Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja myslalem ze to jakas karta do gej klubu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydawanie pieniędzy w błoto... akurat nasz kraj nie jest tak rozwinięty aby wprowadzać tak innowacyjne rozwiązania...szkoda słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze około 1000 osób tych ostatnio wprowadzanych nie wymieniło, a już nowe są przygotowywane. Na drogi ekspresowe i obwodnice pieniędzy oczywiście brak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PodatNIK napisał:
Jeszcze około 1000 osób tych ostatnio wprowadzanych nie wymieniło, a już nowe są przygotowywane. Na drogi ekspresowe i obwodnice pieniędzy oczywiście brak...
To chyba juz ich problem. Zielone dowody sa już nie ważne. Nie wymienili, znaczy nie potrzebują ich. Poza tym 1000 nie wymianiło, a 279000 wymieniło. Może poczekajmy łaskawie na resztę i wtedy decydujmy, żeby sie dalej rozwijać bo jakis margines społeczeństwa nie wymienił zielonej książeczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze myślałem że urzędnicy muszą być mili bo im w końcu za to bardzo dobrze płaci społeczeństwo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NiszczycielGłupoty napisał:
To chyba juz ich problem. Zielone dowody sa już nie ważne. Nie wymienili, znaczy nie potrzebują ich. Poza tym 1000 nie wymianiło, a 279000 wymieniło. Może poczekajmy łaskawie na resztę i wtedy decydujmy, żeby sie dalej rozwijać bo jakis margines społeczeństwa nie wymienił zielonej książeczki.
Uważasz, że rozwój naszego kraju zależy od tego czy będziemy mieli zielone dowody, czy te nowe "wypasione"? Pogratulować NiszczycieluGłupoty (oby własnej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
Zawsze myślałem że urzędnicy muszą być mili bo im w końcu za to bardzo dobrze płaci społeczeństwo !
Nie rozśmieszaj mnie z tą bardzo dobrą płacą urzędnik dostaję od 1200 zł netto do 1500 zł netto (te 1500 po latach pracy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma kawałek plastiku do rozwoju kraju...? Kolejna bzdura tylko po to żeby ktoś się wzbogacił na kolejnej wymianie i żeby te nieroby w urzędach miały co robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znakomity pomysł... stać na to nasze państwo??? będą je rozdawać za darmo, a koszt wyrobienie będzie dużo wyższy niż obecnych dowodów. POgratulować pomysłu. brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dawno wymieniałem dowód z plastikowego na "plastykowsz" ważny tylko 10 lat -zapłaciłem za nieg( nie pamiętam ile) a teraz znowu szykują sposób aby wydrzeć kasiorkę tylko jeszcze chyba nie wiedzą ile bo nic nie podali w artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gośka napisał:
A co ma kawałek plastiku do rozwoju kraju...? Kolejna bzdura tylko po to żeby ktoś się wzbogacił na kolejnej wymianie i żeby te nieroby w urzędach miały co robić.
A ja mam inne zdanie.Wbrew pozorom te zmiany są pozytywne-nowe dowody przyczynią się do tego że w przyszłości większość spraw urzędowych będzie można załatwić przez internet bez wychodzenia z domu.Wiadomo,do tego potrzeba czasu, ale pierwszy krok zrobiony. Przez to liczba potrzebnych urzędasów będzie zmniejszona do niezbędnego minimum.Nie wspominając,że nie trzeba będzie tracić całego dnia za załatwienie jednej sprawy. Jak dla mnie mogli by wprowadzić jeszcze w nowych dowodach grupę krwi - podawane przy składaniu wniosku o dowód. (W razie wypadku jest to informacja bardzo istotna) Pozdrawiam wiecznych malkontentów :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzednik napisał:
Nie rozśmieszaj mnie z tą bardzo dobrą płacą urzędnik dostaję od 1200 zł netto do 1500 zł netto (te 1500 po latach pracy)
A co to mało ,za tak mało efektywna pracę jak widać po tym jak wygląda Lublin ,zawsze możesz się zwolnić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie dawno wymieniałem dowód z plastikowego na "plastykowsz" ważny tylko 10 lat -zapłaciłem za nieg( nie pamiętam ile) a teraz znowu szykują sposób aby wydrzeć kasiorkę tylko jeszcze chyba nie wiedzą ile bo nic nie podali w artykule.
Kiedy zlozyles wniosek o nowy dowod osobisty, bo od stycznia 2010 roku wydawaja bezplatnie, ja robilem w lutym to dostalem wlasnie bezplatnie. Ciekawe czy wydawanie nowych dowodow osobistych maja byc platne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kiedy zlozyles wniosek o nowy dowod osobisty, bo od stycznia 2010 roku wydawaja bezplatnie, ja robilem w lutym to dostalem wlasnie bezplatnie. Ciekawe czy wydawanie nowych dowodow osobistych maja byc platne?
wydają a nie WYDAWAJA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tepota polakow, malo ze nas obserwuja juz w szkolach, na ulicach, w autobusach itp. to jeszcze bedziemy chodzic caly czas z chipem w dowodzie bez ktorego nie mozemy sie praktycznie nigdzie ruszyc... W czym to ma byc lepsze?, jak beda widziec nawet czy wchodzimy po schodach... Nam to nie pomoze, zapewniajac lepszy kontakt przez internet.. my juz jestesmy kontrolowani na kazdym kroku, taka polska wolnosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRE TO BY BYŁO JAKBY ADRES ZAMELDOWANIA MOZNA BYŁO ZAMIESCIC W RYM CHIPIE PRZY MELDOWANIU PANI WKŁADAŁA GO W MASZYNKE ZMIENIŁA W KOMPIE ADRES I TYLE. NIEMARTWCIE SIE ZA 10 LAT BEDZIE NASTEPNA WYMIANA MOZE NA : SZKLANE: deb***E I NIC WIECEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pierwszej kolejności nowe dowody otrzymają osoby, którym wydano dokument tożsamości w 2001 roku – informuje MSWiA. – W następnych latach wymianie podlegać będą dowody z dobiegającym końca 10-letnim terminem ważności.
Czyli? Dowód trzeba będzie wymienić na nowy dopiero gdy będzie się kończył termin ważności obecnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowody z Chipem - zbliżamy się dużymi krokami do "szpiegowskiego państwa" w którym kontrola gdzie znajduję się obywatel będzie jeszcze bardziej ułatwiona. Prywatność to słowo zostanie wymazane dzięki takim właśnie działaniom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grx_lbn napisał:
A ja mam inne zdanie.Wbrew pozorom te zmiany są pozytywne-nowe dowody przyczynią się do tego że w przyszłości większość spraw urzędowych będzie można załatwić przez internet bez wychodzenia z domu.Wiadomo,do tego potrzeba czasu, ale pierwszy krok zrobiony. Przez to liczba potrzebnych urzędasów będzie zmniejszona do niezbędnego minimum.Nie wspominając,że nie trzeba będzie tracić całego dnia za załatwienie jednej sprawy. Jak dla mnie mogli by wprowadzić jeszcze w nowych dowodach grupę krwi - podawane przy składaniu wniosku o dowód. (W razie wypadku jest to informacja bardzo istotna) Pozdrawiam wiecznych malkontentów :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym ma byc lepsze ze w czipe beda dane typu grupa krwi i takie tam. Na wypadek gdybys dostał w ryj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...