Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nożownik z Poniatowej chciał zabić przypadkowego człowieka?

Utworzony przez ravajas@wp.pl, 3 października 2012 r. o 21:33 Powrót do artykułu
qen napisał:
CWEL to cie robił
a ciebie ksiadz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o czym ty piszesz głąbie! podał przykad żeby do ciebie dotarło. Uzył poziomu na którym jesteś dla ciebie zszedł na level nizej. Jestes na tyle slepa ze nie widzisz zapisz sie do specjalisty. Nie mecz siebie i innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerzy napisał:
A o czym ty piszesz głąbie! podał przykad żeby do ciebie dotarło. Uzył poziomu na którym jesteś dla ciebie zszedł na level nizej. Jestes na tyle slepa ze nie widzisz zapisz sie do specjalisty. Nie mecz siebie i innych.
wal sie cwelu ciekawy jaki ty poziom reprezentujesz nikt ci nie kaze czytac moich komentarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** wiem ze podal taki przyklad ale gosciu nie zrozumiales chyba o co mi chodzilo ale nie wazne juz bo za glupi jestes widocznie na to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zasmucona napisał:
wal sie cwelu ciekawy jaki ty poziom reprezentujesz nikt ci nie kaze czytac moich komentarzy [/quote] Postaraj się zachować inny poziom jak dotyczczas i napisz że to cie przerasta. Mój poziom jest niestety inny niż Twój z tad ta agresja jesteś przewidywalna. Zastanawia mnie fatk dlaczego użyłaś akurat słowa "cwel" .. kazdy używa słów w jakich został wychoawny wykrywam tu problem natury twojej psychiki, zauważalny jest problem więc trzeba to leczyć nie chce byś zrozumiała mnie żle bo nie chce cie obrazić. Napisałaś że nikt mi nie każe czytać twoich komentarzy ale pisząc co kolwiek zmuszasz resztę urzytkowników i to ejst przykre że poprzez swój gniew i nie nawiść do ludzi prubujesz odreagować w internecie. [quote name='zasmucona' timestamp='1349950564' post='682994'] ku*** wiem ze podal taki przyklad ale gosciu nie zrozumiales chyba o co mi chodzilo ale nie wazne juz bo za glupi jestes widocznie na to
Na świecie są potrzebni i tacy ludzie którzy pod presją innego człowieka zrobią to co inni chcą.Dziękie takiemu paźowi jak ty mój humor sie polepszył Zmień nick na "Zamotana"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe ale ona jest "tempa" ale pojazdy dostała hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajebać nożownika czkekamy !!bedziesz jechany!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zasmucona napisał:
nie jestem z nim ani rodzina ani znajama napisalam tylko swoja opinie bo nic sie nie dzieje bez przyczyny a moze ten sprzedawca nie jest taki niewinny jak nam sie wydaje sa z malego miasta ludzie sie znaja na ogol
jesteś kretynką ten sprzedawca nawet go nie znał.... ma niebnieską karte tak wić wszystko jasne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok ten bandyta próbuje się wymigać i zasałnia się amnezją, że nic nie pamięta dobrze że biegli nie dali się na barać! Zmienić prawo bandyciu powinni być odizolowani, śmierć za śmierć!!! a ci co sa w odziałach zamkniętych powninni sami zarabiac na siebie koszt utrzumania więznia jest przerażajacy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...