Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe rozdanie RPO. W 90 minut pociągiem do Warszawy

Utworzony przez POgarda, 4 października 2014 r. o 09:31 Powrót do artykułu
POdśmiardnięte POdroby przedwyborcze aby obiecać POsady Swoim Ludziom, gdy wali się grunt POd nogami dotychczas POsadowionych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdśmiardnięte POdroby przedwyborcze aby obiecać POsady Swoim Ludziom, gdy wali się grunt POd nogami dotychczas POsadowionych
Jeszcze raz, tylko po polsku proszę, bo nic nie zrozumiałem. A, spróbuj wyczyścić albo wymienić klawiaturę, Shift Ci się zacina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdśmiardnięte POdroby przedwyborcze aby obiecać POsady Swoim Ludziom, gdy wali się grunt POd nogami dotychczas POsadowionych
  Hormony szaleją? Czy choroba psychiczna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Drugą istotną kwestią mają być inwestycje w infrastrukturę i transport. – Miejski, ale i kolejowy. Chcemy sfinansować powstanie szybkiej kolei, żeby można było w 90 minut dojechać ze stolicy regionu do stolicy kraju – zapowiada wicemarszałek województwa Krzysztof Grabczuk."   ....  odległość 175 km koleją (trasa Lublin - Warszawa Centralna) w ledwo 90 minut ?   Nie wiedziałem, że szykują nam pociągi szybkie jak Pendolino. :lol: O ile wiem to Pendolino w ogóle nie będzie jeździło po wschodniej stronie Wisły.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod jakim nickiem napiszesz jeszcze to samo g***o PISuarze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie jest wynagrodzenie za takie artykuły? O ile dobrze pamietam od 2007 piszą o szybkiej kolei z Warszawy do Lublina i...nic :mellow:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz, tylko po polsku proszę, bo nic nie zrozumiałem. A, spróbuj wyczyścić albo wymienić klawiaturę, Shift Ci się zacina.
No to jakiś nierozumny jesteś, bo dla mnie wszystko jasne. Więcej: uważam, że koleś prawdę napisał. Co widać i słychać, i czuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybki dojazd do Wawy to  SUPER Sprawa, droga już prawie jest, także kolej też będzie. BRAWO, aby tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz, tylko po polsku proszę, bo nic nie zrozumiałem. A, spróbuj wyczyścić albo wymienić klawiaturę, Shift Ci się zacina.
MATOŁ nigdy nie zrozumie,komputerem,internetem nauka obdarowała tylko inteligentnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...