Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe Orliki na nowy rok

Utworzony przez nick, 5 stycznia 2009 r. o 07:57 Powrót do artykułu
A zapyziałego chodelskiego samorządu nie stać na napisanie wniosku? Czy budowa sracza przy cmentarzu to priorytetowa inwestycja parafii i gminy na najbliższe cztery lata? Zresztą, jaki wójt takie inwestycje a młodzież nadal niech chodzi garbata. Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
New England Journal of Medicine z 2005r. przedstawia badania, które wykazały, że w kontakcie ze sztuczną trawą łatwo dochodzi do zakażenia gronkowcem złocistym opornym na metycylinę. Boisko pokryte naturalną trawą bez trudu samo unieszkodliwi krew, pot i ślinę. Sztuczną trawę trzeba odkazić, zmyć detergentem i wytrzeć. Rozgrzewające się w upale do 70 st. C plastikowe powierzchnie nie tylko sprzyjają namnażaniu się zarazków, ale też emitują produkty rozpadu tworzyw sztucznych wchodzących w skład sztucznej trawy, jak: poliamid, ang. polyamide (nylon) - PA, polipropylen, ang. polypropylene - PP i poli(tereftalan etylenu), ang. poly(ethylene terephthalate) - PET. Wygląda na to, że rządowy program "Orlik" wylągł się w gnieździe "Orlenu" i przyczyni się do zasypania na wieki Polski gumą i plastikiem za pieniądze, które to nam, właśnie nam, są odbierane w postaci podatków. Wymiana sztucznej trawy co 8 - 12 lat, to kolejne obok azbestu masowe obciążenie już od dawna przepełnionych wysypisk odpadów szkodliwych dla środowiska halat.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można pisać ogólnodostępny dla mieszkańców miejscowości? Przecież on mimo otwarcia jest zamknięty. naszym dzieciom został zabrany plac zabaw i boisko na rzecz Orlika na który nikt nie ma wstępu. Dzieciaki chcą pograć i nie mają gdzie. A plac zabaw został przeniesiony i tam jest za mało miejsca dla maluszków. Sama bym pograła więc mam sobie wynająć trenera? Było dobrze jak było.Każdy mógł grać w co chciał i kiedy chciał. Teraz nie ma gdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.