jazdy jeszcze na starych zasadach bez możliwości zapoznania się z nowymi pytaniami ,będziemy musieli zmierzyć się z nowością która ma niby podnieść bezpieczeństwo na drogach....wolne żarty . .Dlaczego osoby które zdały i dostały już zaświadczenia do WORD-U nie mogą zdawać na starych zasadach ,czyli czy nie powinno się wprowadzić okresu przejściowego, Ci na strych zaświadczeniach powinni zdawać stare testy , a Ci którzy dostana nowe zaświadczenia zdawać na nowych testach...czy My podobnie jak kończący 18-w dniu poprzedzającym wejście ustawy,którym wolno dalej jeździć motorowerem na dowód.osobisty nie nabyliśmy prawa które mówi o nabytych przywilejach z poprzedniej ustawy.....SZKODA ,ŻE NIKT SIĘ TYM NIE PRZEJMUJE A Z OBYWATELAMI MOŻNA ROBIĆ WSZYSTKO
a jaka jest różnica czy nauczyciel w szkole zrobi Ci test czy pytania otwarte? przeciez egzamin jest z tego samego materiału którego na starym szkoleniu uczyli więc w czym problem? skoro znasz przepisy bo tego powinni Cię nauczyć to nie masz się czego bać... powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TAK JAK CI PISAŁEM,kijanka,daewo,czy inne takie wynalazki są już niebezpieczne,jak tylko wyjadą z salonu,myślę że ty takim nie śmigasz,jak jeszcze żyjesz.
Zardzewiałym 20-letnim szmelcsedesem też nie smigam. A te nowe badziewia i tak są bardziej bezpieczne niż te twoje stare śmierdziuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie stare ok 15-letnie Mercedesy, BMW nasciągane do Polski z Niemiec po 3 Niemcach i 4 Turasach rąbią furorę wśród głąbów.Taki Turek waląc spuszczał się na siedzenia a Polaczek kupi sobie takiego starego merca czy beeme i wozi swoje dupso w gracie a duma go rozpiera,że hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej napisał:
Takie stare ok 15-letnie Mercedesy, BMW nasciągane do Polski z Niemiec po 3 Niemcach i 4 Turasach rąbią furorę wśród głąbów.Taki Turek waląc spuszczał się na siedzenia a Polaczek kupi sobie takiego starego merca czy beeme i wozi swoje dupso w gracie a duma go rozpiera,że hej
Czy to nie to samo,co teraz robisz i targasz FAJE swojemu cieciowi w bramie.???? bu.ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ducati Diavel napisał:
Frajerze w swoim życiu użytkowałem 5 aut. Dwa razy miałem BMW 5,Toyota Avensis,Toyota Prius a teraz jeżdżę 5 letnim VW Touran żadne z moich aut nie przekroczyło 6 lat więc nie wyskakuj mi tu z Kia czy Daewo.
zakładam sie że masz maxymalnie 25 lat i łysy pusty łeb i skończone maxymalnie 8 klas podstawówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xx napisał:
Jeżeli praktyczny masz ustalony po 19.01 to będziesz musiał dopłacić te 28 zł żeby łączna kwota wynosiła 140 zł za egzamin praktyczny. Z tym że niestety w WORDZIE pani, która mnie obsługiwała nie potrafiła powiedzieć kiedy trzeba będzie to dopłacić gdyż oni sami jeszcze nie wiedzą, ot taki chory system
kwotę trzeba będzie uiścić przed podejściem do egzaminu, przynajmniej kartka z taką informacją wisiała nad "okienkiem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wam powiem, że całkiem niezły jest pomysł ze zmianami przy egzaminach teoretycznych. To co działo się do tej pory zakrawało na absurd. Oblać teorię mógł tylko skończony idiota, a przecież nie o to chodzi. Szkoda, że tyle niedoróbek się zaczęło ujawniać i jakieś takie standardowe, polskie niedopracowanie całości. Widziałem działanie systemu egzaminacyjnego i wszystko całkiem ładnie działało. Bez dodatkowych lekcji zdałem z jednym błędem. Prawo jazdy mam od 19 lat. Bardzo źle, że przy okazji zmian podniesiono ceny, ale na to już niewiele można poradzić. To chyba taki nasz zwyczaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...