Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W GMINIE FAJSŁAWICE ?

Utworzony przez Tadeusz, 6 października 2014 r. o 13:57
Tadeusz jak Kopacz czy ja coś nie kumam
Myślę że źle to odczytujesz ale do Pani Kopaczowej to jeszcze może nie teraz .Ale Tadeusz jak Struzik to już można ogłosić.Marszałek Struzik z mazowieckiego prowadzi kampanię i na spotkaniach rozdaje materiały z kampanii związane z akcją bezpieczna droga a nasz Wójt podobnie rozdaje opaski odblaskowe także napiszmy Jemu tak jak koledze  marszałkowi. ' Bądź bezpieczny jak Chruściel " :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest dzisiaj Wójt próbowałam ustalić, było ciężkawo ale ustaliłam i według nie potwierdzonych źródeł realizuje najważniejszy swój priorytet obecnej kadencji czyli jest na wyjeździe na Słowacji. Z kim pojechał/ myślę o radnych / nie ustaliłam ale mam się nie martwić bo wróci na pewno bo w poniedziałek ma szkolić rolników o opłatach bezpośrednich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt Tadeusz Chruściel musi odejść za to, że potraktował Nas wyborców jak idiotów w swoim programie wyborczym. Używane przez Niego w programie slogany: zdobędę fundusze,wspólnie z powiatem zbuduję, poczynię starania , pozyskam środki , będę dążył ,będę współpracował oznaczają, że są to słowa bez pokrycia i nie są zobowiązujące ponieważ zrealizowanie ich uzależnione jest od innych ludzi i innych czynników.W programie nie ma żadnej konkretnej propozycji która zostanie wykonana na pewno. Przebudowa drogi wojewódzkiej , budowa światłowodów i szybkiego internetu nie są kompetencjami Wójta a przyznanie 1 tysiąca na każde urodzone dziecko jest prawnie niemożliwe chyba że będą to  prywatne darowizny Chruściela Tadeusza / urodzeń jest tak mało że nie będzie wielka kwota i kto chce niech wierzy /. Obiecanka sfinansowania kolonii dla dzieci , wyjazdów na wycieczki czy zajęć pozalekcyjnych wygląda śmiesznie jeśli wiemy że Rada Gminy w tym roku zabrała dzieciom dofinansowanie do zajęć tanecznych / raptem 22 tys. / i zlikwidowała punkty przedszkolne w Fajsławicach i Siedliskach. Organizacja Zakładu Opieki Leczniczej w Suchodołach jest programem z przed czterech lat tylko wtedy nazywało się to Dom Pomocy Społecznej.Co się dzieje na posesji dawnej szkoły to widać.Program Wójta to jego marzenia a nie konkrety :stworzenie siłowni , wyjazdy na zajęcia szybowcowe ,wyjazdy na basen, budowa hali sportowej - warto marzyć. Ludzi Panie Wójcie trzeba szanować a nie okłamywać ich dlatego lekceważenia ludzi mamy dość i nie wybierzemy Pana.
Wszystkie programy mają element wizji (czyt. ściemy), bo żaden z programów nie nazwał narzędzi poprawienia sytuacji finansowej Gminy (czyt. wyjścia z zadłużenia). Ale to zawsze tak działa, więc nie czepiajmy się wybiurczo programów. Dla mnie ważny jest charakter człowieka, czy mi odpowiada. Czy jest uczciwy, czy będzie kierował się prywatą i zarabianiem dla siebie pieniędzy, czy kiedykolwiek do tej pory poznałem go jako kogoś, kto robił coś dla innych. Jednocześnie nie wierzę w zdania "to ostatni moment". Co to jest ostatni moment, świat się kończy? Gminę likwidują? Pomór powszechny? Wysiedlenie? Prywatyzacja? Bzdura, Gmina była, jest i będzie niezależnie od tego, kto nią rządzi. Władza przegnie za bardzo swoim postępowaniem - są na to służby, które pomagają  w rozwiązywaniu i wyjaśnianiu takich rzeczy, ale nawet wtedy nie kończy się świat więc nie siał bym defetyzmu. Czy może jak nagle wybrany zostanie super-bohater to Gmina stanie się ubragnionym rajem, czy drugą Irlandią. Ktokolwiek nie zostanie wybrany, przy takiej sytuacji finansowej Gminy, cudów nie ma co się spodziewać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt Tadeusz Chruściel musi odejść ponieważ pozbył się dworka w Siedliskach Pierwszych wraz z lokatorami.Dworek nabyła prywatna osoba a Wójt zobowiązał się zapewnić mieszkania socjalne lokatorom.Co to oznacza dla zadłużonej Gminy a to że Gmina znowu poniesie niepotrzebne koszty.Dziękujemy Panu już i nie wybierzemy Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie programy mają element wizji (czyt. ściemy), bo żaden z programów nie nazwał narzędzi poprawienia sytuacji finansowej Gminy (czyt. wyjścia z zadłużenia). Ale to zawsze tak działa, więc nie czepiajmy się wybiurczo programów. Dla mnie ważny jest charakter człowieka, czy mi odpowiada. Czy jest uczciwy, czy będzie kierował się prywatą i zarabianiem dla siebie pieniędzy, czy kiedykolwiek do tej pory poznałem go jako kogoś, kto robił coś dla innych. Jednocześnie nie wierzę w zdania "to ostatni moment". Co to jest ostatni moment, świat się kończy? Gminę likwidują? Pomór powszechny? Wysiedlenie? Prywatyzacja? Bzdura, Gmina była, jest i będzie niezależnie od tego, kto nią rządzi. Władza przegnie za bardzo swoim postępowaniem - są na to służby, które pomagają  w rozwiązywaniu i wyjaśnianiu takich rzeczy, ale nawet wtedy nie kończy się świat więc nie siał bym defetyzmu. Czy może jak nagle wybrany zostanie super-bohater to Gmina stanie się ubragnionym rajem, czy drugą Irlandią. Ktokolwiek nie zostanie wybrany, przy takiej sytuacji finansowej Gminy, cudów nie ma co się spodziewać...
Przyzwyczaili nas politycy i samorządowcy też bo przykład idzie z góry , że w kampanii wyborczej można kłamać i głosić tzw.kiełbasę wyborczą. Ale Pan Wójt jak mówi na zebraniach wiejskich  " Jak mnie nie wybierzecie to nic się nie będzie działo " uprawia to samo co jego przeciwnicy. Gmina była , jest i będzie bez Tadeusza Chruściela . A jak wybrany Niechruściel przegnie to są służby i nikt nie oczekuje cudów ale na normalność i przyzwoitość i trochę kultury to mieszkańcy mają prawo. A Wójt łachy nie robi bo ma służyć bo za to bierze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest dzisiaj Wójt próbowałam ustalić, było ciężkawo ale ustaliłam i według nie potwierdzonych źródeł realizuje najważniejszy swój priorytet obecnej kadencji czyli jest na wyjeździe na Słowacji. Z kim pojechał/ myślę o radnych / nie ustaliłam ale mam się nie martwić bo wróci na pewno bo w poniedziałek ma szkolić rolników o opłatach bezpośrednich.
 
Gdzie jest dzisiaj Wójt próbowałam ustalić, było ciężkawo ale ustaliłam i według nie potwierdzonych źródeł realizuje najważniejszy swój priorytet obecnej kadencji czyli jest na wyjeździe na Słowacji. Z kim pojechał/ myślę o radnych / nie ustaliłam ale mam się nie martwić bo wróci na pewno bo w poniedziałek ma szkolić rolników o opłatach bezpośrednich.
No to nieźle. Najważniejszy moment kampanii w którym może się wszystko rozstrzygnąć a TCH wyjechał na wycieczkę. Musi być bardzo pewien siebie albo głupi. To niepoważne traktowanie swoich wyborców.Idzik od kilku dni chodzi od domu do domu i zbiera głos po głosie. Coraz ciekawiej to wszystko wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest dzisiaj Wójt próbowałam ustalić, było ciężkawo ale ustaliłam i według nie potwierdzonych źródeł realizuje najważniejszy swój priorytet obecnej kadencji czyli jest na wyjeździe na Słowacji. Z kim pojechał/ myślę o radnych / nie ustaliłam ale mam się nie martwić bo wróci na pewno bo w poniedziałek ma szkolić rolników o opłatach bezpośrednich.
A ja wyjazdu jemu nie zazdroszczę i niech sobie używa. Ja tylko zdrowia jemu zazdroszczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadeusz jak Kopacz czy ja coś nie kumam
Niee....Pani Kopacz to Idzik, bo z tej samej opcji politycznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ten świat jest taki okrutny? Nie potrafię Ci odpowiedzieć bo nikt tego nie wie. Mogę Ci tylko powiedzieć,że to nie świat jest okrutny. Tylko ludzie którzy go tworzą. To oni są źli, Ale możesz to zmienić. Ja? Tak ty. Każdy z nas może to zrobić.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niee....Pani Kopacz to Idzik, bo z tej samej opcji politycznej
Czyli Tadeusz to Struzik, bo z kolei z tej opcji.Tera już kumam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem o tym na " Fajsławice 24.pl".Radek gościa złapał a ten wszystko wyśpiewał. A kto jemu kazał i kto kazał temu co kazał to już można się domyśleć.
A ja znów nie rozumie czemu mój komentarz na Fajsławice 24 nie został opublikowany. Komentarz dotyczył sytuacji z banerem P. Idzika, a co dziwne na poczcie nie mam informacji czemu komentarz nie został opublikowany, a widzę, że naczelny działa bo komentarze się pojawiają. Treść komentarza poniżej :   Panie Naczelny, zaciekawił mnie wątek nielegalnego zerwania baneru. I bardzo szybko udało mi się ustalić, kto to zrobił. Jestem w szoku i za to Pan Idzik nie będzie miał mojego głosu. Dlaczego? Bo mam coraz większe wrażenie, że poza rozgłosem medialnym, nic dobrego ten kandydat nie wnosi. A budowanie rozgłosu na usiłowaniu zerwania baneru przez osobę niepełnosprawną i to bez odpowiednich narzędzi np. drabiny jest co najmniej żałosne! Mam świadomość, że i ta opinia może nie zostać opublikowana na Pana portalu, ale w takim przypadku proszę nie nazywać go prowadzonym dla celów społecznych.Jeżeli tym co ma przynieść obecna kampania jest jedynie obalenie obecnego wójta, a kandydat tak preferowany przez Pana portal ( brak publikacji komentarzy coraz większej grupy użytkowników, dotyczących p. Radosława), to ja dziękuję za taką kampanię. A tak z humorem, to już może Pan publikować oświadczenie, że na polecenie jednego z mieszkańców Fajsławic dla WIATRU, nielegalnemu naruszeniu uległy banery Pana Radosława "   Panie naczelny Fajsławice 24 gratuluję, zwłaszcza tak skrupulatnej weryfikacji informacji i nie rozumie czemu Pan tak traktuje naszą społeczność. A co ważniejsze, jeśli na maila redakcyjnego dostaje Pan zapytanie, jakich danych Pan potrzebuje dla uwiarygodnienia komentarza i do dnia dzisiejszego Pan milczy i nie publikuje komentarza, pozostawia wiele do przemyślenia. Myślę, że już czas o takim działaniu portalu Fajsławice 24, poinformować inne, większe media.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt Tadeusz Chruściel musi odejść za zlikwidowanie Szkoły Podstawowej w Suchodołach i obiecywanie utworzenia w tym budynku Domu Pomocy Społecznej. Od wielu lat budynek po dawnej szkole stoi pusty i niszczeje. W sprawie obiecywanego Domu pomocy Społecznej nic nie wyszło a budynek dalej jest niewykorzystany i niedługo będzie nadawał się do rozbiórki.W tej kampanii Wójt otwiera w budynku tej szkoły Zakład Opieki Leczniczej , ale w kampanii wyborczej wszystko można. Ten fakt oraz zadłużenie Gminy są przesłanką wystarczającą aby temu Panu podziękować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt Tadeusz Chruściel musi odejść za zlikwidowanie Szkoły Podstawowej w Suchodołach i obiecywanie utworzenia w tym budynku Domu Pomocy Społecznej. Od wielu lat budynek po dawnej szkole stoi pusty i niszczeje. W sprawie obiecywanego Domu pomocy Społecznej nic nie wyszło a budynek dalej jest niewykorzystany i niedługo będzie nadawał się do rozbiórki.W tej kampanii Wójt otwiera w budynku tej szkoły Zakład Opieki Leczniczej , ale w kampanii wyborczej wszystko można. Ten fakt oraz zadłużenie Gminy są przesłanką wystarczającą aby temu Panu podziękować.
Nie zapominaj, że za sprzedaż obiektu i za zadłużenie gminy odpowiedzialna jest również Rada Gminy. A co za tym idzie to również kandydat na Nowego Wójta, który prężnie działał w tym temacie. Zgadzam się z Tobą Nowemu jeszcze nie wójtowi, a radnemu również trzeba podziękować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro świat jest zły,a życie jest okrutne, czemu my sami nic w nim nie zmienimy? A może lepiej wziąć się za ręce z przyjaciółmi i krzyknąć na cały świat:"NIE BOJĘ SIĘ ŚWIECIE CIEBIE ZMIENIAĆ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt Tadeusz Chruściel musi odejść: -za zadłużenie Gminy, -za umorzenie podatków lokalnym w latach 2010 -2013 niewłaściwym osobom, -za zastraszanie i utrudnianie działalności redakcji 'Fajsławice24", -za likwidację szkoły w Boniewie i utrudnianie działalności inicjatywie społecznej, -za nie publikowanie dokumentów, których ujawnienia nakazuje prawo, -za nie wykonywanie swoich inicjatyw o przystąpieniu do zmian w planie zagospodarowania przestrzennego : w marcu 2014 ogłoszono że gmina przystąpiła do przekształcania działek na budowlane , usługowe i leśne - w temacie nic , a teraz w kampanii wyborczej takie samo ogłoszenie i pytanie o co tutaj chodzi,  -za prowadzoną politykę kadrową w Urzędzie Gminy i jednostkach podległych Wójtowi, -za niedopuszczanie lokalnych działaczy do władzy / głównym zadaniem Wójta jest obrona swojej władzy.Dlatego otoczył się spadochroniarzami z poza gminy a lokalnych liderów niszczy metodą:pomówień intryg i dezinformacji /, -za wielokrotne niegodne osoby publicznej reprezentowanie naszej Gminy na zewnątrz, -za niebywałą arogancję władzy i lekceważenie ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom dyskusji i czytelnikom forum.Mam nadzieję że moje wystąpienia pod tytułem Wójt Tadeusz Chruściel musi odejść pomogą wyborcom w podjęciu decyzji 16 listopada. Wyjeżdżam do Norwegii i już nie będę pisał . Nie oddam również głosu na swojego faworyta bo nie zagłosuję.Nie ujawnię również na którego z trójki oddałem głos tutaj na internecie bo nie chcę nikomu kogokolwiek sugerować.W swoich wypowiedziach również nie wskazałem kto nim jest chociaż niektórzy odczytywali  bezpodstawnie kto to. Trzymam kciuki za dobry wybór. Dobranoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom dyskusji i czytelnikom forum.Mam nadzieję że moje wystąpienia pod tytułem Wójt Tadeusz Chruściel musi odejść pomogą wyborcom w podjęciu decyzji 16 listopada. Wyjeżdżam do Norwegii i już nie będę pisał . Nie oddam również głosu na swojego faworyta bo nie zagłosuję.Nie ujawnię również na którego z trójki oddałem głos tutaj na internecie bo nie chcę nikomu kogokolwiek sugerować.W swoich wypowiedziach również nie wskazałem kto nim jest chociaż niektórzy odczytywali  bezpodstawnie kto to. Trzymam kciuki za dobry wybór. Dobranoc.
Szerokiej drogi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znów nie rozumie czemu mój komentarz na Fajsławice 24 nie został opublikowany. Komentarz dotyczył sytuacji z banerem P. Idzika, a co dziwne na poczcie nie mam informacji czemu komentarz nie został opublikowany, a widzę, że naczelny działa bo komentarze się pojawiają. Treść komentarza poniżej :   Panie Naczelny, zaciekawił mnie wątek nielegalnego zerwania baneru. I bardzo szybko udało mi się ustalić, kto to zrobił. Jestem w szoku i za to Pan Idzik nie będzie miał mojego głosu. Dlaczego? Bo mam coraz większe wrażenie, że poza rozgłosem medialnym, nic dobrego ten kandydat nie wnosi. A budowanie rozgłosu na usiłowaniu zerwania baneru przez osobę niepełnosprawną i to bez odpowiednich narzędzi np. drabiny jest co najmniej żałosne! Mam świadomość, że i ta opinia może nie zostać opublikowana na Pana portalu, ale w takim przypadku proszę nie nazywać go prowadzonym dla celów społecznych.Jeżeli tym co ma przynieść obecna kampania jest jedynie obalenie obecnego wójta, a kandydat tak preferowany przez Pana portal ( brak publikacji komentarzy coraz większej grupy użytkowników, dotyczących p. Radosława), to ja dziękuję za taką kampanię. A tak z humorem, to już może Pan publikować oświadczenie, że na polecenie jednego z mieszkańców Fajsławic dla WIATRU, nielegalnemu naruszeniu uległy banery Pana Radosława "   Panie naczelny Fajsławice 24 gratuluję, zwłaszcza tak skrupulatnej weryfikacji informacji i nie rozumie czemu Pan tak traktuje naszą społeczność. A co ważniejsze, jeśli na maila redakcyjnego dostaje Pan zapytanie, jakich danych Pan potrzebuje dla uwiarygodnienia komentarza i do dnia dzisiejszego Pan milczy i nie publikuje komentarza, pozostawia wiele do przemyślenia. Myślę, że już czas o takim działaniu portalu Fajsławice 24, poinformować inne, większe media.
Pani komentarze nie zostały opublikowane bo zajmują się głównie wyciąganiem brudów z prywatnego życia jednego z kandydatów na wójta. Nie mały na celu merytorycznej dyskusji a jedynym ich celem była Pani zemsta Pani na tej osobie. Jak Pani wie moja strona prowadzona jest przeze mnie społecznie i ma na celu informowanie mieszkańców o bieżących sprawach gminy i inicjowaniu dyskusji o jej przyszłości. Nie zgadzam się na wykorzystywanie mojej ciężkiej pracy do rodzinnych rozgrywek. Powyższy komentarz, co wyraźnie wynika z jego treści, zawierał szantaż skierowany do mojej osoby, któremu nie mogłem ulec, bo było by to wbrew idei dla której powołałem swoja stronę. Jeżeli nadal będzie Pani próbowała wykorzystać mój serwis do mszczenia się na byłych członkach rodziny, nadal będzie spotykała się Pani z odmową publikowania komentarzy. Pozdrawiam. Michał Stępniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyzwyczaili nas politycy i samorządowcy też bo przykład idzie z góry , że w kampanii wyborczej można kłamać i głosić tzw.kiełbasę wyborczą. Ale Pan Wójt jak mówi na zebraniach wiejskich  " Jak mnie nie wybierzecie to nic się nie będzie działo " uprawia to samo co jego przeciwnicy. Gmina była , jest i będzie bez Tadeusza Chruściela . A jak wybrany Niechruściel przegnie to są służby i nikt nie oczekuje cudów ale na normalność i przyzwoitość i trochę kultury to mieszkańcy mają prawo. A Wójt łachy nie robi bo ma służyć bo za to bierze pieniądze.
takie podejście mi się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani komentarze nie zostały opublikowane bo zajmują się głównie wyciąganiem brudów z prywatnego życia jednego z kandydatów na wójta. Nie mały na celu merytorycznej dyskusji a jedynym ich celem była Pani zemsta Pani na tej osobie. Jak Pani wie moja strona prowadzona jest przeze mnie społecznie i ma na celu informowanie mieszkańców o bieżących sprawach gminy i inicjowaniu dyskusji o jej przyszłości. Nie zgadzam się na wykorzystywanie mojej ciężkiej pracy do rodzinnych rozgrywek. Powyższy komentarz, co wyraźnie wynika z jego treści, zawierał szantaż skierowany do mojej osoby, któremu nie mogłem ulec, bo było by to wbrew idei dla której powołałem swoja stronę. Jeżeli nadal będzie Pani próbowała wykorzystać mój serwis do mszczenia się na byłych członkach rodziny, nadal będzie spotykała się Pani z odmową publikowania komentarzy. Pozdrawiam. Michał Stępniak
Panie Michale,   Szantaż ? Tym razem dziękuję za odpowiedź. Komentarze zamieszczane na Fajsławice24, zostały przekazane do dalszej weryfikacji.   Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...