Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O. Robert Głubisz, przeor, który niczego się nie boi

Utworzony przez fs, 20 grudnia 2009 r. o 05:10 Powrót do artykułu
Właściwy człowiek na właściwym stanowisku, czego w Lublinie i Lubelszczyźnie brakuje. Gratuluje świetnych decyzji dla tego wspaniałego obiektu w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O. Robert uczestniczył w bardzo ważnych momentach mojego życia. Poznałam dzięki niemu męża,tzn był on przy tym... szykował nas do slubu, później mówił homilię na uroczytosci. Zawsze był tam, gdzie go potrzebowałam, to człowiek złoto i w pełni jestem pewna, że jest na swoim miejscu. Choć wiele już widziałam, nikt z taką miłocią, żaden kapłan, nie odprawiał na moich oczach Mszy z taką MIŁOSCIĄ przez duże M jak on. Ciepły i radosny człowiek, dziękuję mu za dobroć, a Bogu, że moglismy z mężem go spotkać na drodze naszego życia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...