Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe przepisy mają sprawić, że zwierzęta będą lepiej traktowane

Utworzony przez Mistrz przykrótkiej formy, 29 grudnia 2011 r. o 09:27 Powrót do artykułu
Niech obrońcy zwierząt mieszkający w blokowiskach wytłumaczą mi, czym się różni trzymanie psa na łańcuchu 2,9 metra (jeżeli ma dawane żarcie i przyzwoitą budę) od trzymania psa w bloku, gdzie długość przedpokoju bez mebli to 3 metry? I ten i ten czasem chodzą pobiegać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz zadaje pytanie gdzie ja mogę sprzedawać szczeniaki, hodowcy zadowoleni dobrze, ale przeciętny właściciel co ma zrobić, niech teraz nad tym pomyślą mondrale na stołkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten w bloku ma ciepło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika napisał:
to teraz zadaje pytanie gdzie ja mogę sprzedawać szczeniaki, hodowcy zadowoleni dobrze, ale przeciętny właściciel co ma zrobić, niech teraz nad tym pomyślą mondrale na stołkach.
Masz wysterylizowac sukę. MONDRALO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni wprowadzić obowiązek badania zadowolenia zwierzaka, najlepiej przez przeprowadzenie raz w roku stosownej ankiety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coraz więcej bzdurnych i martwych przepisów.Żadne nakazy i zakazy nie zmienią warunków zwierząt jeśli nie zmienimy mentalności pseudo właścicieli i pseudo obrońców.Nie wszyscy chcą rasowych psów czy kotów,kundle czy dachowce to też zwierzaki pragnące naszej miłości i opieki.Przy wprowadzonych przepisach będzie ich więcej bezdomnych a obrót nimi w tzw. szarej strefie.CHYBA ŻE O TO CHODZIŁO POMYSŁODAWCOM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moniko! Chyba masz jakiś wpływ na to, czy twój pies (płci żeńskiej) ma szczeniaki czy nie? Bo chyba nie biega "samopas"? A jeśli nie potrafisz suki upilnować to po prostu ją wysterylizuj. A jeśli nie potrafisz ani jednego ani drugiego, to jesteś zbyt mało odpowidzialna aby wogóle posiadać jakieś zwierzę. Twoja wypowiedź świadczy o totalnym zacofaniu... Tak niestety ma jeszcze sporo ludzi w tym kraju..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z ireną. Te przepisy niczego nie zmienią ... zwierzęta będą nadal cierpieć w pseudo schroniskach i błagać o uwolnienie. Powinni tak zmienic przepisy żeby w końcu właściciele takich pseudo schronisk odczuli że grozi mu kara więzienia za prowadzenie takiego schroniska czy raczej obozu zagłady dla zwierząt. W Anglii nie ma psa czy kota ten kto nie może sobie na niego pozwolić. Przed kupnem sporządzany jest wywiad środowiskowy, odpowiednie służby się tym zajmujące sprawdzają czy człowiek nadaje się do zajmowania się zwierzęciem, mało tego zwierzak musi być szczepiony i zachipowany ... czego u Nas tak nie może być ?!? ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sterylizacja nierodowodowych psów powinna być obowiązkawa, tak jak w wielu krajach. Może za jakiś czas do tego dojrzejemy. Na razie jednak wypowiada się tu pani właścicielka, która chyba nie wie jeszcze skąd się biorą szczeniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej durnej ustawie , pod płaszczykiem miłości do zwierząt chodzi o ciężką kasę ,, hodowców". Pisana dla własnego interesu, niesprawiedliwa, zła, nieżyciowa ustawa będzie służyła eliminacji konkurencji. Jak można dla paru groszy takie bzdury pisać z mocą USTAWY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszmar w Kraczewicach: Psy zagryzły kobietę. Policja szuka zwierząt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
Zgadzam się z ireną. Te przepisy niczego nie zmienią ... zwierzęta będą nadal cierpieć w pseudo schroniskach i błagać o uwolnienie. Powinni tak zmienic przepisy żeby w końcu właściciele takich pseudo schronisk odczuli że grozi mu kara więzienia za prowadzenie takiego schroniska czy raczej obozu zagłady dla zwierząt. W Anglii nie ma psa czy kota ten kto nie może sobie na niego pozwolić. Przed kupnem sporządzany jest wywiad środowiskowy, odpowiednie służby się tym zajmujące sprawdzają czy człowiek nadaje się do zajmowania się zwierzęciem, mało tego zwierzak musi być szczepiony i zachipowany ... czego u Nas tak nie może być ?!? ((
Zwróćcie się do posłów żeby więżniowie mieli podobne warunki do psów.Ciekawe kto jest ważniejszy i bardziej grożniejszy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HONOLULU — Fortifying one Chanel Bags of its key allies in the Persian Gulf, Coach Factory Outlet the Obama administration announced [spam] a weapons deal with Saudi Arabia Coach Outlet on Thursday, saying it had agreed to sell Coach Outlet Store F-15 fighter jets valued at nearly $30 Coach Factory Outlet billion to the Royal Saudi Air Coach Factory Online Force. The agreement, and the Coach Outlet administration’s parallel plans to Coach Outlet press ahead with a nearly $11 Coach Factory Outlet billion arms deal for Iraq, despite [spam] rising political tensions there, is dramatic evidence Coach Factory Outlet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy i koty można sprzedawać wystarczy potwierdzenie, że mieszkasz na wsi. (dowód osoboisty)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie to wszystko w ogóle jest jakieś CHORE! Pokazują w telewizji "Burków i Reksiów" umazanych w błocie,z przetartą sierścią i uwiązanych na króciutkich łańcuchach -przecież to ABSOLUTNA BZDURA i WYRWANE Z KONTEKSTU!!! Przez ponad 30 lat mieszkałem na wsi i powiem szczerze: może zaledwie co 20-ty rolnik i w dodatku "patologiczny margines" tak psy na wsi przywiązuje do budy i źle traktuje! Nie wiem czemu telewizja tak kłamie?! Na mojej (150-numerowej) wsi raczej nie zauważyłem takiego brutalizmu co do zwierząt. Ale jeśli reporterzy i ekolodzy chcą "naświetlić" dramaturgię problemu,to zawsze będą łazić tak długo,aż wreszcie coś "wyłowią" choćby i miesiąc łazili/jeździli,to może zaledwie kilka nieszczęśliwych Reksiów znajdą. Mówiąc kolokwialnie:" gdy ktoś chce psa uderzyć,to i kija znajdzie"... Moje zdanie jest takie: ta ustawa poskutkuje tym,że będziemy mieli wkrótce "wysyp" pogryzionych i zagryzionych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mat napisał:
Psy i koty można sprzedawać wystarczy potwierdzenie, że mieszkasz na wsi. (dowód osoboisty)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tej pory kazdy kto mial małe pieski poszedł na bazar i sprzedał , albo w net a teraz ludzie beda w beczkach topic pieski zeby klopotu nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...