Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdzie ta mapa, bo nie widzę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też interesuje ta mapa, której nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tez interesuja ta mapa, której nie ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DALEJ HAJDA LAĆ WODĘ OSZOŁOMY WYBORY ZA PASEM BANDO BŁAZNÓW , 20 PONAD LAT NIEUDOLNA BANDO NIE POTRAFICIE NIC ZROBIĆ A TU TAKIE PIERDOŁY WYPISUJECIE ,PAPIER CIERPLIWY WSZYSTKO PRZYJMIE ,NIE OŚMIESZAJCIE SIĘ ,CHOCIAŻ Z DRUGIEJ STRONY WY Z BŁAZENADY ŻYJECIE ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Geniusz !! Czy tak trudno z rana wykazac sie chociaz odrobina myslenia ?? Pod notka jest link do calego artykulu i tam w zalacznikach sa MAPYYYYYYYYYYYYYYYYY !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mydlenie oczy plebsowi przed wyborami, i co jeszcze może zaczną deficytowe lotnisko budować. Matko i córko jak się cieszę że wyprowadziłem się z tego zadupia. Uwierzę jak zobaczę tą obwodnice. Należało by zacząć robić trasę do Warszawy, bo to co jest teraz to ręce opadają. Nie wiem jak to jest ?, jadę z Warszawy na Łódź mam piękną trasę, jadę na Radom również, na Białystok, na Gdańska, a jak skręcam w Zakręcie na Lublin to się rzygać chce, chyba nikt nie chce jeździć do tego zadupia, w sumie się nie dziwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemczech koszt 1 km autostrady to koszt do 8 ml euro (ok 32 mln zł) prosta kalkulacja 8 000 000 * 4zł * 68km = 2 176 000 000 zł za całą trasę U nas w Polsce za drogi ekspresowej 3 000 000 000zł / 68km = 44 117 647,06 zł (ok 11 mln euro) Różnica 12 mln złotych. jak dla mnie to sporo, szczególnie biorąc pod uwagę że u nas to drogi ekspresowe a tam to autostrada. Ciekawe jak ustalają u nas ceny za budowę drogi ekspresowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...