Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tutaj nie ma co dywagować to tak było zaplanowane:Smolarz także zrezygnuje na Rzecz Starownika.Przecież to stary numer PSL-u,w przeciwnym razie nie mieli by mandatów poselskich i zaufanych ludzi w sejmie.Oni te numery ćwiczyli jeszcze za czasów koalicji z PZPR-em.Przecież Starownik pamięta doskonale i teraz z powiatu lubartowskiego umieścił funkcyjnych na liście wyborczej,których wcześniej na te funkcje powoływał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie będzie Sobczak,bo on skutecznie kłamie! Duet kłamców:marszałek -wojewoda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała, że będzie nowy wojewoda ponieważ jak zobaczyłem w tv Panią wojewodę która uważa, że zadane przez dziennikarza pytanie "Co to jest konwent seniorów" stwierdza iż pytanie to jest dla niej za trudne. Dalej nie trzeba komentować....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fak jakie foto Oni mają rodziny?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy aby obecna pani pełniąca funkcję wicewojewody nie odpowiada za brak wypłaty odszkodowań za nieruchomości przejęte pod budowę S-17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stołki, tylko stołki dla partyjnych kolesiów! Ja na to badziewie nie głosowałem i rzygać mi się chce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Borys napisał:
Chwała, że będzie nowy wojewoda ponieważ jak zobaczyłem w tv Panią wojewodę która uważa, że zadane przez dziennikarza pytanie "Co to jest konwent seniorów" stwierdza iż pytanie to jest dla niej za trudne. Dalej nie trzeba komentować....
Sądzę , że sam nie wiedziałeś co to jest Konwent Seniorów tak jak 99% Polaków dopuki nie dowiedziałeś się z TV. Więc nie cwaniakuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko wojewoda Strojnowska reszta to krwiożercze karierowicze. Tylko Strojnowska ma mandat do bycia wojewodą bo jest wice przewodniczącą PO. Poza tym kobieta łagodzi obyczaje w polityce. Strojnowska na wojewodę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobczaka dać na wojewodę, marszałka , biskupa , kierowcę Volvo z lotniska i konserwatora powierzchni płaskich.Dotychczasowe cztery etaty to za mało ,żeby sprostać zachłanności tego człowieczka. Kiedy nowy krawat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jednak zostanie były Wiceminister z PSL przecież on też się nie załapał na następną kadencję .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co wy, ludzie! Teraz najważniejsza praca po wyborach: zapewnić sobie dobre stołki (i swoim klakierom), na najbliższe 4 lata. A Wy co, chcielibyście może, żeby od razu wzięli się do roboty? Co tam budżet, co tam inwestycje! Najważniejsze, to mieć w co pierdzieć przez najbliższe lata!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK TO MÓWIĄ NIHIL NOVI, TE SAME GĘBY,TE SAME LENIE I BARANY PŁCI OBOJGA!!LUBLIN I LUBELSZCZYZNA JAK BYŁA ZAŚCIANKIEM TAK DALEJ BĘDZIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem okazję poznać w działaniu panią Strojnowską - współczuje jej współpracownikom. Ta kobieta ma kompleks niższości i zanik poczucia swojej roli i kompetencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk na wojewodę? Wolne żarty! Przysłużył się do zadłużenia kraju i miasta Kraśnika. Jeśli będzie miał możliwość, to województwo puści z torbami. A ci jego współpracownicy...? Niedouczone niemoty, które dla bycia w blasku władzy są gotowi na wszystko! Brrrrr!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to wyścig szczurów rozpoczęty. Mam nadzieję , że ten pajac Jacek S. zostanie odsunięty od wszystkich ważniejszych stołków. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paula napisał:
No to wyścig szczurów rozpoczęty. Mam nadzieję , że ten pajac Jacek S. zostanie odsunięty od wszystkich ważniejszych stołków. Pozdrawiam.
każdy tylko nie sobczak. Ten pan już udowodnił swoją niekompetencję (zły nadzór nad powstającym lotniskiem, lotnisko o połowe mniejsze, pks wschód na skraju upadłości, PKS Biała Podlaska zlikwidowany...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
każdy tylko nie sobczak. Ten pan już udowodnił swoją niekompetencję (zły nadzór nad powstającym lotniskiem, lotnisko o połowe mniejsze, pks wschód na skraju upadłości, PKS Biała Podlaska zlikwidowany...)
Nom tylko trzeba obiektywnie zauwazyc ze w sprawie teatru i lotniska zrobił więcej w ciągu tych kilku lat niż 10 pokoleń lubelskich polityków przed nim. Moze mniejsze i troche wolniej ale te inwestycje idą do przodu- gdyby nie Sobczak najprawdopodobniej dalej bylo by tylko gadanie bez pokrycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAZDY TYLKO NIE sobczak!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yooo napisał:
Nom tylko trzeba obiektywnie zauwazyc ze w sprawie teatru i lotniska zrobił więcej w ciągu tych kilku lat niż 10 pokoleń lubelskich polityków przed nim. Moze mniejsze i troche wolniej ale te inwestycje idą do przodu- gdyby nie Sobczak najprawdopodobniej dalej bylo by tylko gadanie bez pokrycia.
faktycznie osiagnięcie. O wiele mniejszy Rzeszów ma MIĘDZYNARODOWE lotnisko od kilkunastu lat z regularnymi połączeniami do Warszawy, Wrocławie, Szczecina, Gdańska, Katowic, Frankfurtu, Londynu, Dublina, Manchesteru, Barcelony, Birmingham, a w sezonie letnim bezpośrednie loty za Ocean A Sobczak się cieszy, bo 6 pod względem liczby mieszkańców miasto w Polsce - Lublin dopiero będzie miało lotnisko. To śmieszne. PRECZ Z SOBCZAKIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...