Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe zasady segregacji śmieci. Od lipca więcej pojemników

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 czerwca 2017 r. o 21:44 Powrót do artykułu
jeszcze jeden pojemnik przydałby się-na pełowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prędzej na pisiorów, bo oni nic dla miasta nie robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze jeden na pełowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość ze będę segregować na 4 kosze zamiast na 2 to dodatkową pracą za która teraz dostają ludzie kasę na sortowni to mam ja DODATKOWO więcej płacić ? chyba kogoś pogięło. Powinno być odwrotnie. Skoro będę produkował mniej śmieci (bo 3/4 to produkcja surowców wtórnych a nie śmieci) to dlaczego mam placić WIECEJ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W Lublinie umowy miasta z firmami wywozowymi wygasną dopiero za rok. Przez ten czas nic się nie zmieni."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze jeden na owada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem że przy blokach będą dodatkowe pojemniki. A jak mieszkam w domu to gdzie mam te pojemniki trzymać? W ogrodzie? Może przed domem postawić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szyszkę worek czarny nie jest przewidziany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Rozumiem że przy blokach będą dodatkowe pojemniki. A jak mieszkam w domu to gdzie mam te pojemniki trzymać? W ogrodzie? Może przed domem postawić?
aby wynieśc przed blok to najpierw trzeba zbierać w mieszkaniu w koszach na śmieci, przeciez nie będę biegać z każdym papierkiem czy butelką do śmietnika i w takim układzie musze kupić większe mieszkanie na te kilka pojemników a ty możesz trzymać w ogrodzie, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. ,,Posegregowane odpady przestają być śmieciem, a stają się wartościowym surowcem – tłumaczy ministerstwo'" za surowce się płaci i za pracę przy ich segregacji również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po kiego wacka mam segregować na 4 pojemniki jak poźniej i tak w jedno auto wszystko w***ą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ministerstwo p..li, skoro posegregowane stają się pełnowartościowym surowcem to śmieciarze powinni mi płacić za surowiec a nie ja, zabierają mi towar i jeszcze ja za to płacę przecież to jest jeden wielki szwindel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecej pojemników to oznacza więcej urzędników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie wyrzucać obsrane pampersy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieciarze powinni segregować, za co im płacimy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie wyrzucać obsrane pampersy jak to gdzie ? Przez okno !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam to gdzieś,wyrzucę wszystkie śmieci do kontenera dzięki temu ludzie na taśmie mają pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczę na zmniejszenie opłat za wywóz śmieci, przecież skoro mamy je tak dokładnie segregować, to będziemy wykonywać pracę za sortujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się zdaje,że niedługo będziemy płacić,segregować i zanosić,albo zawozić śmieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo dokładnie segreguję śmieci od lat. Na te co palę i na te co wywożę do lasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...