Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jeśli to co zaprezentowali Ci państwo to pieniactwo i zachłonność a drzwi w komóre to problem to szczerze przyznam że jest mi smutno... ciężko jest mieć takich ludzi niedaltego swojej osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dawali kasę to nie... chcieli się nachapać, teraz niech ich wywłaszczą po cenie rynkowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla nas to samo... Kupilismy teren, wylalismy fundamenty i sie dowiedzielismy ze nie bedzie dojazdu do posessji przez ta cholerna droga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sobie mozecie jeszcze troche poczekac.Na pocieszenie mioge wam powiedziec ze ja swojego domu juz niemam...Zostal on wyburzony pod budowe ekspresowki.Nie mieszkam w nim juz od stycznia ale o pieniadzach nic nikt nie mowi nawet niewiem ile za niego dostane.Dzisiaj mija termin w ktorym minister dal sobie czas na rostrzygniecie wszystkich odwolan zlozonych przez ludzi ktorzy maja jakies watpliwosci co do budowy drogi.Niestety nasza szpec ustawa nie zatrzyma budowy drogi ale okres na odzkodowania moze wydluzyc nawet o kilka lat.Ludzmi ktorych domy zostaly wyburzone nikt sie nie interesujen.Zadnych informacji na temat odszkodowan ani od GDDKiA ani urzedu wojewodzkiego nie mozna dostac.To jest nasze chore panstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interesuję się losem obwodnicy od lat. Czytałem prawie wszystkie materiały dotyczące problemów z wywłaszczaniem, ciągłymi sprzeciwami, zmianami trasy przebiegu obwodnicy itd. itp. Historia "szopki" z budową obwodnicy, jaką zafundowali niektórzy mieszkający w tym rejonie "mądrale" jest przygnębiająca. A tak naprawdę, co niektórzy po prostu postanowili "nachapać się". Teraz jak weszła w życie, dosyć mądra ustawa regulująca możliwość wywłaszczenia z pominięciem wygórowanych żądań cenowych niektórych "chłopskich filozofów", to zaczyna się płacz. Oczywiście najgłośniej szlochają ci obłudnicy, z którymi nikt i nigdy nie dogadałby się w życiu, chociażby był i świętym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MY POLACY JAK NIE MAMY BATA NAD SOBĄ W POSTACI: ZABORCY, OKUPANTA, TO GŁUPIEJEMY DO CNA!!TO CO U NAS SIĘ WYCZYNIA W SFERZE POLITYKI, SPRAW OBYWATELI, W GOSPODARCE, WOŁA O POMSTĘ OD NIEBA!!NIESTETY ALE JESTEŚMY GŁUPIM NARODEM!!DO TEGO CO PEWNIE KLERYKAŁÓW OBRAZI,KATO OSZOŁOMSKIM,BO NASZ KATOLICYZM JEST SPECYFICZNY POLSKI,DO TEGO HIERARCHIA MAFII Z WATYKANU,KTÓRA ZNALAZŁA DOBREGO ŻYWICIELA I JAK ZŁOŚLIWY PASOŻYT, EKSPLOATUJE TEN GŁUPI KRAJ!!CZY MY KIEDYŚ ZMĄDRZEJEMY??JA ZWĄTPIŁEM W TO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANDRET napisał:
MY POLACY JAK NIE MAMY BATA NAD SOBĄ W POSTACI: ZABORCY, OKUPANTA, TO GŁUPIEJEMY DO CNA!!TO CO U NAS SIĘ WYCZYNIA W SFERZE POLITYKI, SPRAW OBYWATELI, W GOSPODARCE, WOŁA O POMSTĘ OD NIEBA!!NIESTETY ALE JESTEŚMY GŁUPIM NARODEM!!DO TEGO CO PEWNIE KLERYKAŁÓW OBRAZI,KATO OSZOŁOMSKIM,BO NASZ KATOLICYZM JEST SPECYFICZNY POLSKI,DO TEGO HIERARCHIA MAFII Z WATYKANU,KTÓRA ZNALAZŁA DOBREGO ŻYWICIELA I JAK ZŁOŚLIWY PASOŻYT, EKSPLOATUJE TEN GŁUPI KRAJ!!CZY MY KIEDYŚ ZMĄDRZEJEMY??JA ZWĄTPIŁEM W TO!!
Z tą czarną mafią to masz rację ale wyłącz capslocka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WAŻNE: Minister nadal nie ropatrzył odwołań, kiedy to zrobi nadal nie wiadomo. Oznacza to że wizja wypłaty odszkodowań znowu odsuwa się w czasie. A pieniądze przeznaczone na wykup nieruchomości są przecież w czyimś posiadaniu i ktos czerpie z nich korzyści, kosztem oczywiście wywłaszczonych, pozostawionych bez kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Dla nas to samo... Kupilismy teren, wylalismy fundamenty i sie dowiedzielismy ze nie bedzie dojazdu do posessji przez ta cholerna droga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się w ogóle dziwie że ludzie kupując grunty nie idą do gminy i nie sprawdzają co ma powstać w przyszłości tuż pod nosem.Z drugiej strony plany obwodnicy sięgają lata wstecz a ludzie się budowali i powiedzcie mi kto dał zgodę na to?Teraz płacić trzeba a obeszło by się bez takich kosztów gdyby trzeba było wykupić same grunty i problemu by nie było.A tak trzy lata temu dom postawili a teraz poszli do rodziny bo dom wyburzony...bezsens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę ze pora się zrzeszyć i wspólnie powalczyć o swoje prawa.Wiadomo w grupie siła i jest teraz coś takiego jak pozew zbiorowy,nie możemy pozwolić aby latami zwlekano z wypłatą odszkodowań i to wszystko w imieniu prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci Panowie to pieniacze pierwszego sortu. Niech Pan dziennikarz zada sobie pytanie -Dlaczego wszyscy już sprzedali nieruchomości, oprócz tych nielicznych. Nie ma im co współczuć. To po prostu naciągacze którzy przelicytowali a teraz polecieli do Pana redaktora się poskarżyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Dla nas to samo... Kupilismy teren, wylalismy fundamenty i sie dowiedzielismy ze nie bedzie dojazdu do posessji przez ta cholerna droga...
dojazd dobry, droga be... a dobrze tak Wam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...