Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Normalnie jestem w szoku... To te wszystkie miasta już nie są w lubelskim?? W artykule wyraźnie jest napisane że byłego woj.lubelskiego... No chyba że ja o czyms nie wiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm też mnie zastanowił wpis na początku. Jak to byłego województwa lubelskiego ??? O co chodzi?? Może pierwszym wyborem naszych nowych władz będzie wybór nowej nazwy województwa he he śmieszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to byłoby pięknie , gdyby rady potrafiły się porozumieć i zrobić coś pozytywnego dla mieszkańców.Chyba jestem "stuknięty".O czym ja marzę???!!!!!!!!!!Przecież wiadomo,że liczą się tylko interesy partyjne!!!Ale tylko jedna prośba.Nie malujcie płotków na szaro- tylko na biało lub żółto.To powoduje lepsze samopoczucie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...