Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowi komendanci policji w Lubartowie i Radzyniu Podlaskim

Utworzony przez lubuszanka, 14 lutego 2010 r. o 08:20 Powrót do artykułu
przyślijcie ich do zielonej góry,może poradzą sobie z gwałcicielem,bo naszym to nie wychodzi.a w radiu gadają ładnie.tylko efektów brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego przetasowanie komendantów w tych dwu miastach ,a w Łukowie konkurs.Na mój chłopski rozum i tam też powinny byc konkursy.Z Radzynia nie znam komendanta, ale o łukowskim pochlebnych komentarzy nigdy nie było, raczej odwrotnie.Czy oni mają przylkejony stołek, tak jak to w kabarecie u Laskowika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kabaret.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre - najlepiej z Puław do zielonej góry ci "na pewno znajdą" gwałciciela , bo tu jak od czasu do czasu pisze prasa i internet jest "ciekawie" Ciekawe kiedy w Puławach będzie komendant a nie jakieś p.o. i pogoni to kolesiostwo i pozostałych dinozaurów pamiętających uniwersytety marksistowskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie komendancie Wojewódzki zwracam się z uprzejmą prośbą o zmianę Komendanta Powiatowego Policji w Łęcznej, i najlepiej przysłania na jego stanowisko Byłego komendanta Pana S. Bojarskiego. Prośbę swoją uzasadniam tym iż Były komendant umiał zaprowadzić w tej jednostce porządek. A na dzień dzisiejszy w tej komendzie dzieje się zle policjanci bardzo często w drobnych wykroczeniach łaskę robią że przyjmą zgłoszenie lub wcale ich nie przyjmują twierdząc że ta sprawa jest beznadziejna lub niska szkodliwość czynu. Miałem podobną sprawę o wykroczenie Policja olała totalnie. W tej komendzie chyba nie ma dyscypliny. Jak był komendant Bojarski Policja w Łęcznej miała jakiś wizerunek, wiedziałem że na policję mogę liczyć na dzień dzisiejszy tak nie jest. Proszę o rozważenie mojej prośby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedź komendanta wojewódzkiego to prawdziwy popis. Powala siłą użytego argumenty i nowatorskim spojrzeniem na temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...