Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Łoooo Matko......., a ja myslałam, że LOTNISKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ma sie podobac? zadnego filmiku nie widze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no juz zamieszczony. rozumiem ze to problemy techniczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjedź do Lublina! Czeka na ciebie dziewczyna co oddech cebulowy ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W TVP2, TVN i 8 regionalnych stacjach telewizyjnych zostanie wyemitowanych kilkadziesiąt spotów. Ich bohaterką jest dziewczyna jedząca cebularza, czyli jeden ze sztandarowych produktów spożywczych regionu. W Polskim Radiu i RMF FM będzie wyemitowanych 640 spotów trwających 40 sekund. Na ulicach 8 miast pojawi się 720 reklam tzw. city light z tego 240 w samej Warszawie. Internauci zobaczą baner z hasłem "Lubelskie...będę tu wracać...nie tylko dla cebularzy" ... ten milionik PLN zwróci się z nawiązką. Prorokuję setki tysięcy turystów z całego kraju. No ... ewentualnie gości z Hajfy i Tel Awiwu (Zwiedzających Majdanek).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa.... do tej pory mówili o nas Słoiki, a teraz jeszcze będą mówić Cebularze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech jeszcze cukier z naszego regionu zareklamują albo fabryki ... przepłacane błazny przy korycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za MILION PLN można zakupić 50000 obiadów dla dzieci w szkołach bardziej sie zwróci za kilka lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim pisze sie p i e r o g/ pierogi/, a nie pirog! Slownik sie klania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakże łatwo wydaje się nie swoje pieniądze, jakże łatwo. Jakże łatwo wydaje się publiczne pieniądze, a jednocześnie zaciąga 200 milionów kredytu na pokrycie deficytu budżetowego jednostki samorządowej. Jakże łatwo trwoni się pieniądze podatników na akcje, które nie wnoszą niczego poza kupowaniem sobie przychylności mediów. Jakże łatwo kpi sobie ze społeczeństwa wpuszczająć region w coraz większe problemy finansowe. A Ty się łudzisz, że Unia ma szansę przetrwać jak takie pieniądze są marnowane? Żeby nie było, że kolejny negatyw się w mojej osobie na forum objawił, to dam jeszcze, że projekt za 1/20 kosztów tej kampanii i zasięgiem na ponad 200 krajów świata kolejny raz w lubelskim urzędzie marszałkowskim został pogrzebany. A co! stać nas na to!!! Wierzę głęboko w to, że pojawi się kiedyś w Lublinie taki nasz lokalny Eliot Ness i zaprowadzi tych wszystkim "promotorów" tam gdzie od dawna jest ich miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie podoba mi się.... taka bez wyrazu, byle jaka, jaka w tvp lublin .... słabe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Przede wszystkim pisze sie p i e r o g/ pierogi/, a nie pirog! Slownik sie klania.
Prawdopodbnie chodzi o "piroga" (pieroga) biłgorajskiego, taki placek drożdżowy nadziewany farszem z kaszy gryczanej, ziemniaków i twarogu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Y B I E D Ę !
Ostatnio edytowany 7 grudnia 2011 r. o 15:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLECAM WARTO
Ostatnio edytowany 7 grudnia 2011 r. o 15:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal.pl ta reklama, tylu zdolnych ludzi w Lublinie co kręci klipy a tu za grubą kasę takie g.... no i ciekawe gdzie niby te cebularze w Lublinie są?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w spocie najbardziej podoba mi się nie wykupiona muzyka wyraźnie słychać: "Preview from royality heaven.com".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzifka napisał:
żal.pl ta reklama, tylu zdolnych ludzi w Lublinie co kręci klipy a tu za grubą kasę takie g.... no i ciekawe gdzie niby te cebularze w Lublinie są?!
po co ta reklama ? gorale nie reklamuja oscypkow a kazdy tam jezdzi bo pieniadze sa lepiej zainwestowane w atrakcje regionalne i turystyczne. a cebularze saaaaaa... w kazdym lubelskim sklepie hahahaha? i nie wiem jakim trzeba byc tlumokiem zeby ich nie zauwazyc/nie poczuc w sklepie:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się podoba ta kobietka, co na końcu wcina cebularza Ładna buzia, przypuszczam że reszta ciała nie jest gorsza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Furmanskiej swietna piekarnia - maja i duze i male cebularze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJLEPSZE CEBULARZE... OCZYWIŚCIE W PIASKACH - PIEKARNIA PRZY KOŚCIELE... PALCE LIZAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...