Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWE I BEZPŁATNE

Utworzony przez EUGENIO, 25 sierpnia 2009 r. o 15:21
Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 rozpoczyna nabór na rok szkolny 2009/2010 do następujących szkół: XXV Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, 3-letnie, III Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, 2-letnie, Technikum Ekonomiczne dla Dorosłych, 4-letnie, Szkoła Policealna dla Dorosłych nr 1, 2-letnia, w zawodach: technik administracji technik ekonomista technik handlowiec technik hotelarstwa technik obsługi turystycznej - technik organizacji reklamy -SUPERNOWOŚĆ technik rachunkowości technik spedytor -NOWOŚĆ Nauka realizowana jest w systmie wieczorowym i zaocznym. Jednocześnie przyjmujemy chętnych chcących kontynuować naukę na semestrach wyższych wymienionych szkół, tak w systemie zaocznym jak i wieczorowym. Więcej informacji w menu - Rekrutacja Online
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki za technika reklamy szukałem darmoch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakis e-mail?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Magda~ napisał:
Jakis e-mail?
http://www.ckunr1.lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nauka trwa 2 lata a inne kursy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła organizuje profesjonalne kursy i szkolenia : - językowe - dla osób wyjeżdżających za granicę - specjalista ds. kadrowo - płacowych - profesjonalna obsługa sekretariatu - księgowość komputerowa - przedstawiciel handlowy - skuteczny negocjator - obsługa gości w zakładzie gastronomicznym (również w języku obcym) - prowadzenie komputerowej księgi przychodów i rozchodów - kierownik wycieczek - komputerowa obsługa hurtowni i magazynów - specjalista ds. rachunkowości w usługach turystycznych - aktywne metody sprzedaży - rachunkowość budżetowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Thanks,poszłam na wieczorową reklame.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy szkoła daje papierek do WKU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadeusz napisał:
Czy szkoła daje papierek do WKU?
Wydawane są zaświadczenia do ZUS, MOPR i WKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczorówka w jakie dni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAREX napisał:
Wieczorówka w jakie dni?
PONIEDZIAŁEK-ŚRODA-PIĄTEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w/s praktyk czy są i czy tylko krajowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria W. napisał:
Ja w/s praktyk czy są i czy tylko krajowe
Są krajowe i zagraniczne.Zajmije sie nimi kierownik szkolenia praktycznego.Więcej w zakładce rekrutacja. www.ckunr1.lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kiedy -maksymalnie- mozna składać dokumenty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna napisał:
Do kiedy -maksymalnie- mozna składać dokumenty ?
KONIEC WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA POWROTY Z ZAGRANICY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eugenio napisał:
KONIEC WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA POWROTY Z ZAGRANICY
Pocieszył mnie Pan. Po sesje poprawkowej mozna się ewakuować do studium
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dove napisał:
Pocieszył mnie Pan. Po sesje poprawkowej mozna się ewakuować do studium
Fajno,kumpel skorzystał..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktos studiuje ekonomie -przepisuja i honoruja te same lub podobne przedmioty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...