Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czytam i tylko ci co mają nieposkromioną werwe  i ciężką stopę najwięcej narzekają.Może w końcu dotrze do tych pustych bań , że nie tylko oni są na drodze.Jeśli jest 50km w terenie zabudowanym , a tempak porusza się 120 i więcej jak słyszałem w radiu , to co ma tu do rzeczy jakaś tolerancja, czy dokładność pomiaru. Taki gościu przeważnie na fleku , jezdni nie uważa za drogę a za tor wyścigowy.Jestem za karaniem , bo jeśli przemondrzałek zrobi krzywdę sobie to jego strata ,  ale jeśli zrobi niewinnej osobie , to ludzie przeżywają ból i cierpienie .Więc wniosek jest taki , jeżdzić z głową , a na pewno nikt nie będzie karał za rozsądek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tutaj ciekawe statystyki dotyczące wypadków w Polsce: http://www.notomapy.pl/2-artykuly/50-wypadki-drogowe-na-100-tys-ludnosci-wedlug-wojewodztw-w-2013-roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo sępów pojawiło się przy drogach. Czy taka ilość suszarek nie szkodzi zdrowiu. Cały czas coś emitują w naszym kierunku. Powodzenia policjanci w łupieniu kierowców. Plan musi być wykonany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy czapki nie leżą na desce/kokpicie-bo to ostrzega piratów. Tym samym zdjęcie nie trafione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawne są te narzekania głąbów, którzy nie widzą niczego złego w przekraczaniu prędkości o 50 km/h. Biedactwa, na które rząd się uwziął. Skoro nic do pustych głów nie trafia i myślą, że miasta to tory wyścigowe, trzeba łupić ich ile wlezie i zabierać prawa jazdy. Jestem za. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na Dude! Po wygraniu wyborów cofnie ten przepis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie dzieje się bez wiedzy Komorowskiego,oczywiście że on podpisał,rewanż za złe notowania ?
Ta ustawa byłą podpisana już w lutym, więc nie trafiłeś.   Błąd urządzenia pomiarowego - jak ktoś ma 50 jedzie 105 to rzeczywiście może się skarżyć na błąd urządzenia, ale raczej tego. które ma w głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem przekroczenie prędkości powinno być wyliczane procentowo. Jest 30 + 50 = 80. Jest 50 + 50 = 100. Powinno być 30 czy 50 + X%. Chyba, że wyliczenie procentów może być problemem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie troche nie zgadzam z tym nowym prawem ale jak ktoś pracuje jako kierowca i straci prawno to ma nie jeździć przez 3 miesiace dla mnie to jest chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam w małej miejscowości do następnej jest 10 km, same pola, jedno skrzyżowanie, oczywiście teren zabudowany, gdzie tu jest sens? zawsze biorą się od du*y strony, zamiast wziąć się za prawidłowe oznaczenia dróg, pomyśleć gdzie jakie znaki stosować, następny przykład podwójna ciągła wyprzedzasz bez problemu widoczność bardzo dobra, linii przerywana za cholere nie wyprzedzisz bo nic nie widać pod górkę. pilnować prac wykończeniowych (droga dawno zrobiona jednak pracownikom zdarza się zapomnieć zgarnąć znak z ograniczeniem) i dopiero wtedy zmieniać przepisy to najlepiej upieier**** kowalskiego, pieniążki zebrać bez żadnego wkładu. DNO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już przerasta wszystko,to już zaczyna przyPOminać POlowanie,jak na żyda POdczas okupacji. POdziękujmy POstkomuchom,POstbolszewikom,POje bom całej tej agenturze sovieckiej w najbliższych wyborach,bo jak Qurwa żyć w tym dzikim kraju,jak żyć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczcie barany w białych czapkach czy zmnijszy się ilość wypadków. Nie wierzę, może tylko w Waszych statystykach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko większa kasa do kieszeni,lewy,czysty grosz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MYŚLICIE NIEBISKIE SKURWIELE PIERDOLONE ŻE BĘDZIECIE ZASTRASZAĆ LUDZI POJEBANE PRZEPISY SOBIE WYMYŚLILI ŻEBY OKRADAĆ LUDZI Z OSTATNICH PIENIĘDZY TO LEPIEJ SIĘ BĘDZIE OPŁACAŁO JEZDZIĆ BEZ PRAWA JAZDY WCALE NIE IŚĆ NA KURS ANI NA EGZAMIN JAK TAKĄ ŁATWĄ DROGĄ MOŻNA STRACIĆ LEPIEJ JEZDZIĆ BEZ PRAWA JAZDY BO CO MI ODBIERECIE NIC JAK MNIE ZAMKNIECIE NA DWA LATKA TO MI POJEŚĆ DACIE NA KOSZT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ŚMIECHU WARTE WY HUJE Z WIEJSKIEJ Z TYMI POJEBANYMI WASZYMI PRZEPISAMI TAK SIĘ WAM LICZBA WYPADKÓW NIE ZMNIEJSZY LUDZIE BĘDĄ MIEĆ PO ZABIERANE PRAWA JAZDY I BĘDĄ JEZDZIĆ DALEJ KIEROWCY BARDZO BĘDĄ ZBULWERSOWANI I ZDETERMONOWANI TYM WASZYM POJEBANYM PRAWEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WY SKURWYSYNY PIERDOLONE BEZ PRAWA JAZDY TEŻ SIĘ DA JEZDZIĆ JAZDY SAMOCHODEM TO W ŻYCIU MI NIE WYBIJECIE Z GŁOWY WSADZCIE SOBIE TE WASZE PRAWKO W DUPĘ I NASRAJCIE NA NIE TAK WAS NIE MA NIGDZIE NIE WSZĘDZIE BĘDZIECIE STAĆ WY HUJE Z WIEKSKIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy wejdą przepisy na temat karania osób i firm za sprzedaż złomu . Złomu tzn. aut składanych z trzech i po poważnych wypadkach i awariach . Młody człowiek zbiera może nawet kilka lat . Jedzie kupuje i... zostaje oszukany. Kiedy za sprzedaż złomu będą dotkliwe kary ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie baranie łby dalej na BULA i  komuchów a z domu będzie strach wyjść aby mandatu nie zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guest jesteś debil może kiedyś matka natura wyrwie cię przy pomocy drzewa i zakrętu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doprowadzą do tego że będzie się opłacać chodzić tylko piechotą. Co za deb... il to powymyślał. Nie wystarczy fotoradar w bardzo niebezpiecznym miejscu? i patrolu nie trzeba. Czego ludziom tak utrudniają życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się żuleria zagotowała - jak zawsze przy okazji podejmowania prób ucywilizowania patologicznej hołoty! Prawdziwi kierowcy mają te obostrzenia - podobnie jak mandaty w ogóle - głęboko w doopie a tylko prymitywna dzicz drogowa ujada. Zacznijcie patole zachowywać się jak biali ludzie a nie jak buszmeni - i problemy znikną jak za dotknięciem różdżki; wystarczy przestrzegać przepisów PoRD! Ale do ciemnej patologicznej hołoty ta prawda nie dociera, a za głupotę trzeba płacić - płaćcie więc jaskiniowcy i morda w kubeł - bo płacicie na własne życzenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...