Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowoczesny szalet powstał w Chodlu

Utworzony przez ja, 4 listopada 2009 r. o 14:03 Powrót do artykułu
Inwestycja "unijna" a nie było oficjalnego oddania moczu ani przez wójta, przewodniczącego rady gminy, proboszcza, to jak to tak? Ale swoją drogą news warty Dziennika Wschodniego, gratulacje z tego tytułu. A tony śmieci z tyłu cmentarza jak leżały tak leżą. Może tym tematem zajmie się Dziennik Wschodni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomość dnia w regionalnej gazecie! Gratuluję redakcji! Wreszcie powiało optymizmem! Odwiedź moją stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki ten sracz nowoczesny bo poszły na jego budowę "ogromne" pieniądze, z UE tez i w związku z tym zabrakło wójtowi na nową elewację jednej, wschodniej ściany swojego biura, byłam i widziałam. Gospodarz z tego wójta, ze hej taki na 3/4-te, jak walczyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...NEWS01/84579355 a co z nasz drogą????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy w szanownym przybytku jest tzw ściana płaczu - to własnie dobre miejsce dla oficjeli podczas wspólnego otwarcia ,chciałoby się rzec odlania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest inwestycja na miarę Lubelszczyzny! Brawo! Teraz na pewno będzie żyło nam się lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I to jest inwestycja na miarę Lubelszczyzny! Brawo! Teraz na pewno będzie żyło nam się lepiej
No na pewno będzie nam się żyło lepiej Wójt oszczędza na oświetleniu ulicznym bo przecież bez tego można się obyć, jak ktoś się pozabija to jego wina że sobie latarki nie kupił Taka sama sytuacja jest z drogami A kibel każdego 1 listopada się przyda Mam nadzieję, że nadejdą czasy w których wójt nie będzie tylko brał pieniędzy za to że jest, ale w końcu zacznie coś robić dla gminy i mieszkańców. Bo póki co to tylko marnuje publiczne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No na pewno będzie nam się żyło lepiej Wójt oszczędza na oświetleniu ulicznym bo przecież bez tego można się obyć, jak ktoś się pozabija to jego wina że sobie latarki nie kupił Taka sama sytuacja jest z drogami A kibel każdego 1 listopada się przyda Mam nadzieję, że nadejdą czasy w których wójt nie będzie tylko brał pieniędzy za to że jest, ale w końcu zacznie coś robić dla gminy i mieszkańców. Bo póki co to tylko marnuje publiczne pieniądze.
a poprzedni jaki był nieudacznik nijaki ....lebicki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
a poprzedni jaki był nieudacznik nijaki ....lebicki
Ale przynajmniej latarnie dzięki niemu mamy nowe, światło też się na nich świeciło Nie to co teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku mamy dwa sracze typu toy toy za jedyne 200tys zł ! Ale za to w kolorze zielonym ! Za mniej niż 200 tys zł wybudowałem dom dwa lata temu. To tak dla porównania. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...